İslami Tartışmalarda Galip Gelmek mi Önemli, Gerçeğin Ortaya Çıkması mı?

• Galip Gelmek

Oy: 0 0.0%
  • Gerçeğin Ortaya Çıkması

Oy: 8 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

ufuklar27

Paylaşımcı
Web sitesi
www.lotuskitap.com

Hangisi daha önemli sizce?

H

hiç

Guest
cvp belli de bir soru;herkes kendi "gerçeginde" diretecek kardeş sen ne kadar tarafsızsın..?

SiNeM

Piss'a!
tabiki gerçegin ortaya çıkması.burdaki üyelerin çogu bu cevabı yazar ama uygulama boyutuna gelince digeri uygulanır.çogu üye birçok konuya at gözlükleriyle bakıyor malesef.çogu üye kendi fikrini kabul ettirmeye çalışıyor.ve bunu yaparken de saygı hoşgörü çogu zaman geri plana atılıyor.

ufuklar27

Paylaşımcı
Web sitesi
www.lotuskitap.com

Hangisi daha önemli sizce?

Diğerini anket eklemeyi unutmuşum... Modlar birleştirirse sevinirim.

H

hiç

Guest
getirdim kardeş buyur...

cvp belli de bir soru;herkes kendi "gerçeginde" diretecek kardeş sen ne kadar tarafsızsın..?

herkes kendi fikrini savunacaktır.zaten tartışmanın amacıda budur.ama hangi görüş hangi düşünce olursa olsun bence önemli olan gerçeğin ortaya çıkmasıdır.ama bende kimsenin fikrinden döneceğini düşünmüyorum.

ibrahimi

Has Uşak
konu islamsa gerçeğin ortaya çıkmasına gerek yok ki zaten İslam gerçeğin ta kendisidir...

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

tartışmalarda galip gelmek mi ? ? ? bu nasıl bir kavram... bana bu sitede bir örnek verirmisin.. bu tartışmayı bu kazandı.. veya bu galip geldi... saçmalamayın Allah aşkına...

H

hiç

Guest
Sabah, sofi kardeşlerimizle selefi kardeşlerimiz epey hararetli tartıştılar. Hatırlatayım :)

merkeze varmak için tek yol mu var kardeş..?adı üstünde merkez çevresi adedince yol olur...:thinking: herkesin fıtri yapısı başka başka...(teşbih)ben risaleden anlamıyorum sana göre gerçegin yolu buradan geçer...eee bana yol yok mu yoksa...?:wallbash[1]: fikir ihtilafı olur bu yüzden önemli degil;birbirlerine bişeyler itham etmedikleri sürece....

ibrahimi

Has Uşak
İslam hepimizin ortak paydası ama bazen oluyor bu sitedeki kardeşlerimizden bazıları, bazılarını küfürle itham edebiliyorlar.

Bu kişiseldir.
Cahilliktendir.
islamda tartışma olmaz ancak bilgi aktarılır.
Tartışma ise kişilerin olayları tam bilmeden kendine göre yorumlamaya kalkmasıyla olur...
Yani kişilerin kendini hoca zannetmesiyle :)