İnananlım mı ?

fakiri

Kıdemli Üye
Bu rapor İsrail'i darmaduman eder!
BM'nin Mavi Marmara raporu açıklandı. Raporda İsrail'i uluslararası arenada köşeye sıkıştıracak bir sonuç çıktı.
BM uzmanları, İsrail'in, Gazze Şeridi'ne yardım konvoyuna baskında ve sonrasında "uluslararası insan hakları yasası" da dahil uluslararası hukuku ihlal ettiğini bildirdi.
http://www.internethaber.com/bu-rapor-israili-darmaduman-eder-294881h.htm

TakVa

Ordinaryus

oguz

Yeni
BM uzmanları, İsrail'in, Gazze Şeridi'ne yardım konvoyuna baskında ve sonrasında "uluslararası insan hakları yasası" da dahil uluslararası hukuku ihlal ettiğini bildirdi.

Benim bildiğim İsrail bunların hiç birini(BM) takmaz ,İsrail hukuk ihlalini yeni yapmıyorki ,kurulması dahi hukuka aykırı .
dünyanın şımarık asi lanetli bir ülkesi ,öyle kınama beyanlarından anlamaz anlasa anlasa öyle bir Osmanlı tokadı vuracaksınki mavi marmara gemisine inen o yahudi askerler gibi altlarına etsinler .......

TakVa

Ordinaryus
Evet İsrail bu raporu takmaz, ama Türkiye istediği kararı çıkarttığı için onların karşısında bir adım önde olur ve bu takmadıkları raporu ikide bir gözlerine sokar.

Ebu'l-Feth

Doçent
Yıllar sonra israile karşı böyle bir olay bile türkiye ve müslümanlar için bence büyük bir zafer... İnşaAllah gerisi daha sert ve daha adam akıllı gelir de israile haddini bildirmek nasip olur... Rabbim (C.C.) Türkiyeyi ve müslümanları muzaffer eylesin inşaAllah..amin!