İslam'a Hizmet İddiası ile Siyasi Partı İttifakına İhtiyaç Var mı?

agbi

Yasaklı
TÜM siöylemlerinde İslam a hizmet etmek için SİYASET yapıyoruz diyen SİYASİ PARTİ nin Seçim için başka siyasi parti ile İTTİFAK a ihtiyacı varmıdır.

ALLAH cc kendi için hizmet edenleri YOLDA mı bırakmıştır ?

ALLAH cc kullarına hizmet eden kulunu nu YALNIZ mı bırakmıştır ?

Veya

Hem İKTİDAR a gelicez deyip beyenatlarda bulunan bir siyasi parti BİR BAŞKA SİYASİ PARTİ ile İTTİFAK yaparmı ?

Önca kendisi inanmalı ki HALK ın önüne çıkıp BEYENATLAR da bulunmalı.

Bu anlamlarda beyenatlarda bulunupta İTTİFAK ARAYIŞINA çıkıyorsan O ZAMAN KENDİNE GÜVENMİYORSUN demektir.

TakVa

Ordinaryus
Katılıyorum. Ama her işinde bir kuralı varsa onuda hakkıyla yerine getirmeli insan. İttifaka ihtiyaç varsa yapılmalı ama bu ergenkon şaibelileriyle olmamalı.

agbi

Yasaklı
Katılıyorum. Ama her işinde bir kuralı varsa onuda hakkıyla yerine getirmeli insan. İttifaka ihtiyaç varsa yapılmalı ama bu ergenkon şaibelileriyle olmamalı.

Haklısınız.

Allah cc bizlere onlarca ayetinde ORTAK olun , KOLLEkTİF olun İTTİFAK edin diye söylüyor.

Yalnız

SİYASET te bu biraz bana göre şüpheli.

Nedenmi ?

HER SÖYLEMİNDE İSLAM a HİZMET için varız ve hizmet ediyoruz İSLAM ı bugünkü siyasal arenade TEK TEMSİL eden biziz DİYE İDDİA da BULUNAN Bir lider ÖNCE ALLAH a güvenmeli ALLAH cc kenddisine , kullarına hizmet eden kimi ORTADA BIRAK tıki ?

agbi

Yasaklı
Konuda

SP li üyeleri göremiyorum.

Cevap verememekten mi görünmüyorlar ?

agbi

Yasaklı
Gerçekten

RUHU ile İSLAM a hizmet için var olan bir siyasi partinin diğer siyasi partilerele İTTİFAK a ihtiyacı varmıdır ?

bakış

Kıdemli Üye
Cevap:Vardır.Çünkü iktidar icraat yapamamaktadır.mecburen yönetimi ele almak lazımdır.

agbi

Yasaklı
Cevap:Vardır.Çünkü iktidar icraat yapamamaktadır.mecburen yönetimi ele almak lazımdır.

ÇÖLAŞAN ın akrabası DEMİREL in adamı CİNDORUK la İTTİFAK

Aslında sizin için NORMAL

Nede olsa Tüm İcraatları ile İSLAM alehine kanun lar yapan kararnameler çıkartan CHP ile İTTİFAK yapmış bir zihniyetiniz var.

agbi

Yasaklı

Cevap a bakın Cevap a ve düşünün .

Kuran ı öğrenilmesini yasaklayan & Ezan ı Türkçeleştiren & Kuran okunurken 3 kişinin birlikte bulunmasını SUÇ sayan & Daha sonra Kuran öğrenme yükselten & İmam Hatiplilerin Öğrenin önüne NEGATİV barajlar koyan & TC nin Resmi dinini değiştirmek isteyen & Vatan Haini Siyonizmin kanlı Maşası ATEİST apo ya Çiçek veren zihniyetle vb.vb.leri ile mi İTTİFAK yapacaksınız ve bunu normal görüyorsunuz.

UTANIN DEMİCEM TÖVBE edin diyaceğim size.[/SIZE]

Okudunuz ve düşündünüzmü ? Böyle MİLLİ GÖRÜŞ olurmu ? MİLLİ GÖRÜŞ ruhu İslam a Hizmet & Vatan a hizmet e İHANET ediyorlar İKTİDAR MAKAM Hırsı için.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sayın bakış: ya allah aşkına bırak şunu konuşsun dursun, ne cevap veriyorsun kardeşim bu mantıksızlıklara?

Adamın işi gücü sabah akşam gece gündüz milli görüş düşmanlğı yapmak, tamam yapsın da bari hiç olmazsa elle tutulur bir şeyler yazsa için acımayacak, abuk subuk şeylerle saldırıyor da saldırıyor.

bırak boşver, yazsın dursun.

korakademik

Ordinaryus
sabah akşam
cemaat düşmanlığı niye yapıyorsun
demezler mi

agbi

Yasaklı
sayın bakış: ya allah aşkına bırak şunu konuşsun dursun, ne cevap veriyorsun kardeşim bu mantıksızlıklara?

Adamın işi gücü sabah akşam gece gündüz milli görüş düşmanlğı yapmak, tamam yapsın da bari hiç olmazsa elle tutulur bir şeyler yazsa için acımayacak, abuk subuk şeylerle saldırıyor da saldırıyor.

bırak boşver, yazsın dursun.

KİME SİZ MANTIKSIZ diyorsunuz?

Siz MANTIK temelli AKIL BAZLI sizin düşünce ürününüz bir konunuzu göstersenize.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Kime mi diyorum, mesela yukardaki yandaşına diyorum, gelip buraya CEMAAT DÜŞMANLIĞI ile suçluyor mesela beni.

hadi sen de dahil o da araştırsın benim cemaat düşmanlığı yaptığıma dair bir yazımı bulun.

Ben bu saçmalığa itiraz ediyorum, insanları olur olmaz şekilde suçluyorsunuz.

Aklınıza geleni yazıyorsunuz.

Gökten kafanıza taş düşse milli görüşten, erbakandan bileceksiniz.

Mesela sana diyorum.

yahu kardeşim erbakan iktidar değil, yılardır ülke yönetiminde olanlar sizin partiniz.

Yıllardır ülke yönetiminde olmayan birisine habire saldırmanın anlamı var mı?

Yıllardır siyasi yasaklı olmuş, siyaseten her türlü alavere dalavere ile siyaset dışına itilmiş birisi hakkında durmadan saldırmanın anlamı var mı? mantğı var mı?

Bu ne ezikliktir yahu? bu ne mantıksızlıktır yahu?

agbi

Yasaklı
Konuyu sobete edenlere alıntılar.

KİMİNLE KİMLERLE İTTİFAK YAPACAĞINIZI GÖRÜN ve DÜŞÜN DİYE

Bu kişiler ile İTTİFAK lı bile düşünmek MİLLİ GÖRÜŞ ruhuna aykırıdır.

CHP zihniyeti ile İTTİFAK yapmak isteyenlere düşünmeleri için.

PKK'dan Noel açıklaması
Terör örgütü PKK / Kongra-Gel, “Noel Bayramı” açıklaması yaptı. Açıklamada “Bugün İsa Mesih'in 2010. doğum günüdür, bugün bu doğum vesilesi ile kutlanan Noel bayramıdır. Bu bayramın ilk kutlandığı ülkelerden biri de ülkemiz Kürdistan'dır” denildi.

Ulusalcıları seviyordunuız ya İTTİFAK yapabiliriz diyordunuz ya Vatan Haini Bebek Katili ATEİST apo ya çiçek veren ULUSALCI ların lideri PERİNÇEK değilmi

Bir başka örnek daha

Yazı Boyutu: 12 14 16

CHP'li belediyenin izniyle ücretsiz İncil dağıtıldı

Antalya'da, CHP'li Büyükşehir Belediyesi'nin izniyle Katolik St. Paul Kilisesi tarafından şehir merkezinde ücretsiz İncil dağıtıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı'ndan iki günlük izin alan St. Paul Kilisesi üyeleri Kışlahan Meydanı'nda, Hz. İsa'nın doğumunu kutladıkları Noel Bayramı sebebiyle ücretsiz İncil ile Hıristiyanlık inancının anlatıldığı kitaplar dağıttı.

ALLAH ım SİYASİ MEVKİ için SİYASİ RANT için beni SEVMEDİKLERİNLE İTTİFAK yaptırma.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
senin ağzından cemaat kelimesi düşmüyo
r ki
birini bulalım
her biri düşmanlık kokuyor

Ne kadar güzel...

Madem benim ağzımdan cemaat kelimesi düşmüyor o zaman çok aramazsın, hadi bir tane bul getir.

Eğer benim cemaat düşmanlığımı ispatlarsan ben hemen forumdan ayrılıyorum.

Buyrun.

Tabi ispatlayamazsanız sizin ne yapmanız gerekir bunu sanırım bilirsiniz, özür dilemek erdemdir duymuşsunuzdur, belki siz de de erdem vardır.

Buyrun söz sizde.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Konuyu sobete edenlere alıntılar.

KİMİNLE KİMLERLE İTTİFAK YAPACAĞINIZI GÖRÜN ve DÜŞÜN DİYE

Bu kişiler ile İTTİFAK lı bile düşünmek MİLLİ GÖRÜŞ ruhuna aykırıdır.

CHP zihniyeti ile İTTİFAK yapmak isteyenlere düşünmeleri için.

PKK'dan Noel açıklaması
Terör örgütü PKK / Kongra-Gel, “Noel Bayramı” açıklaması yaptı. Açıklamada “Bugün İsa Mesih'in 2010. doğum günüdür, bugün bu doğum vesilesi ile kutlanan Noel bayramıdır. Bu bayramın ilk kutlandığı ülkelerden biri de ülkemiz Kürdistan'dır” denildi.

Ulusalcıları seviyordunuız ya İTTİFAK yapabiliriz diyordunuz ya Vatan Haini Bebek Katili ATEİST apo ya çiçek veren ULUSALCI ların lideri PERİNÇEK değilmi

Bir başka örnek daha

Yazı Boyutu: 12 14 16

CHP'li belediyenin izniyle ücretsiz İncil dağıtıldı

Antalya'da, CHP'li Büyükşehir Belediyesi'nin izniyle Katolik St. Paul Kilisesi tarafından şehir merkezinde ücretsiz İncil dağıtıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı'ndan iki günlük izin alan St. Paul Kilisesi üyeleri Kışlahan Meydanı'nda, Hz. İsa'nın doğumunu kutladıkları Noel Bayramı sebebiyle ücretsiz İncil ile Hıristiyanlık inancının anlatıldığı kitaplar dağıttı.

ALLAH ım SİYASİ MEVKİ için SİYASİ RANT için beni SEVMEDİKLERİNLE İTTİFAK yaptırma.

Ne yazıp duruyon yahu?

CHP ile İTTİFAK yapmak isteyen mi var?

olmayan bir şey için kendini niye bu kadar yoruyorsun.