İsmailağa Cemaati'nden SP - BBP Yalanlaması : “Proje İttifaklarla Paralel İttifaklarla " İşimiz Olmaz | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

İsmailağa Cemaati'nden SP - BBP Yalanlaması : “Proje İttifaklarla Paralel İttifaklarla " İşimiz Olmaz

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
İsmailağa Cemaati'nden SP - BBP Yalanlaması : “Proje İttifaklarla Paralel İttifaklarla " İşimiz Olmaz

İsmailağa Cemaati, sosyal medyada çıkan Saadet-BBP haberlerini yalanlayan bir açıklama yayınladı. Mesajda, "Cemaatimiz tam da bu dönemlerde ortaya çıkan bu spekülasyon ve fitneci hamlelerin tezgahına gelmeyecek; merkezinde Efendi Hazretlerimizin yer aldığı birliğini ve beraberliğini koruyarak, inanç, düşünce ve vicdanî sorumluluk anlayışıyla, milletin teveccühü ve ülkenin istikrarı istikametinde hareket edecektir" ifadeleri yer aldı.

İsmailağa Cemaati'nden yapın açıklama şöyle:

Her seçim döneminde olduğu gibi bu defa da belli bazı sosyal medya çevrelerinde cemaatimiz hakkında yanıltıcı haberler ve fitneci beyanlar dolaşmaya başlamıştır.Millet ve ümmet ile ittifak yerine, küresel şer odaklarıyla paralel ittifaklar kuranlar, milletin ve ümmetin değil, küresel servislerin amaçlarına hizmet etmektedirler.

İsmailağa Cemaati'nin bu türden bir “proje ittifak" ile hiçbir alakası olamaz.İttifak % küsürlerle ifade edilen, ne bir kemiyete ne de bir keyfiyete tekabül etmeyen sun'î bir “proje" değil, millet ve ümmetin ekseriyetini temsil eden nitelikli bir icmaın karşılığıdır.İsmailağa Cemaati, bugüne kadar olduğu gibi bugün de Efendi Hazretlerimizin rehberliğinde yolunu ve istikametini asla değiştirmemiş, hak ve hakikat yolunda kendisine hizmet imkanı sunmuş, dava hassasiyetinden emin olduğu kadroların duacısı ve destekçisi olmuştur.

İsmailağa Cemaati, her zaman mü'min ferasetinin gerektirdiği sorumluluk ve hassasiyetle siyasi tercihlerini yapmış ve yapmaya devam edecektir.Cemaatimiz tam da bu dönemlerde ortaya çıkan bu spekülasyon ve fitneci hamlelerin tezgahına gelmeyecek; merkezinde Efendi Hazretlerimizin yer aldığı birliğini ve beraberliğini koruyarak, inanç, düşünce ve vicdanî sorumluluk anlayışıyla, milletin teveccühü ve ülkenin istikrarı istikametinde hareket edecektir.

http://www.haber10.com/haber/612948#.VUCKZtLtmko
 

seyful

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
15 Kas 2014
Mesajlar
11
Puanları
0
önceki seçimde istikrar açıklaması şimdi bu. Milli Görüşün kalesi ismailağa artık netlik derecesinde ak partiye destek verdiği anlaşılıyor.

Almanya dan nusretullah hoca şimdi ne diyecek acaba??
 

Dut_agaci

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
14 Ocak 2007
Mesajlar
7,219
Puanları
83
Web sitesi
www.Menzil.Net
Çatadak çatladı sankim birileri

Tarikat mensuplarını siyasi emellerine alet edenler utansın
 
Üst