İran'dan Türkiye'ye Teşekkür!

• Konbuyu başlatan Kaçak
  • Başlangıç tarihi

bakış

Kıdemli Üye
teskere ile abd'nin 60 bin conisi Türkiyede konuşlanacaktı.yani bu 60 bin coniyi isteyen arkadaşlar var bu forumda....
akpartiden 100 kadar kişi bu teskereye ret vermiştir.hakeza 200 kadar chp'lide istememiştir bu olayı
Ve ret edilmiştir.şer güçler akpartinin en tecrübesiz anında sinsice bunu kabul ettireceklerdi.

60 bin coniyle yaşamak isteyenler gitsinler abd'ye orda çok var.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
bu tezkere ne anlama geliyordu?
ABD istememismiydi bunu?
ABD nin istegi üzere akp harekete gecmisti,amaclari abd askerlerinin türkiye üzerinden iraka girmesi...tezkereyi gecirmeyerek buna engel oldular,bunun neresi kötü?

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
..........................................

yeni osmanlı
ALLAHIN laneti tüm adeletsiz zalimlerin üzerine olsun

teskere kabul edilseydi
Türk askeride girecekti
ve şuan irakın belkı yarısı Türk Askerinin gözetimi altında olacaktı
ve irakın tum sınır bölgesi şuan pkk nın rahatce gezdiği yerler tümüyle Türk askerinin gözetimi altında olacaktı
yanı anlıyacagınız
Türk askerinin girmemesi pkk ya ve israile yaramıştır

savaş şimdiye tümüyle bitmiş olacaktı

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
yoksa tezkere gecseydi irak isgali türkiyenin kontrolündemi olacakti,yani kontrol bizde olmasada bizimde söz hakkimiz olacakti ve irakta bugün olup bitenler,kürt-arab-türkmen-sunni-sii icsavasi simdiki gibi olmayacakti,bugün irak birbirini yiyorsa bunda meydani bos bulan abd akerlerinin ve israilin büyük payi var,karsilarinda türkiye olsaydi böyle olmazdi,buna bende inaniyorum.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
yoksa tezkere gecseydi irak isgali türkiyenin kontrolündemi olacakti,yani kontrol bizde olmasada bizimde söz hakkimiz olacakti ve irakta bugün olup bitenler,kürt-arab-türkmen-sunni-sii icsavasi simdiki gibi olmayacakti,bugün irak birbirini yiyorsa bunda meydani bos bulan abd akerlerinin ve israilin büyük payi var,karsilarinda türkiye olsaydi böyle olmazdi,buna bende inaniyorum.

o yüzden artık sen düşün
Türkiyenin girmemesi kime yaradı
kimi sevindirdi asıl
her şey ap acık ortada anlayana

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
ama suda var,eger abd iraka türkiye üzerinden saldirsaydi bu Türkiyenin islam ülkelerindeki imajina hicde yaramazdi.
ABD ile birlikte iraka giren Türkiye isbirlikci hain ilan edilirdi,türkiye olmasaydi daha kötü olurdu falan bunu kimseye anlatamazdin...

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
ama suda var,eger abd iraka türkiye üzerinden saldirsaydi bu Türkiyenin islam ülkelerindeki imajina hicde yaramazdi.
ABD ile birlikte iraka giren Türkiye isbirlikci hain ilan edilirdi,türkiye olmasaydi daha kötü olurdu falan bunu kimseye anlatamazdin...

evet haklısın kardeş
ama kim ne der o ne düşünür olmamalı aslında
hak bildiğin neyde arkasında durmasını bilmek gerek

şimdi Türkiye girmedi İrakta hala savas neyse kime ne ya
bursa maçı ne oldu daha önemli bu millet için
yada işte akp ne yaparsa yapsın muhalet etmek
ıraktakı bacıların namusundan kat kat önemli şeyler
kime neee

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
isin ucunu düsünebilek lazim.Bende herzaman baska secenek olmadigi zaman ehveni serden yanayim...fakat bu ehveni serrinde cesitleri var.Millet mac drdinde olurdu belki fakat irakta 1 milyon degilde 100 tane müslümanin kani dahi akitilsaydi akp nin üzerine gelenler busefer abd ile isbirligi yapti diye ,bir islam ülkesine girdi diye,abdnin isgaline zemin hazirladi diye gelirlerdi,karalarlardi ,vizeler kalmazdi,islam ülkeleri türkiyeye küserdi,AKP büyük yara alirdi ve suan yaptigi reformlari belkide yapamazdi,Allahualem,Allah en dogrusunu bilir.Bence tezkerenin gecmemesi türkiyenin hayrina oldu.

Tezkere abd istedi diye cikartilmamali.ABD nin cikarlari söz konusu oldugunde red edilmesi en dogru adimdi...türkiyenin cikari icin tezkere yine cikartilabilirdi ve yanlis hatirlamiyorsamsuan böyle bir tezkere meclisten gecmis durumda,türkiye istedigi zaman iraka girebilr...fakat buna abd izin vermez,buda ayri bir konu.Eger abd ile birlikte hareket edilseydi bu karsilik olarak abd türkiyenin isteklerine göz yumardi...fakat dedigim gibi bunu kimseye anlatamazdin.

vatanseverlerede,milliyetcilerede,ulusalcilarada,Mücahidlerede anlatamazdin,cahillerede anlatamazdin...
Millet buna karsiydi,akp milletin istegi dogrultusunda hareket etti.

K

Kaçak

Guest
TSK ya emanet olasın Aşkşairi ne diyim ...
Genareller görsün seni ...

agbi

Yasaklı
Agbi bu bir tatbikattır yazdıklarına göre.Burdan sana malzeme çıkmaz.

Erbakan ÇEKİÇ GÜCÜN görev süresini uzattımı ızatmadımı ?

Öncelikle bunu atlamayalım.

Belki ben yanlış biliyom bana yanlışımı gösterde yanlışımı düzelteyim.

teskere ile abd'nin 60 bin conisi Türkiyede konuşlanacaktı.yani bu 60 bin coniyi isteyen arkadaşlar var bu forumda....
akpartiden 100 kadar kişi bu teskereye ret vermiştir.hakeza 200 kadar chp'lide istememiştir bu olayı
Ve ret edilmiştir.şer güçler akpartinin en tecrübesiz anında sinsice bunu kabul ettireceklerdi.

60 bin coniyle yaşamak isteyenler gitsinler abd'ye orda çok var.

TEZKERE nin tam mahiyetini biliyormusun ?

CHP i örnek göstermisin haklısın NEDE OLSA ESKİ ORTAĞINIZ ESKİ DOSTUNUZ.

bakış

Kıdemli Üye
Erbakan ÇEKİÇ GÜCÜN görev süresini uzattımı ızatmadımı ?

Öncelikle bunu atlamayalım.

Belki ben yanlış biliyom bana yanlışımı gösterde yanlışımı düzelteyim.

TEZKERE nin tam mahiyetini biliyormusun ?

CHP i örnek göstermisin haklısın NEDE OLSA ESKİ ORTAĞINIZ ESKİ DOSTUNUZ.
Sn agbi,çekiç güç bir sefer uzatılmış,daha sonra postalanmıştır.Neden bir sefer uzatıldığını bilmiyorum.malum erbakan koalisyon ortağı olduğu için,ortağını bu yönden ikna edemedi çünki.
malum çiller abd vatandaşı,ikna etmekde zordur.Ama mutlu sona ulaşıldımı siz ona bakın.

Ağbi sen olayı hala abdest namaz üzerinden çözmeye çalışıyorsun..Chp tezkereye ret oyu vermiştir.Akpartiden 100 kadar vekilde chp ile ortak hareket ederek,ikinci bir çekiç güç askeri olacak 60 bin coniyi bu ülkeye sokmamıştır.
Rabbim chp'li vekillerden ve 100 kişilik akpartili aykırı vekilden razı olsun.Bugün iran harekatı için kalkan hazırlayanlar,tezkere çıksaydı ıraktan sonra iranada girmiş olacaklardı

agbi

Yasaklı
Yeri gelince 8 yılı az görürsün ama tarfgir olduğun için11 aylık hükümetten dünyanın icraatlerini beklersin.ülkemizde konuşlanan çekiç güç askerlerinin erbakan tarafından feshedildiğini,ülkelerine yollandığını ne çabuk unuttun bay agbi..

Sn agbi,çekiç güç bir sefer uzatılmış,daha sonra postalanmıştır.Neden bir sefer uzatıldığını bilmiyorum.malum erbakan koalisyon ortağı olduğu için,ortağını bu yönden ikna edemedi çünki.
malum çiller abd vatandaşı,ikna etmekde zordur.Ama mutlu sona ulaşıldımı siz ona bakın.

Ağbi sen olayı hala abdest namaz üzerinden çözmeye çalışıyorsun..Chp tezkereye ret oyu vermiştir.Akpartiden 100 kadar vekilde chp ile ortak hareket ederek,ikinci bir çekiç güç askeri olacak 60 bin coniyi bu ülkeye sokmamıştır.
Rabbim chp'li vekillerden ve 100 kişilik akpartili aykırı vekilden razı olsun.Bugün iran harekatı için kalkan hazırlayanlar,tezkere çıksaydı ıraktan sonra iranada girmiş olacaklardı

Sanal da gerçekten konular üzerinde MÜNAZARA çok zor.

Birey biliyor sanalda BİR BAŞKA diğer biryere BİR BAŞKA düşüncelerini açıklıyor.

İlginçtir MÜSLÜMAN MÜSLÜMAN için HEP SUİZANA düşüyor.

Nemiş AK parti de 100 kişi RET vermiş HİÇ AKLINA GELMİYORMU ULUSLAR ARASI BİR STEREJİDİR diye.

AKLINIZA GELMEZ çÜNKÜ hep suizan LA DÜŞÜNÜRSÜNÜZ.

öRNEK Mİ İŞTE KENDİ MESAJLARINIZDAN.

Biraz dürüst olun mert olun BİR ÖYLE BİR BÖYLE YAZMAYIN.

Bir yerde çekiç güç ü DEF ETTİ DİYORSUNUZ BEN YENİLEME OLAYINI GETİRİYORUM HEMEN DİYORSUNUZ ortağını ikna edemedi.

KENDİ MESAJLARINIZ İŞTE ALINTI YAPTIM.

Birde Hayal le SUÇLAYIN nemiş İRAN a gireceklermiş İRAN a o kadar kişi yetermi HİÇ DÜŞÜNMÜYORMUSUNUZ ?[/SIZE]

Sizler NASIL DÜŞÜNEN İNSANLARSINIZ

Konu açmıştım Bir mesajınla Diğer mesajını çürütenler diye bıraktım peşini RENCİDE OLMAYASANIZ diye.

ALLAH cc Kullarına yani bizlere bir NİMET VERMİŞ AKIL işte şükretmek için bu aklı kullanmak gerek.

bakış

Kıdemli Üye
Ağbi sen demokrasiyi daha içine sindirememişsin seninle konuşulmaz.1 mart teskeresi red edildi,bunu kabullenmek zorundasın.
Canın conileri görmek istiyorsa bol olan yerler var git gör.
Birde Hayal le SUÇLAYIN nemiş İRAN a gireceklermiş İRAN a o kadar kişi yetermi HİÇ DÜŞÜNMÜYORMUSUNUZ ?
Bu alıntı benim değil.beni birisiyle karıştırdın galiba.

agbi

Yasaklı
Ağbi sen demokrasiyi daha içine sindirememişsin seninle konuşulmaz.1 mart teskeresi red edildi,bunu kabullenmek zorundasın.
Canın conileri görmek istiyorsa bol olan yerler var git gör.

Bu alıntı benim değil.beni birisiyle karıştırdın galiba.

Karıştırmış olabilirim.

Kimi zaman BİRBİRİNİ ÇÜRÜTEN MESAJLARINI OKUYUNCA tekrar bakıyorum BAKIŞ mı yazdı diye.

MART TEZKERESİNİ İnkar eden yokki yalnız siz ne anlarsınız STAREJİDEN DİPLOMASİDEN Siz Tavşana Kaç tazı ya tut taktiğini bilirmisiniz ? Buna benzer oldu işte ERDOĞAN Bir şeyi isteyecek PARTİ KARŞI ÇIKACAK Danışıklı döğüştü ERDOĞAN Uluslararasına ne dedi BAKIN BEN KABUL ETTİM AMA MECLİS KABUL ETMEDİ

Esas a gelelim

ÇEKİÇ GÜÇ ün süresini ERBAKAN uzattımı uazatmadımı ONA CEVAP ver bak ben yine Erbakan ı bu konuda suçlamıyorum YAPMAK zorunda idi çünkü zaruriyetler vardı İŞTE SENİNLE BENİM ARASINDA ki BÜYÜK FARK bu sen yalnızca SUÇLARSIN

Bir tek yapabildiğiniz İSRAİL BÜYÜKELÇİSİNİ Bir saat kapıda bekletmek.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
abd ile isbirligi yapti diye ,bir islam ülkesine girdi diye,abdnin isgaline zemin hazirladi diye gelirlerdi,karalarlardi ,vizeler kalmazdi,islam ülkeleri türkiyeye küserdi,AKP büyük yara alirdi ve suan yaptigi reformlari belkide yapamazdi,Allahualem,Allah en dogrusunu bilir.Bence tezkerenin gecmemesi türkiyenin hayrina oldu.

vatanseverlerede,milliyetcilerede,ulusalcilarada,Mücahidlerede anlatamazdin,cahillerede anlatamazdin...
Millet buna karsiydi,akp milletin istegi dogrultusunda hareket etti.

başta bu olaya medya karşı çıktı ve hep tartışmalar oldu yok para için girecekte falan filanda
yani milleti medya yönlendirdi ..herkesin bildiği kabullendiği i bir gerçek medya yahudinin elinde değilmi

olaylar sizin dediğiniz gibide gelişe bilirdi
ama başka türlüde gelişe bilirdi
irakın içinde türkiye amerika savaşı da çıka bilirdi
o zamanda İslam ülkeleri Türkiyeye küsecekmiydi ?

agbi

Yasaklı
Biraz konu dışı ama

KURTULUŞ SAVAŞINDA Hangi Müslüman ülkeler bizlere yardım etti.

KIBRIS Çıkartmasında ULUSLARARASI konjektörde HANGİ MÜSLÜMAN ÜLKESİ TÜRKİYE lehine hareket etti.

Haa bunlar oldu diye ben aynısını yapalım demiyorum.HAŞA

İRAN Hiç Haçlı seferlerine karşı müceadele ettimi ?

İRAN Hiç Hiristiyan veya Yahudi devletleri ile savaştımı ?

İRAN & IRAK SAVAŞI neden çıktı ?

İleride Allah muhafaza MEZHEP kaynaklı İRAN ile aramızda SAVAŞ ÇIKABİLİRMİ ?

Neden Lübnan da ilk önce Türk Askerini İRAN destekli Hizbullah karşısına çıkarmak istediler.

BİRAZ da GENİŞ DÜŞÜNSEK.

Evet bir müslümanın ayağına diken batsa acısı benim acım O AYRI

Dünyevi düşünce haşa Allah istemezse bir yaprak bile DÜNYA nın sonuna kadar kurumaz ama aklıma geliyor hep

ABD İstese idi Kaddafi yide & Saddamı da suikastla öldürebilirdi ? Şuan istese İran liderlerinide Nükleer enerji silah ta çalışan BİLİM ADAMLARINIDA öldürebilir AMA NEDEN YAPMIYOR ? Hep kafamı kurcalıyor.F.Gülen ide Mahmud efendiye de Erbakan ada suikast yapabilir.

Hap kafamı kurcalıyor.

Fakat inandığım bir şey varki ona sığınıyorum

HERKESİN BİR HESABI VARSA ALLAH CC DA HESABI VARDIR.