İşe/okula/buluşmaya geç kalıyor musunuz?

Geç Kalıyormusunu

• Bazen

Oy: 12 33.3%
  • Nadir

Oy: 8 22.2%
  • Her Zaman

Oy: 7 19.4%
  • Hiç Bir Zaman

Oy: 9 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    36

ibrahimi

Has Uşak
Okulum ikinci öğretim olduğu için geç kalmak zor oluyor :O ders saat 5 de...
Ama işe başladım 1 haftada bir geç kalıyorum.
Cep telefonumun alarmı ertelenmekten bıktı artık :O

Ama buluşmaya geç kalmam genelde çünkü beklemekten ve bekletilmekten nefret ederim

Zeynep Özmen

Kevok_84
bazen geç kalıyorum :) yorumsuz cevap vermiş herkes

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
ben normal öğretimim ama gene geç kalıyorum ne bileyim sanırım uykum agır sabah namazından sonra kalkmak biraz zorlaşıyor benim için...

Abiler bana dua edin de biraz da olsa az uyuyayım saat en erken 10,30 da başlamasıan rahmen saati duydugum halde kakmıyorum dualarınızla inşAllah yenerim bu huyumu....:uzgunum[1]: :uzgunum[1]:

selam ve dua ile...

ibrahimi

Has Uşak
ALTIN_NESİL' Alıntı:
ben normal öğretimim ama gene geç kalıyorum ne bileyim sanırım uykum agır sabah namazından sonra kalkmak biraz zorlaşıyor benim için...

Abiler bana dua edin de biraz da olsa az uyuyayım saat en erken 10,30 da başlamasıan rahmen saati duydugum halde kakmıyorum dualarınızla inşAllah yenerim bu huyumu....:uzgunum[1]: :uzgunum[1]:

selam ve dua ile...

Lanet kör şeytan git başımdan de ve birden fırla ayağa kalkarsın inş. :) Dualarımız seninLe inş. Rabbim yardımcı olsun sende yürekten iste ve biraz çaba harca olur inş...

Einstein 4 saat uyuyormuş.
Uyanıp aynanı karşısına geçince;
-4 saat boş boş uyuduk :O :O :O diyormuş..

SiNeM

Piss'a!
genelde geç kalırım malesef :( lisede geç kagıdı almakla geçmişti ömrüm:) ünv hayatımda ise derslere degil, sınavlara geç kalır oldum :) iş hayatım muallakta :O

H

hod-ray

Guest
Derslere hep geç kalırım...Arkadaşlarımla buluşacağım zamanlarda ya temelli unuturum,hiç gitmem;ya da erken giderim...:O

Enes

İhvan Forum Üye
nadiren geç kalırım...

ama randevuları kesinlikle geçirmemeye çalışırım...

Trengineer

Üye
Saatim her zaman 15 dk ileride olduğu için randevulara geç kalmam kolay kolay hele işe hiç geç kalmam sabahları horozları biel ben uyandırıyorum :)

hakan

Paylaşımcı
yaa ben bu konu ile ilgili bir anımı paylaşmak istiyorum... üniversite 3. ve 4. sınıfta sınıf birincisiyle aynı evde kaldım... hemen hemen her derse özellikle son sınıfta 5 10 dk geç kalıyorduk.... yine böyle birgün 10dk geç kalıp sınıfın kapısını çaldık. hoca bana oğlum çocuğun hayatıyla oynuyon lan herif senle eve çıktığından beri zamanında ders yüzü görmedi dedi:D .... bende dedimki yaa hocam biz işi aştık bilerek geç geliyoruzki arkadaşları 5 10 dk derse hazırlayın eşit başlayalım diye yoksa çocuklar arkamızda kalıyor dersi 3 kişi işliyoruz dedim..:O ertesi hafta aynı derse zamanında geldik hoca bizi dışarı çıkardı hadi siz dışarda bekleyin ben arkadaşlarınızı hazırlayayım dedi.... ve 15 dk bekleyerek girdik............. (Eyyy gidi günlerrr bee)

uzAyli

İhvan Forum Üye
ben ömrümde tek iki defa gec kaldim okula...o da ilk okuldaydi :O ben genelde erken giderim okula veya bulusmalara..gec kalmayi hic sevmem gec kalanlarida sevmem ...mesela okula gidince sabahin köründe kalkarim gec kalmiyim diye..bulusmaya gidincede evden en az 10-15 dk erken cikarim..

RoJhaT

Paylaşımcı
walla okula her zaman hoca'dan sonra derse girmişimdir :) artık alışkanlık olmuştu bende ama yoklama fln yapılmadan önce girerdim adım listenın en sonlarında olduğu için hep yetişmişimdir :D güzel oluo yaw sizde geç kalın bence ama buluşmalarda fln buyuk ihtimalle zamanında giderim :)

EGELI EFE

Doçent
Ya ben işe başladığımdan beri bir kerecik dahi olsa zamanında gittiğimi hatırlamıyorum.. :(
Okulada aynı şekilde.. :blink: :whistling[1]: