İran cumhurbaşkanı Ahmedinecadın ABD VE İSRAİL'E karşı tavrını nasıl buluyorsunuz????

İran cumhurbaşkanı Ahmedinecadın ABD VE İSRAİL'E karşı tavrını nasıl buluyorsunuz????

• Haklı buluyorum

Oy: 11 91.7%
  • Haksız buluyorum

Oy: 1 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

selahaddin

Üye
....!!!!!!!!

karakan,gülesevdalı ve saltana
sayın anlistler(!)firavunun,karunun,nemrutun,ebrehenin,kureyş otoritesinin..varlığı esnasında hangi fikir danışmanı,analist,stratejist bunların akıbetini kestirebilmişti.
biz asayı,topal sineği,ebabilleri,örümcek ağını bilir ve inanırız.Ama sözümona anlistler bilmezler ve böyle bir şeyi hesaba katmazlar.ALLAH'IN hesapların üstünde hesabı vardır

yenilenler değil ama yenilgiyi kabullenenler kahrolsun.
zafer güçle değil inançla kazanılır.
inanmayanların ise zafere hakkı yoktur

iran,suriye,filistin,lübnan hepsi kardeşimizdir.onlar üstlerine düşeni yapıyorlar biz ne yapıyoruz bunu sormalı ve sorgulamalıyız

inandığınız zaman vücudunuz felçli de olsa sizi hapse atmak zorunda kalırlar

filistin direnişinin manevi lideri Şeyh Ahmet Yasin'in şikayetnamesi :
....
Allah aşkına, bari aleyhimize olmayın!Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!
"Allah’ım! Sana şikayette bulunuyorum."
....

tebeyyün

Doçent
karakan,gülesevdalı ve saltana
biz müslümanız allahın üstünde bir hesabınız vardırda ne demek .... ben görebildiğim ölçüde konuşuyorum ve yazdığım hiçbirşeyde kötü birşey olduğunu sanmıyorum ....varsada rabbimin affetsin ... ama ben tekrar söylüyorum yanlış birşey yazdığımı sanmıyorum .... benim ufku geniş kardeşim .... kardeşlerini böyle bir paçavra gibi hemen atmayı nerden öğrendin .... peygamberimiz kardeşinizi nefsinize tercih edeceksiniz diyordu .... bence bu yazıyı sen değil nefsin yazdı ....

gulesevdali

Asistan
selahaddin seni eshefle kınıyorum hiç bir şeyi anlayamamışsın...

ibrahimi

Has Uşak
gulesevdali' Alıntı:
türkiyenin yaptığı politik bir davranış öyle olmaması lazım fakat şu söz insanı düşündürüyor:

dürüst(bunu cesur yapalım) adam her yerde doğruyu söyler akıllı adam ise gerktiğinde işte aradaki fark da bu bilmem anlatabildim mi

Güle sevdalı emin misin?
Asrı saadeti bir hatırla istersen.
Vallahi bir güneşi bir elime ayı bir elime verseniz ben davamdan vazgeçmem diyen Efendimiz değilmiydi.Bedeli ölmek dahi olsa Allahın birliğini Efendimizin Peygamberliğini onaylamadı mı sahabeler?

Çünkü;
DOĞRU ; DOĞRU YERDE VE DOĞRU ZAMANDA SÖYLENİLDİĞİ ZAMAN DOĞRUDUR!!!

gulesevdali

Asistan
ben bizi kötülediği için öyle söyledim bu cvp şehidan kerdeşe idi

bu da umutsuzvakaya türkiyede öyle adamlar yok kardeşim keşke olsada bizde yapabilsek bunu ne kadar isterim biliyor musun?

ibrahimi

Has Uşak
gulesevdali' Alıntı:
ben bizi kötülediği için öyle söyledim bu cvp şehidan kerdeşe idi

bu da umutsuzvakaya türkiyede öyle adamlar yok kardeşim keşke olsada bizde yapabilsek bunu ne kadar isterim biliyor musun?

Var var korkma.
Nureddin Şirinler var.
Bir zamanlar anıtkabirde kuranı kerimle miting yapan abiler var.
Şurda mahallemde bile kaç kere hapse giren insan var.
Hala var ve dünya dönndükçe olacak inş...

sehidan44

Üye
selahaddin kardeşe teşekkür etmek lazım aslında o bizim kendimize ve birbirimize karsı hak yolda zaferi kazanamayacagımız gibi bir inançsizlığın oldugunu ortaya koydu
ama biliyorum ki bu inançsızlık bir gün ortadan kalkacak ve kafirrlerin sonu müslümanların elinden olacak.
ama birlik olmak şartıyla...​

HuBeyB

Asistan
ahmedi nejadı oldukca gercekci buluyorum zaten gecen gün busha yazdıgı mektubu da yayınlamıstım ben

İran GerÇek DuruŞunu Ortaya Koyuyor Safini Bellİ Edİyor İran Tarİh Boyu Kİmle SavaŞti Kİmle SavaŞmadi Bİlmİyorum Ama İran Tarİhİnİ 2500 Yillik Şah Rejİmİnden Sonrasi DeĞerlendİrİlmelİ ÇÜnkÜ İmam Humeynİ YaptiĞi Devrİmden Sonra İran DeĞİŞtİ Eskİ İran Yok KÜffarin KarŞisinda Asİl DuruŞunu GÖsteren Bİr İran Var. Ve İran LÜbnan'da Bİr Şey Yapmadi Dİyenler Sorsunlar Bakalim Bİr Hİzbullah O Kadar Sİlahi Nereden Buldu Kİ İsraİl Topraklarina Bİnlerce FÜze Atti. TÜm Kara Harekatlarini Kazandi. İsraİl'İ Nasil Bozguna UĞratti. Hİzbullahtan Nasrallah'in Yardimcisi İran Hİzbullah'a Destwek Verİyor Dİye Haber Çikinca Ne Dİye Cevap Verdİ Amerİka'da İsraİl2e Destek Verİyor Dedİ. Yanİ Amerİka İsraİl'İn Yanindaydi. Bİraz AraŞtirip Bakin DÜnyada Olanlar Sİzlere OlduĞu Gİbİ Gelİyor Mu. HerŞeyİ Duyuyormusunuz. HerŞeyİ DoĞrumu Bİlİyoruz GÜnÜmÜz Medyasi Kİmİn Elİnde Ve DÜnyadakİ Haberlerİ Bİze Nasil Yansitiyor. Yanİ İran'in YaptiĞi Sadece Laf KalabaliĞi DeĞİl. Sİlahlarinda DiŞa BaĞli Olmayan Tek İslam Ülkesİ İran.

example58

Üye
haksız bulanda varmış ya helal olsun ona daha ne diyim....

şemsullah

Asistan
DÜNYA ÜZERİNDE ŞU ANDA ŞERİATLE YÖNETİLEN TEK DEVLET İRAN'DIR İSLAMIN GEREĞİ DE BUDUR AHMEDİNEJAD DEVLETİN BAŞKANI OLMASINA RAĞMEN HALKIN OTURDUĞU YERLERDE EVLERDE OTURMAKTA ONLAR GİBİ YEYİP İÇMEKTEDİR.................

kEN43

Üye
yok

Söylediklerini çok doğru buluyorum Cihad_Erleri.
Ama İran'ın reklam yaptığı da doğru. İyide oldu. Biraz kendisini gösterdi. Kötü olarak yansıyabilirdi dünya gözüne. Çünkü dünya basını ABD nin elinde istediği gibi dünya gösterebilirdi İran'ı. Ama neyse ki İran daha fazla uzatmadan sessiz kalmasını da bildi.

:eek:fftp: Ama nede olsa İran doğru da yapsa Türkleri hep arkasından vurmuştur... :(

ibni-avvam

Üye
MÜSLÜMAN DEVLET olarak yapması gerekeni yapıyor
bazıları bundan dersler çıkarsa ve bizim başımızdakilerde biraz daha şahsiyetli davransa çok güzel olur