İşcep Örnek Uygulama Oldu

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Katılım
6 Tem 2006
Mesajlar
15,309
Puanları
113
Yaş
33
İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması olan İşCep, BlackBerry tarafından dünya genelinde bankacılık alanında örnek uygulama seçildi.

İşCep’in örnek uygulama seçilmesinde dünya çapında teknolojik anlamda birçok ilke imza atması etkili oldu. İşCep’in innovatif ve kullanıcı dostu arayüzü, güvenliği artıran tek kullanımlık şifre mekanizması sayesinde kullanıcılar hızlı, güvenli ve kolay bankacılık hizmetine ulaşıyor.

Pozitron firması tarafından Integrated Mobile Banking (IMB) platformu üzerinde geliştirilen İşCep ile İş Bankası müşterileri BlackBerry cihazlarına indirdikleri Java tabanlı uygulama sayesinde birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyor.


İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası’na dair hesap bakiye kontrolü, kredi kartı borç ödeme, EFT ve havale, döviz alış-satış, hisse senedi işlemleri, faturasız hata TL yükleme, hızlı kredi başvurusu ve fatura ödeme gibi internet bankacılığında sunulan birçok işlemi yapabilirsiniz.

İşCep uygulaması BlackBerry dışında Java (MIDP 2.0) destekli cep telefonları ile Windows Mobile 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ve dokunmatik kullanıcı dostu ara yüzüyle iPhone/iPod Touch ile kullanılabiliyor.


Kaynak
 
Üst