isim tahmin etme : ) | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

isim tahmin etme : )

Mahpeyker

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
2 Eyl 2009
Mesajlar
4,456
Puanları
113
bakalim testi hazirlayanlar ismini tahmin edebilecek mi ?

http://onedio.com/haber/senin-ismini-tahmin-edebilecek-miyiz--458094"Hera" çıktı!

Verdiğin cevaplara göre, sen tam bir Hera'sın. Büyük ihtimal adın Hera falan değil biliyoruz; ama sen oldukça sıradışı bir kişilik olduğun için seni ne bu zamandan, ne bu memleketten, ne de bu gerçek dünyadan benzetecek bir şey bulamadık. Biz de Antik Yunan'a gittik, oradan Hera'yı bulduk sana getirdik. Fena mı ettik?
 

elbiss

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
21 Kas 2013
Mesajlar
2,514
Puanları
0
"Selim" çıktı!


Verdiğin cevaplara göre, sen tam bir Selim'sin. Selim; doğruluktan ayrılmayan, düzgün, dosdoğru gibi anlamlara gelir ve bu anlamlar senin karakterinle birebir örtüşüyor. Öncelikle sen hakkaniyetli bir insansın ve "Sezar'ın hakkı Sezar'a" mottosundan bir dakika ayrılmıyorsun. Yani senin hayatında politika denilen şey yok. Bu uğurda başının belaya girmesi bile koymaz sana; çünkü önemli olan terazinin kefesinin dengede durmasıdır!
 

Hakperest

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
13 May 2013
Mesajlar
9,800
Puanları
113
"Poseidon" çıktı!

Verdiğin cevaplara göre, sen tam bir Poseidon'sun. Büyük ihtimal adın Poseidon falan değil biliyoruz; ama sen oldukça sıradışı bir kişilik olduğun için seni ne bu zamandan, ne bu memleketten, ne de bu gerçek dünyadan benzetecek bir şey bulamadık. Biz de Antik Yunan'a gittik, oradan Poseidon'u bulduk sana getirdik. Fena mı ettik?
 

deren

semure
İhvan Üyesi
Katılım
11 Haz 2012
Mesajlar
2,393
Puanları
0
Verdiğin cevaplara göre, sen tam bir Zehra'sın. Zehra; parlak yüzlü, ay yüzlü, ay gibi parlak ve saf olan anlamlarına gelir. İşte tam olarak buradan yola çıkarsak, senin ismin Zehra olmalı. Yüce ve ötelere adanmış gönlün, apaydın suratına yansımış. Kalbinde kötülüğün zerresine rastlanmaz
 

Kaçak

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
21 Ara 2012
Mesajlar
8,416
Puanları
113
Error ...
Adım error muş :)
 

Dut_agaci

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
14 Ocak 2007
Mesajlar
7,219
Puanları
83
Web sitesi
www.Menzil.Net

Verdiğin cevaplara göre, sen tam bir Muhammed'sin. Sen kendini öte dünyalarda tanımlayan, kendini orada bulan birisin. Bu dünya senin için geçici ve asıl vatan "orası". Bu dünyayı da emrolduğu gibi dosdoğru geçirmek gerektiğine inanıyorsun. İşte tam da bu sebeplerle "en sevgili"nin ismine layıksın!
 

Kaçak

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
21 Ara 2012
Mesajlar
8,416
Puanları
113
Ağa direk tuzak cevaplara yakalanmışsın :)
 

spesifik

آزادی قید و بند
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
24,610
Puanları
113
Verdiğin cevaplara göre, sen tam bir Alya'sın. Evet gerçek ismin Alya olmayabilir ama senin ruhun Alya. Alya; yüksek yer, yükseklik, gökyüzü anlamlarına gelir, yan anlamları ise şeref, onur, zarafet demektir. İşte tam da bu yüzden senin ismin Alya olmalı. Onurlu bir kişiliksin sen; ölürsün yoluna da yine de boyun eğmezsin! "Yeter ki onursuz olmasınaşk" yani, anladın sen onu ;)

Test laf olsun diye yaptım alaksız sorular vardı...
 
Üst