İslamiyet düşmanları yarınını değil 20,30 sene sonrasının Planlarını yaparlar

Sabr-el-Hayat

Profesör
Sayin agbi, yoklugunuzda sizi ve yazilarinizi cok aradik bunu bilesiniz,

gecmis olsun agbi ve tekrar ihvan'a hosgeldiniz insallah,

:D:eek:fftp: ha bu arada hosgeldiniz bölümünde, kisaca hosgeldiniz baslik altinda size hosgediniz demistim ama henüz okumadiniz sanirim:D...

selam ve dua ile insallah...

agbi

Yasaklı
Sayin agbi, yoklugunuzda sizi ve yazilarinizi cok aradik bunu bilesiniz,

gecmis olsun agbi ve tekrar ihvan'a hosgeldiniz insallah,

:D:eek:fftp: ha bu arada hosgeldiniz bölümünde, kisaca hosgeldiniz baslik altinda size hosgediniz demistim ama henüz okumadiniz sanirim:D...

selam ve dua ile insallah...

Düşüncelerinizden dolayı Allah razı olsun Sultan Ana ama ben bu forum a veda ediyorum benim vedamda tek mesajla değil açtığım konulara veda msj ları koyarak.

Bilmeden sizi kırdıysam Hakkınızı helal edin.

agbi

Yasaklı
Acaba bugünün Planlarını ne zaman yaptılarki çok şehit vermeye başladık.Yapanları Allah a havale ediyorum.

Hasan

Kardeşiniz
Evet bu günler o yıllar önce atılan tohumların ve yapılan habis planların farkedildiği günlerdir ,inşallah maskeler düşüyor ve biz birdaha bu oyuna gelmeyeceğiz,müslüman bir delikten iki kere yılana sokturmamalı kendini.SELAMETLE.

agbi

Yasaklı
NEFSİM İÇİN GÜNCELLEDİM

Ummuhan Abla okusun diye

agbi

Yasaklı
Devir akıllı olanların yönlendirdiği devirdir.

agbi

Yasaklı
Sayın yönetici Erdem Bey

Bana ceza verdiğiniz güncellediğim konulardan biri.

Düşünün bakalım bu konunun ana fikrini.

Bu konunun ana fikri gereği bizlerde yarının hatta 20,30 senenin Planlarını yapmazsak hep böyle bu forumlarda ağlarız.

Fakat doğru ne gereği var kaderimiz zulum görmek ağlamak dertlenmek ve tenkit etmek.

Fıtratımda başımı öne eğip çekilmem bu forumdan bir süre çekileceğim ama bu şekilde çeklieceğim.

Müsadenizle nede olsa size ve sizin gibilere gına getirdim.

agbi

Yasaklı
Sayın yönetici Erdem Bey

Bana ceza verdiğiniz güncellediğim konulardan biri.

Düşünün bakalım bu konunun ana fikrini.

Bu konunun ana fikri gereği bizlerde yarının hatta 20,30 senenin Planlarını yapmazsak hep böyle bu forumlarda ağlarız.

Fakat doğru ne gereği var kaderimiz zulum görmek ağlamak dertlenmek ve tenkit etmek.

Fıtratımda başımı öne eğip çekilmem bu forumdan bir süre çekileceğim ama bu şekilde çeklieceğim.

Müsadenizle nede olsa size ve sizin gibilere gına getirdim.

Evet erdem Bey ne dersiniz???

Bu konuyu ne zaman açmışım.

Güncelleme yapmam sizin düşüncenize göre Forum suç u ise.

Busuçu bana akıl yolu ile anlatın.

Bende özür dileyim.Ben özür dileyecek kadar onurlu bir insanım.

agbi

Yasaklı
Saddam ın idam edilişi ve daha önce Irak ın işgal edilişi nin planlarının temelleri 30 sene önce atılmıştır.

Saddam yaşamı boyunca gerçekten şialara ve kürtlere zulum vermiş sunnileri kayırmıştır.Bu hareketinlerinle aşılması çokzor olan uçurumlara neden olmuştur.

Bugün Saddam ın idami ile Şii lerle sunniler birbirlerinden iyice uzaklaşmışlar ve birbirleri ile daha düşman olmuşlardır.

Asılma sebebi 148 Şiinin öldürülmesi ama Halep çe de Binlerce Kürt öldürmüştür.

KARDEŞLERİM Olaylara günlük bakmayalım bugün Türkiyemizde bu senaryoya benzeyen senaryolar oynanmakta ve belirli kısımlardada başarıya ulaşmışlardır. Anvangesistler Masonların önündeki en büyük engel TÜRKİYE dir.

Dünyada Sunni lideri TÜRKİYE Şii Lideri İRAN dır.AMAÇ BU İKİ ÜLKEYİ SAVAŞTIRMAKTIR.

Büyük İsrail hayali için Kuzey Irak ta Yahudi Kürtler hazır bekletilmektedir.

Bilgilerinize arz olunur

Olaylara günlük bakmayalım bugün Türkiyemizde bu senaryoya benzeyen senaryolar oynanmakta ve belirli kısımlardada başarıya ulaşmışlardır. Anvangesistler Masonların önündeki en büyük engel TÜRKİYE dir.

Amca Bey işte sana bir konum daha Düşün.

agbi

Yasaklı
Olaylara günlük bakmayalım bugün Türkiyemizde bu senaryoya benzeyen senaryolar oynanmakta ve belirli kısımlardada başarıya ulaşmışlardır. Anvangesistler Masonların önündeki en büyük engel TÜRKİYE dir.

Amca Bey işte sana bir konum daha Düşün.

SİYONİZMİN eklindeki en büyük koz ŞİA & SÜNNİ çatışmasıdır Devlet bazında Savaç ve İç Savaş.

Geçmişi hatırlayalım.

SADDAM ın Halepçe KATLİAMI

IRAK & İRAN savaşı

Şuanki Irak iç savaşı

ve gündem de Suudların YEMEN de Şii leri bonbalanması

Birde unutmayalım

Lübnan da MEHMETÇİK in Şia HİZBULLAH ile karşı karşıya getirme Planları şükür ALLAH cc bu oyunu bozdu.

amca

Profesör
Sadece Başlık Hakkında Yazmak İstiyorum...

Evet İSLAM DÜŞMANLARI 20-30 yıl sonrasını DÜşünerek Plan Ypar...

Cümlenin Devamınıda yazalım...

BU PLANI YAPARKEN DE EN ÇOK MÜSLÜMAN GİBİ GÖRÜNEN AMA ÖZDE MÜSLÜMAN DÜŞMANLARINDAN FAYDALANIZLAR...

AMAÇ GDİ.... GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMİŞ İSLAMI Dünyadaki İslamın Yerine Koymak Çünkü Daha Önce Ayni Şeyi Hristiyanlara yahudilere Yaptılar...

KAHROLSUN İSLAMİ GÖRÜNÜPTE İSLAMI DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞANLARA..ALLAH KAHHAR İSMİ ŞERİFİ İLE BU KİŞİLERİ KAHR EYLESİN...

agbi

Yasaklı
Sadece Başlık Hakkında Yazmak İstiyorum...

Evet İSLAM DÜŞMANLARI 20-30 yıl sonrasını DÜşünerek Plan Ypar...

Cümlenin Devamınıda yazalım...

BU PLANI YAPARKEN DE EN ÇOK MÜSLÜMAN GİBİ GÖRÜNEN AMA ÖZDE MÜSLÜMAN DÜŞMANLARINDAN FAYDALANIZLAR...

AMAÇ GDİ.... GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMİŞ İSLAMI Dünyadaki İslamın Yerine Koymak Çünkü Daha Önce Ayni Şeyi Hristiyanlara yahudilere Yaptılar...

KAHROLSUN İSLAMİ GÖRÜNÜPTE İSLAMI DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞANLARA..ALLAH KAHHAR İSMİ ŞERİFİ İLE BU KİŞİLERİ KAHR EYLESİN...

Tüm benliğimle bu duanıza AMİN derim.

Evet fakat bu konuyu açmamı esas nedenlerinden biride SİYASAL GELİŞMELER & SOSYAL GELİŞMELER

Duanız zaten temel herkesin tüm benliğinle Amin diyeceği bir dua Fakat Konuyu yalnızca böyle görmeniz düşünce yapınızın ne kadar SINIRLI olduğunu gösteriyor ANA fikir SABİT FİKRİNİZ.

Hani bir mesajınızda demişsiniz agbi sen kimsin ?

Açtığım konuları mesajlarımı OKUMAK için değil ANLAMAK için okusaydınız.

Benim kim olduğumu anlardınız.

Fakat siz içinizdeki NEFRETLE hareket eden bence kendinize yazık eden bir kişisiniz FITRATINIZ temiz ama malesef KİN mi di,cem NEFRET mi dicem NEFSİNİZİN etkisinde kendinize yazık ediyorsunuz.

fakiri

Kıdemli Üye
Madem soruldu cevaplayalım :

Hem konu ve hemde konuyu asan şahıs gereksiz bana göre !

:O

agbi

Yasaklı
Madem soruldu cevaplayalım :

Hem konu ve hemde konuyu asan şahıs gereksiz bana göre !

:O

Gereksiz bir konu ve açan kişi ise bunu AKLIN la açıklasana.Cahil kalmayalım.

Böyle cümleleri 7,8 Yaşındaki Çocuklar da kullanır ama İZAH edemezler.

fakiri

Kıdemli Üye
Gereksiz bir konu ve açan kişi ise bunu AKLIN la açıklasana.Cahil kalmayalım.
Böyle cümleleri 7,8 Yaşındaki Çocuklar da kullanır ama İZAH edemezler.

Konunun gereksiz mi, gerekli mi olduğunu millete soran sensin ! Biz de fikrimizi belirttik...Daha fazla söze gerek yok !
Bir soru soruuyorsun ve cevabını alıyorsun.
Cevapların hepsi senin istediğin şekilde gelmeyeceği çok açık...

Nitekim benim cevabım bu yönde.
Çocukardan bahsetmişsin. Şüphesiz hayatında kim en çok kimlerle düşüp kalkıyorsa onlardan bahseder.
Böylelikle seni daha yakından tanıma fırsatımız oldu !

agbi

Yasaklı
Saddam ın idam edilişi ve daha önce Irak ın işgal edilişi nin planlarının temelleri 30 sene önce atılmıştır.

Saddam yaşamı boyunca gerçekten şialara ve kürtlere zulum vermiş sunnileri kayırmıştır.Bu hareketinlerinle aşılması çokzor olan uçurumlara neden olmuştur.

Bugün Saddam ın idami ile Şii lerle sunniler birbirlerinden iyice uzaklaşmışlar ve birbirleri ile daha düşman olmuşlardır.

KARDEŞLERİM Olaylara günlük bakmayalım bugün Türkiyemizde bu senaryoya benzeyen senaryolar oynanmakta ve belirli kısımlardada başarıya ulaşmışlardır. Anvangesistler Masonların önündeki en büyük engel TÜRKİYE dir.

Dünyada Sunni lideri TÜRKİYE Şii Lideri İRAN dır.AMAÇ BU İKİ ÜLKEYİ SAVAŞTIRMAKTIR.

Bilgilerinize arz olunur

ALLAH RAZI OLSUN.

İSTE İSTİŞARE BEYİN ALIŞVERİŞİ BUNA DERİM.TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN.

MALESEF BAŞARDILAR.AMA DAHA SEVİNMESİNLER.

BAKIN BUGÜNE KADAR HANGİ BAKANLAR BU OKUL MEVZUNU.

ALLAH RAZI OLSUN MAHMUT EFENDİ CEMEATİNDEN 2 VATİKAN İÇİN EN BÜYÜK ENGELLER ÇARŞANBA MUHİTİ OLARAK.

Abi bazen büyüklerimizin anlattıklarını görünce ağzımız açık kalıyor. Adamlar nerden nereye plan yapıyor. wilsonun koyduğu ilkeleride bilirsin. Koydukları ilkeler siyasi olarak ingilterenin sömürge yollarını tıkıyor ABd nin önünü açıyor. O zamandan ABD nin 1 numaralı ülke olması amaçı gidilmiş ve ingilterenin abd yanında ki durumu belli.

İnşa'Allah bizlerde gelecek nesillere iyi planlar ve iyi bir gelecek bırakabiliriz. Bi nefsimizi yenip didişmeyi kessek neler olacak ama... Ya nasip bunda da var bir hayır...

Teesssüf Bak yukarıdaki ÜÇ ALINTI mesaja oku ve düşün.

Konunun gerek mi, gerekli mi olduğunu millete soran sensin ! Biz de fikrimizi belirttik...Daha fazla söze gerek yok !
Bir soru soruuyorsun ve cevabını alıyorsun.
Cevapların hepsi senin istediğin şekilde gelmeyeceği çok açık...

Nitekim benim cevabım bu yönde.
Çocukardan bahsetmişsin. Şüphesiz hayatında kim en çok kimlerle düşüp kalkıyorsa onalardan bahseder.
Böylelikle seni daha yakından tanıma fırsatımız oldu !

Baktım mesajının altına bana Cevap vereme pisikosunda olan Sofuoğlu sana teşekkür etmekle kendi kendine çıkar bir yol bulmuş.

Bilgilerinize arz olunur

Teesssüf bak tekrar oku Birinci mesajı

fakiri

Kıdemli Üye
Teesssüf Bak yukarıdaki ÜÇ ALINTI mesaja oku ve düşün.
Baktım mesajının altına bana Cevap vereme pisikosunda olan Sofuoğlu sana teşekkür etmekle kendi kendine çıkar bir yol bulmuş.

Bilgilerinize arz olunur
Teesssüf bak tekrar oku Birinci mesajı

İyi ya işte ! Müslümanların içinde de senin gibi kül yutmaz ve düşmanların kaç yıllık plan yaptığını bilen çok uyanık kişiler var ! sen de milleti uyandırıyorsun ! Daha ne ? Ne mutlu sana ! İçimizdeki en bilinçli birisin !
yat-kalk bu haline şükret ! Milletle ne uğraşıyorsun ?

agbi

Yasaklı
DANIŞTAY

ANAYASA

YARGITAY

YHSK

ve diğer yürütme oluşumları

Düşünmek gerek.