İslamiyet düşmanları yarınını değil 20,30 sene sonrasının Planlarını yaparlar

agbi

Yasaklı
İslamiyet düşmanları yarınını değil 20,30 sene sonrasının Planlarını yaparlar

Saddam ın idam edilişi ve daha önce Irak ın işgal edilişi nin planlarının temelleri 30 sene önce atılmıştır.

Saddam yaşamı boyunca gerçekten şialara ve kürtlere zulum vermiş sunnileri kayırmıştır.Bu hareketinlerinle aşılması çokzor olan uçurumlara neden olmuştur.

Bugün Saddam ın idami ile Şii lerle sunniler birbirlerinden iyice uzaklaşmışlar ve birbirleri ile daha düşman olmuşlardır.

Asılma sebebi 148 Şiinin öldürülmesi ama Halep çe de Binlerce Kürt öldürmüştür.

KARDEŞLERİM Olaylara günlük bakmayalım bugün Türkiyemizde bu senaryoya benzeyen senaryolar oynanmakta ve belirli kısımlardada başarıya ulaşmışlardır. Anvangesistler Masonların önündeki en büyük engel TÜRKİYE dir.

Dünyada Sunni lideri TÜRKİYE Şii Lideri İRAN dır.AMAÇ BU İKİ ÜLKEYİ SAVAŞTIRMAKTIR.

Büyük İsrail hayali için Kuzey Irak ta Yahudi Kürtler hazır bekletilmektedir.

Bilgilerinize arz olunur

Bedrin_Aslanı

Profesör
Tam olarak hatırlamıyorum isimleri ama. Fatih sultan mehmet İstanbulu feth ettiği zaman bir yahudi haliçe gelerek işte bende tam buradan başlayacağım ve istanbulu feth edeceğim demişti. Ve Albert robert diye bir yahudi zenginini desteği ile robert kolejini kurmuştu. Yıllarca eğitim verdi ve oradan boğaz içi ünisi yapıldı ve hala daha içimizden bizi yryip tüketme misyonuna devam ediyor. 600 sene öncesinden gelen bir yatırım.

agbi

Yasaklı
Tam olarak hatırlamıyorum isimleri ama. Fatih sultan mehmet İstanbulu feth ettiği zaman bir yahudi haliçe gelerek işte bende tam buradan başlayacağım ve istanbulu feth edeceğim demişti. Ve Albert robert diye bir yahudi zenginini desteği ile robert kolejini kurmuştu. Yıllarca eğitim verdi ve oradan boğaz içi ünisi yapıldı ve hala daha içimizden bizi yryip tüketme misyonuna devam ediyor. 600 sene öncesinden gelen bir yatırım.

ALLAH RAZI OLSUN.

İSTE İSTİŞARE BEYİN ALIŞVERİŞİ BUNA DERİM.TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN.

MALESEF BAŞARDILAR.AMA DAHA SEVİNMESİNLER.

BAKIN BUGÜNE KADAR HANGİ BAKANLAR BU OKUL MEVZUNU.

ALLAH RAZI OLSUN MAHMUT EFENDİ CEMEATİNDEN 2 VATİKAN İÇİN EN BÜYÜK ENGELLER ÇARŞANBA MUHİTİ OLARAK.

Bedrin_Aslanı

Profesör
Abi bazen büyüklerimizin anlattıklarını görünce ağzımız açık kalıyor. Adamlar nerden nereye plan yapıyor. wilsonun koyduğu ilkeleride bilirsin. Koydukları ilkeler siyasi olarak ingilterenin sömürge yollarını tıkıyor ABd nin önünü açıyor. O zamandan ABD nin 1 numaralı ülke olması amaçı gidilmiş ve ingilterenin abd yanında ki durumu belli.

İnşa'Allah bizlerde gelecek nesillere iyi planlar ve iyi bir gelecek bırakabiliriz. Bi nefsimizi yenip didişmeyi kessek neler olacak ama... Ya nasip bunda da var bir hayır...

agbi

Yasaklı
Abi bazen büyüklerimizin anlattıklarını görünce ağzımız açık kalıyor. Adamlar nerden nereye plan yapıyor. wilsonun koyduğu ilkeleride bilirsin. Koydukları ilkeler siyasi olarak ingilterenin sömürge yollarını tıkıyor ABd nin önünü açıyor. O zamandan ABD nin 1 numaralı ülke olması amaçı gidilmiş ve ingilterenin abd yanında ki durumu belli.

İnşa'Allah bizlerde gelecek nesillere iyi planlar ve iyi bir gelecek bırakabiliriz. Bi nefsimizi yenip didişmeyi kessek neler olacak ama... Ya nasip bunda da var bir hayır...

KARDEŞİM BENİMDE ANLATMAK İSTEDİĞİM BUNLAR ALLAHIN RESULU PEYGAMBERİM SAV NE DEMİŞ " DÜŞMANINA SİLAHINLA KARŞILIK VER. "

Ben mensubu olmama rağmen Cami Cinayeti konusunda çoğu sitede Mahmut efendici olarak tanındım kimilerinde banlandım.

Bugün 2 nci vatikan rüyasında olan Ortodokslar bir tek Çarşanba muhitinde 1 cm kare mülk alamadılar.ALLAH RAZI OLSUN O CEMEATTEN.Ben o Cemeatten olmayabilirim ama ORADA YAPILAN İslamiyete saldırıdır.BEN BÖYLE ALGILARIM ve O cemeat için gerekirse nefsimi yenebildiğim herşeyi veririrm.

Gerçekten inceleyin GALATASARAY VE ROBERT OKULLARINI HANGİ BAKANLAR O OKUL MEVZUNU.Ben daha önce yazmıştım ileriki sahifelerde bulabilirsin.

BUGÜN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİDE BU YÖNDE

~zuzii~

Paylaşımcı
evet ya kesinlikle yani babam hep öle der, öle örnek verir.. :)
bi plan yapıyolar senelerce sonra elde edebilecekleri bi çıkar için.. tabi bizimkiler de buqün olarak bakıyolar olaya kendi lehlerine sanıyolar..planın inceliqi orda yatıyo :thinking:

sword

flawless Victory
ALLAH RAZI OLSUN.

İSTE İSTİŞARE BEYİN ALIŞVERİŞİ BUNA DERİM.TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN.

MALESEF BAŞARDILAR.AMA DAHA SEVİNMESİNLER.

BAKIN BUGÜNE KADAR HANGİ BAKANLAR BU OKUL MEVZUNU.

ALLAH RAZI OLSUN MAHMUT EFENDİ CEMEATİNDEN 2 VATİKAN İÇİN EN BÜYÜK ENGELLER ÇARŞANBA MUHİTİ OLARAK.

Bir yasa hazırlanmıştı.Hepiniz bilirsiniz. "Yabancılarda taşınamaz mülk edinebilirler"
Bu yasayla yahudilerinde önü açılmış oldu.
Adamlar gidipte boş arazi alacak değil tabi. Önemli yerleri mül edinmek isteyeceklerdir. Şimdi diyorsunuzdur ki oralar başkalarının tapulu malı. Kişi istemezse satmaz. Ama bununda yöntemi var. Yahudiler almak istedikleri yerin önce etrafını alırlar. ticaret yerlerini yolları... Bunları ele geçirerek satmak istemeyen adama bu yerleri kullandırmıyorlar. Ve çok ilginçtirki sen orayı mecburen satıyorsun onlara. Hem de gerçek fiyatının %1 değerine...
Onun için yabancı hiçbir kimseye vatan torakları satılmamalı.
Unutmayalım ki israil Filistinde bu yöntemle kuruldu.
Allah vatan topraklarını koruyanlardan razı olsun...

Saddam'a gelince o sadece bir piyondu...

agbi

Yasaklı
Evet Sword kardeş iyi noktalara değinmişin.

Yalnız izae şuu olayı kalktı biliyorum.

Güney sahillerimizde Türklerin giremediği bir çok yabancılara ait site var.

Geçen gün bir meslektaşım 400 Konutluk Marmariste İngiliz sitesinde bahsetti.

Bunlar gibi Yüzlerce site oluşmuş.

Gap ta satılan topraklar ise çok kötü

Yazımı bitireyim moralim bozuluyor.

iskender

Üye
Muhammed Fethullah Gülen gibi stratejistlerin yetişmesi gerekiyor, uzun vadeli planlar bu ve benzeri vatanseverlerin sayesinde olacaktır.

agbi

Yasaklı
KONU F.GÜLEN VE CEMATİ OLUNCA TENKİTLERİNDE BİR SANİYE GEÇİKMEYEN KARDEŞLERİM NERELERDESİNİZ

SİZCE BU KONU GEREKSİZMİ ????

agbi

Yasaklı
Hüradam Sizin Fikirlerinizi Buralarada Görmek Isterim

Sabr-el-Hayat

Profesör
Hainler planlarini gerceklestirebilmek icin dediginiz gibi 20-30 yil bile az, onlar gerekirse yüzyillar bile beklerler...:confused1:

Bizimkiler yarini birakin bugünü planlamakta zorlaniyorlar. Allah Celle Celalluh Yardimcimiz olsun insallah. Amin.

Selam ve dua ile...

MiHRiMaH

Son gülen... :/
İşte aslında burda görülmesi gereken mühim bir nokta daha var! Bu adamlar YATIRIM yapıyorlar!... Kalkınmak suretiyle, cesaretle ve de destek vererek birbirlerine şimdi dünyayı yönetiyorlar... Kilit noktaları, askeri idareleri, siyasi yönelmeleri........ Yatırım... Maddi ve manevi yatırım... Dediğiniz gibi, Fethullah Gülen, manevi yatırımı, maddi yatırımlarla destekleyebilen nadir kişiliklerden... Aslında takdire şayan bir iştir bu... Ne söylense de, ne olsa da işe devam etmek... Çünkü lazım olan iş bu... Bİz de örnek alabiliriz aslında... Küçük de olsa bu yolda başlangıçlar yapabiliriz... Etrafımıza baktığımızda bunu yapabileceğimiz çok kişinin olduğunu da görebiliriz... Bİrçok genç kardeşimiz harcanıyor bence... Pekçok genç kardeşler olmadık işler yapıyor veya mecbur bırakılıyorlar bazı şeylere... Oysa yardım edilse, bu gençlerin kafalarından ve yeni filizlenmiş imani hissiyatlarından yararlanılabilir... Böylece o kafalar çok paraya veya kötü idareye mahkum olmak yerine "İslama faydalı" olanlardan olurlar... İslamiyet düşmanlarının kokuşmuş zihniyetleri körpe beyinlerden nasıl faydalanıyor??? İşte bu yolla... Alıp o filizi hormonlayıp, suni güneşin altına koyup, suni gübrelerle besleyip kendi ideolojilerini dayatıyorlar... O filizde kökü çürümüş ama zorla büyütülmüş, desteksiz ayakta kalamayacak hale gelmiş bir kimlik olarak yer alıyor bu dünyada!...

Sabr-el-Hayat

Profesör
Katkilarinizdan dolayi tebrik ederim mhrmh.

Birakmaliyiz artik söyle düsünmeyi, hele ötekisi baslasin ben arkasindan yürüm gibi.

BEKLEME! DÜNYAYI DEGISTIREN SEN OL, DÜNYAYI YÖNLENDIRENLERDEN BIRI SEN OL (BIIZNILLAH)!

Ne Mutlu Müslümanim Diyene...

Selam ve Dua ile...

Hasan

Kardeşiniz

Bizler bu günkü kendi syfamızı doldururken sayfanın arka tarafında yarın bizden sonra yazacaklara izler bırakıyoruz biz ne yazarsak bizden sonrakiler onun üstüne ekleyerek devam edecek ancak buşekilde eser oluşur yoksa yazdıklarımız bizim şahsi yazılarımız olarak kalır .Mutlaka insana azami yatırımı yapmalıyız önce kendi evledımız sonra yakın çevremiz sonrada bu memleketin evletları çember büyüdükçe merkez güçlenir saldıranların merkeze olan uzaklığı artar ve etkileri azalır,depresyona meyilli imansız bir gençlik yerine rabbini bilen ahlaklı ve imanlı bir gençliğin yolu budur aksini söyleyen beri gelsin ve çözümüyle gelsin.SELAMETLE.

Sabr-el-Hayat

Profesör

Bizler bu günkü kendi syfamızı doldururken sayfanın arka tarafında yarın bizden sonra yazacaklara izler bırakıyoruz biz ne yazarsak bizden sonrakiler onun üstüne ekleyerek devam edecek ancak buşekilde eser oluşur yoksa yazdıklarımız bizim şahsi yazılarımız olarak kalır .Mutlaka insana azami yatırımı yapmalıyız önce kendi evledımız sonra yakın çevremiz sonrada bu memleketin evletları çember büyüdükçe merkez güçlenir saldıranların merkeze olan uzaklığı artar ve etkileri azalır,depresyona meyilli imansız bir gençlik yerine rabbini bilen ahlaklı ve imanlı bir gençliğin yolu budur aksini söyleyen beri gelsin ve çözümüyle gelsin.SELAMETLE.

Aynen size katiliyorum, Allah razi olsun insallah...

Bilhassa cocuklariyla sorunu olan aileler HIC DÜSÜNMEZLER MI; SORUN NERDE NEYDEN KAYNAKLANIYOR DIYE? Allah'ini c.c., Peygamberini ve Kitabini bilmeyenler (bilmek yetmez itaat gerek..) depresyonada girer, herseyede girer... Allah Celle Celalluhu YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN INSALLAH, AMIN.:eek:fftp:

agbi

Yasaklı
EN İYİ YATIRIM İNSANA YAPILAN YATIRIMDIR.

BUNDAN DOLAYI ALLAHINI MİLEN KENDİ ÇIKARLARINI TOPLUM ÜSTÜNDE TUTMAYAN.BU VATANIN KUTSAL MİRAS OLARAK BİLEN.

YENİ BİR NESİL YETİŞTİRMELİYİZ.

agbi

Yasaklı
Kendisini anti yalaka tabir edn Doğrucu Davut galiba bu konu yu okumamış ki ABD ve İsrail neyin peşinde diye konu açıp ilgisizlikten yakınmış.

Uyan artık doğrucu Davut Üsküdarda Sabah oldu daha yenimi anladın konunun önemini.??????

Amca Bey antiyalaka Doğrucu Davut un açtığı ABD ve İsrail neyin peşinde konusunda bazı sitemlerde bulunmuşsun.

Çok güzel edebiyat yapıyorsun bak açtığım konulara Onlarca Konu açtım peki sen ne yaptın sobete ettin burada kalkıp edebiyat parçalıyorsun.

Bak Akşama bu konu ile ilgili konuları getiricem hepsinede mesaj için Amcaya ithaf olmak üzere güncellendi msj ı yazıcam.

agbi

Yasaklı
Bizler gelecek için belirli starejiler oluşturmazsak 28 Şubat da olur 27 Nisan da.

agbi

Yasaklı
Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

Bildiğiniz gibi On Gün zorunlu istirahat yaptım yasaklama nedenim Sayın admin in deyimiyle

agbi nickli üyemiz defalarca uyarıldığı halde polemik çıkarıcı ve faydasız konular açmakta ısrar ettiğinden 10 gün dinlenme izni almıştır... Kendisi haklıdır.

1957 senesinde İnenü seçim konuşmalarında Ünüversite muhtariyet olmalıdır (Şimdiki anlamı özerklik yani YÖK)

Bundan dolayı ben bu konuyu açmıştım fakat luzunsuz olduğunu gördüm Bundan dolayı verdiğim rahatsızlıktan dolayı hepinizden özür dilerim.

Bence Özür dilemek onur kırıcı değil tam tersi kişiyi onere eder.

Hepiniz hakkınızı helal edin bana müsade Allah a emanet olunuz.