İsmail Ağa & Ruhul Furkan Bismillah

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Forum Yöneticileriniz Aynı zamanda Nerede İse 1 Yıldır Kendilerini Tanıyorum Enes Zınar Rana Nesli Feyza Nesil Efe Tanıdığımız Bildiğimiz Kişilerdir Biz Onları Onlarda Bizleri Bilirler. Bizi Onlara Sorun Onlarada Bizi Sorun !

[/CENTER]

Bu ne mübarek, benden bi tane var:O

Hoşgelmişsin bu arada.

m.ali

Üye
Ben çokca gittim oranın havası ve tenafüzü farklı hepinizin oraya gidip namaz kılmasını bir sabah sohbetine katılmanızı isterim ama sanırm sabah sohbetleri artık yok ama inşallah bi hocamız verecek bizde bekliyoruz inşallah.

F

fesuhul_lisan

Guest
selamün aleyküm kardeşlerim
inşallah ismail ağada , orada ki kardeşlerimizle aynı safta namaz kılmak tüm isteyen mü'min kardeşlerimize nasip oluyr... AMİN

ismailaga

Üye
MaşaAllah TiKky KArdeşim Çok Güzel bir paylaşımda bulunmuşsun. Allah (c.c.) razı olsun

Selametle

B

bloodless

Guest
Onlar Öyle Dilencilerdirki Para İçin Sabağın 3:00 Sularında Cami Önünde Dilenirken Benim Din kardeşim ALLAHın Rızasını Dilenmek İçin Teheccüte Kalkmaz Kalkamaz ...

Sarıklı Sakallı Cübbeli "Kuran Okumaktan" Kamburu Çıkmış Hoca Efendilerin Rablerinin huzuruna Çıkmak için İsmail Ağaya Süzüldüklerini Görürsünüz Muhammedin ( SALLAHu Aleyhi Vesselam) Gülleridir Hepsi .

ya kopyalayacagım bi kaç cümle daha var ama hepsi çok güzel çok anlamlı. tüylerim diken diken oldu birden ne biliyim :S :) emeginine saglık arkadasım

gülce

Paylaşımcı
o kadar özlemişimki şu an gözyaşlarımı tutamıyorum yazdıklarının çoğunu orada yaşadım çok şükür oradaki maneviyat inanın hiçbiryerde yok herkes mutlaka görür inşaallah

gülsev

Paylaşımcı
Allah sevdiklerini sevmeyi bize sevdiklerine de bizi sevmeyi nasip etsin...

hasret

Asistan
hasretimsin ismailağam...rabbim ordaki mübareklerin hürmetine bizi affetsin inş. buarada bayram hocamızın pazar sohbetlerini unutmayalım inş onunda mübarek pak ve temiz ruhuna birer fatiha okuyalım...duayla...

mimar_23

Üye
Web sitesi
www.dostsever.com
ALLAH CC bu güzel paylaşım için siz deyerli kardeşlerimden razı olsun ismail ağayı efendi hazretlerini gidip görmeyi ve o havayı solumayı rabbim bütün isteyen kardeşlerime nasip etsin inş .ALLAH CC emeğinizi zai etmesin inş

tuba520

Üye
hayatta en çok istediğim şeylerden biriydi ismail ağayı ve efendiyi görebilmek. şükürler olsun rabbime bunları bana nasip etti hernekadar haketmesemde...

aydogdu

Üye
allah c.c.semden razı olsun oradaydım sanki.

Medinem28

Üye
Kardesim allah senden razi olsun, c ok güzel anlatmissin ismailagayi. rabbim birdaha gitmeyi nasip etsin insaallah

huzur

kendmi bulduğum bir yeri uzaktanda olsa gösterdiğiniz için teşekkürler kendimi tekrar kaybetmemem için dualarınıza muhtacım

asorti

Paylaşımcı
SELAMUN ALEYKUM
bizde acizane o kapıda bulunmaktayız,sanki şu anda o anı yaşamış gibi oldum bir olay anca bukadar mükemmel anlatılabilinirdi.ALLAH (cc) razı olsun . bu arada ALLAH (cc) önce EFENDİ hz. olmak üzere bütün hastalara acil şifalar versin.EFENDİ hz. lerini başımızdan eksik etmesin ,bizleride o kapıdan ayırmasın.

^CeLaLeYn^

Üye
sanki ASR-I SAADETİN minyatür hali..ÇOK MANEVİYATLI ..

TikKy

Üye
Selamun Aleykum ..

İ smail Ağanın Gülleri Muhammedin Nazlı Ümmedi Sünnetinin Sarsılmaz Bekçisi
S üleyman Hilmi Tunahanın Talabeleri Muhammedin Ümmedi Her Hallernden Belli

L ailahe İllallah Muhammedur Rasulullah Ortadaki Buluşma Yeri !Bunu Böyle Bilin Emi
A llah Aşıkları Nur Şakirtleri Efendileri Son Zamanın Alimleri Said Nursi Hazretleri
M enzilin Gülleri Buram Buram Esiyor Muhammedin Kokusu Asla Ayıramazlar Bizi

Yeni Parolam :O

Not: Feyza Telif Hakları Bana Aittir Sulanma Şimdiden :O

ihvan78

Üye
allah efendi hz lerini bizlerden eksık etmesin