İsmailağa cemeatinden görünüp F.Gülen Cemeatine SALDIRANLARA DİKKAT EDİN.

agbi

Yasaklı
İsmailağa cemeatinden görünüp F.Gülen Cemeatine SALDIRANLARA DİKKAT EDİN.

Ergenekon olsun veya Siyonizm olsun veyada İslam a karşı olanların bugün Türkiyede varlıklarından ÇEKİNDİNLİKLERİ vede KORKTUKLARI İki cemeat var

MAHMUT EFENDİ CEMEATİ & F.GÜLEN CEMEATİ

Bakın Ergenekon olaylarına Erzurum Erzincan olaylarına hedef MAHMUT EFENDİ cemeati neden 2 nci Vatikan hayali için hayalin gerçekleşmesi için oynanan oyunlar.

Şunada Bakın yani Forumdaki kişilere

Forum eskileri çok iyi bilir daha Forum a ilk girdiğimde açtığım konulara bunlardan biride 2 nci Vatikan için Mahmut efendi Cemeati bitirilmek isteniyor bunun yanı sıra Cami Cinayetleri , Erzincan ve WErzurum olayları ile ilgili konular açtıö HAZIRLANAN TUZAKLARDAN bahsettim bilgilendirmek istedim.

Evet Forum üyelerinden F.Gülen ve Cemeatine sakdıranlar bu konularda neden yoklar.

iŞTE BU DURUMDA AKLIMA GELEN

Bu kişiler gerçekten İsmailağa cemeatindenmi ?

İhvan Forum üyeleri lütfen araştırın BU NİFAKLARIN ARAMIZA SOKULMASINA MÜSADE ETMEYİN.

agbi

Yasaklı
Biri ben F.Gülen cemeatindeim deyip te

Mahmud efendi ve Cemeatine karşı negativ söz söylerse BİLİN O KİŞİ YALANCIDIR inanmayın Nifakçıdır İnanmayın.

veya

ZAMAN TARİKAT ZAMANI DEĞİL diyorsa bilin o Cahil dir.

agbi

Yasaklı
Evet

Gündem e bakın

Gündemdeki kişilere bakın

İslam a bakış açıları belli olan kurumlara kişilere bakın.

Bunlar neden Mahmud efendi ve F.Gülen Cemeatini TEHLİKE olarak görüyorlar ?

agbi

Yasaklı
Ergenekon olsun veya Siyonizm olsun veyada İslam a karşı olanların bugün Türkiyede varlıklarından ÇEKİNDİNLİKLERİ vede KORKTUKLARI İki cemeat var

MAHMUT EFENDİ CEMEATİ & F.GÜLEN CEMEATİ

Bakın Ergenekon olaylarına Erzurum Erzincan olaylarına hedef MAHMUT EFENDİ cemeati neden 2 nci Vatikan hayali için hayalin gerçekleşmesi için oynanan oyunlar.

Şunada Bakın yani Forumdaki kişilere

Forum eskileri çok iyi bilir daha Forum a ilk girdiğimde açtığım konulara bunlardan biride 2 nci Vatikan için Mahmut efendi Cemeati bitirilmek isteniyor bunun yanı sıra Cami Cinayetleri , Erzincan ve WErzurum olayları ile ilgili konular açtıö HAZIRLANAN TUZAKLARDAN bahsettim bilgilendirmek istedim.

Evet Forum üyelerinden F.Gülen ve Cemeatine sakdıranlar bu konularda neden yoklar.

İhvan Forum üyeleri lütfen araştırın BU NİFAKLARIN ARAMIZA SOKULMASINA MÜSADE ETMEYİN.

güncelledim

Cübbeli Hocanın babasının BEYANINI HATIRLAYIN.

HATIRLAYIN ki SAHTEKARLARA YOL VERMEYİN.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
agbi kardeşim çok haklısın.

Son zamanlarda cemaatlerin birbirine karşı kin ve nefret tohumlaının atılması hiç de hayra alamet değildir.Gün, birlik ve berberlik zamanıdır.Siyonistlere ve fitnebazlara çanak tutmayalım ve onları sevindirmeyelim.Kardeş olalım...

agbi

Yasaklı
agbi kardeşim çok haklısın.

Son zamanlarda cemaatlerin birbirine karşı kin ve nefret tohumlaının atılması hiç de hayra alamet değildir.Gün, birlik ve berberlik zamanıdır.Siyonistlere ve fitnebazlara çanak tutmayalım ve onları sevindirmeyelim.Kardeş olalım...

ALLAH razı olsun.

TALU Hocanın Mahmud efendiden aktardığı F.Gülen ve Cemeati hakkında Mahmud efendinin kendi görüşü

En son olarak Cübbeli hocanı babasını F.Gülen ile BEYANI

ORTADA

vede

Mahmud efendinin oğlu Ahmet Hocanın İNTERNET SİTELERİ ile ilgili beyanıda ortada.

BU DURUMDA gelişmeleri göz önüne alırsak Kimlerin gerçek anlamda mahmud efendiye bağlı olduğu açıkça görülmektedir.

bakış

Kıdemli Üye
güncelledim

Cübbeli Hocanın babasının BEYANINI HATIRLAYIN.

HATIRLAYIN ki SAHTEKARLARA YOL VERMEYİN.
ağbi,buraya gülenin cübbeli hakkındaki beyanlarını yapıştırırmısın.Cübbelinin olayından sonra üzüntüm duymuşmudur gülen.hani malum cübbeli ve babası bir açıklama yaptı,gülenin açıklamasını bulamadım bulup buraya yapıştırırmısın..

talib

Kıdemli Üye
Gülenci görünüp de Cübbeliye saldıranlara dikkat dememişte agbi yine başkasına laf atmış :) Önce ona dikkat çeksen ya..

agbi

Yasaklı
Gülenci görünüp de Cübbeliye saldıranlara dikkat dememişte agbi yine başkasına laf atmış :) Önce ona dikkat çeksen ya..

İyice mesajlarımı oku bakalım HATTA KONU AÇTIM İKİ TARAF İÇİN de

FAKAT yönetim konumu konu içinde katmış.

Birde hep sana nasihat ettim HER GÖRDÜĞÜN SAKALLI yı deden sanma HER FORUMDA Gülenci yim diyeni ŞAKİRT KABUL ETME hatta ANLAMAN İÇİN DEDİM ki BEN HALA ŞAKİRTLİK MERTEBESİNDE DEĞİLİM diye.

agbi

Yasaklı

İyice mesajlarımı oku bakalım HATTA KONU AÇTIM İKİ TARAF İÇİN de

FAKAT yönetim konumu konu içinde katmış.

Birde hep sana nasihat ettim HER GÖRDÜĞÜN SAKALLI yı deden sanma HER FORUMDA Gülenci yim diyeni ŞAKİRT KABUL ETME hatta ANLAMAN İÇİN DEDİM ki BEN HALA ŞAKİRTLİK MERTEBESİNDE DEĞİLİM diye.

BAK NE DEMİŞİM

Cübbeliyi savunan veya Cübbeliye karşı olan HER ÜYE İÇİN BUNLAR GEÇERLİDİR.

Bak yine ÇARŞAFLAMIŞSIN

yuksel34

Üye
Agbi peki sizin bu tartışmalarda hiç mi payınız yok ısrarla konuyu sıcak tutarken...

Gülen ve ismailağa cemaatleri diyorsunuz ama tartışanlar gülen yada ismailağa cemaatından olanlar değil...(çoğunluk olarak)

Konunun en aktif yazarların bu anlaşılıyor...Onları motive eden sebebi açıklamaya gerek yok

zaten siz onları foruma herkesten önce deşifre ettiniz...Peki kendiniz de bu işi yapanların niyetini çok iyi bildiğiniz halde niye

ısrarla bu insanlara konuşma fırsatı doğuracak yorumlarda bulunuyorsunuz ki...

cemaliii

Kıdemli Üye

herkes senin konuların takip etmek,senin konularına yazmak zorundamı?

cübbeliyi savunanların %90 ismailağa cemaatinden değil zaten,diğer tarikat ehli üyeler ve hakkaniyet sahibi,vicdanı olan diğer müslüman kardeşlerimiz.

cübbeli hocanın yaşadıklarına sevinip,saldıranlar kimler? cemaatçi üyeler:)

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
cemaatçi üyeler:)

bu forumda aktiv olan birtane Gülen cemaatine bagli üye yok.Onlar bizim gibi asabi degiller,gergin degiller,uslublari daha yumusak daha sevimli.Benim Fethullah Gülen hocaya ve cemaatine yapilan haksizliklara seyirci kalmayip savunma pozisyonuna gecmem beni cemaatci yapmaz.
Anlasildimi?

talib

Kıdemli Üye
herkes senin konuların takip etmek,senin konularına yazmak zorundamı?

cübbeliyi savunanların %90 ismailağa cemaatinden değil zaten,diğer tarikat ehli üyeler ve hakkaniyet sahibi,vicdanı olan diğer müslüman kardeşlerimiz.

cübbeli hocanın yaşadıklarına sevinip,saldıranlar kimler? cemaatçi üyeler:)

Aynı şeyi diyoruz ama sorun tam tersiymiş gibi agbi hep başkasına akıl verir :)

ABD her türlü pisliği yapar, sonra sen kendini savunsan bunlar terörist der, gelir bir de vurur seni.. Teşbihte hata olmaz derler..

bakış

Kıdemli Üye
ismailağa zeytin dalını uzattı ve açıklama yaptı,fetullah gülen neden daha açıklama yapmadı veya yaptıda benmi görmedim ağbi.Bir üzüntü bir geçmiş olsun dilekleri geldimi gülen tarafından....
Malum gülen,ibrahim tatlıses,baykal türü öteki insanlara hemmen açıklama yapıyor.Böyle bir açıklama yaptıda bizmi görmedik acaba