İş ilanları (Engelli memur sınavı)

ummuhan

Kıdemli Üye
Emniyet açıkladı 2 bin komiser yardımcısı alınacakEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), geleceğin polis yöneticisi olmak isteyen gençleri bünyesine katıyor. Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) ilk kez 2 bin öğrenci alacak.
Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde eğitim veren PAEM lisans mezunu adayların başvurularını önümüzdeki günlerde kabul edecek. PAEM’e 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı için emniyet mensubu olmayan lisans mezunları başvurabilecek. Lisans mezunları ile birlikte yurt dışında öğrenim görmüş ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından denkliği kabul edilenler de başvuru yapabilecek. Alınacak komiseryardımcısı adayı öğrencilerin 200’ü kadın bin 800’ü erkek öğrenciden oluşacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar 22 Ağustos - 6 Eylül 2015 tarihleri arasında başvuru yapabilecek. Ön başvurular Polis Akademisi Başkanlığı’na ait www.pa.edu.tr adresinden online olarak gerçekleştirilecek.

31 Aralık 2016 tarihi itibariyle 30 yaşından gün almayan adaylar başvuru yapabilecek. Adayların 2015 yılı içinde yapılan KPSS lisans P3 Puan türünden en az 70 taban puan alması gerekiyor. Emniyet Teşkilatı personeli şehit veya vazife malulü eş veya çocuklarından KPSS lisans P3 puanı en az 63,000 taban puan şartı aranacak.
Sınavı kazanarak eğitime alınacak öğrencilere 11 aylık eğitim süresince harçlık ödenecek. Ayrıca öğrencilerin yemek, barınma ve sağlık giderleri Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından karşılanacak. Eğitim sonunda başarılı olanlar komiser yardımcısı olarak göreve başlayacak. Sınava giriş koşulları, sınav takvimi ve diğer hususlar Polis Akademisi Başkanlığı’nın www.pa.edu.tr resmi internet sitesinden ilan edilecek.

ummuhan

Kıdemli Üye
[FONT=georgia, serif]T.C.[/FONT]
[FONT=georgia, serif]ADALET BAKANLIĞINDAN[/FONT]​

[FONT=trebuchet ms, sans-serif] Adalet Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere Ek-1 listede sınıfı, sayısı ve yeri belirtilen avukat, istatistikçi, mühendis, mütercim ve koruma ve güvenlik görevlisi kadroları ile çocuk ağır ceza, çocuk ve aile mahkemelerinde çalıştırılmak üzere psikolog, pedagog ve sosyal çalışmacı kadrolarına sözlü sınav sonucuna göre personel alımı yapılacaktır.

[/FONT]
[FONT=trebuchet ms, sans-serif] Başvuru şartlarını taşıyan adaylardan; 2014 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında (B Grubu) alınan puanlar esas olmak kaydıyla en yüksek puandan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 5 katı aday sözlü sınava çağrılacaktır.

Personel Alımı Aşağıdaki Mesleklerde Olacak:

• Avukat
  • İstatistikçi
  • Mühendis
  • Mütercim (İngilizce)
  • Psikolog
  • Pedagog
  • Sosyal Çalışmacı
  • Koruma ve güvenlik görevlisi
[/FONT]

ummuhan

Kıdemli Üye

İstanbul Avrupa Yakasında, Gaziosmanpaşa İlçesinde
[FONT=trebuchet ms, sans-serif]
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Fen ve Anadolu Lisesi'ne
Aşağıdaki Brançlarda,
Kadrolu Olabilecek Niteliklere Haiz Öğretmenler Alınacak

• [*]İngilizce (Erkek / Bayan)
    [*]Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (Erkek / Bayan)
    [*]Beden Eğitimi (Bayan)
    [*]Kimya (Erkek / Bayan)
    [*]Tarih (Ders Ücretli, Bayan)

[*]PDR (Bayan)

[/FONT]

[FONT=times new roman, serif]http://www.sefkatlisesi.com
[/FONT]
[FONT=times new roman, serif]http://www.facebook.com/sefkatlisesi

Okula ulaşım sorunu olmayacak mesafe ikamet eden,
Sağlık, psikolojik, sosyal, ailevi sorunu olmayan,
Mesleki eğitime ve tecrübeye sahip kişilerin
0212 649 68 23
nolu telefonla irtibata geçmeleri ya da bizzat;
Gönül Erleri Mail Grubu'muzun Onursal Üyesi
Okulun Müdürü, değerli hocamız Ahmet Türkben beyefendinin
http://sefkatlisesi.com/index.php/okul-muduru-hakkinda[email protected] adresine
"ŞEFKAT KOLEJİNE ÖĞRETMEN ALIMI İŞ BAŞVURUSU"
Konu başlığı ile CV lerini ve özgeçmişlerini
göndermeleri rica olunur.
[/FONT]​