İmamoğlu 800 bin oy farkıyla başkan.

Darul_Beka

Profesör
Sayın hakperest, ben bu forumda kimse ile af edersiniz *idik yarışında bulunmuyor, kimse ile dalaş için de bulunmuyorum ayrıca.. Lütfen benimle polemiğe-ajiteye kalkışmayın..Yeni yetme de -genç de değilim. Kimseye rüşt ispatlama gibi bir derdim de tasam da yok.. Doğru bildiğim -öğrendiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Yanlışlarım varsa herkez gösterip, antitezi ile elbette düzeltebilir..

İşkence hususunda gelecek olursak, ben Tayyip Erdoğan Türkiye' sinde istanbul' un anacaddeye bakan kaldırımında yürürken bir ilçe em.şb.' nin açık penceresinden alenen işkence sesleri duydum. Yani bu duyu bana mahsus değildi.. O kaldırımdan belki 100 bin insan geçmiştir atıyorum..
Dışkı yedirilmişmidir. Yiyenler yediğini söylüyor.. Kenan Paşa' da cnn belgeselinde kendisini savunmuş. Ben yapmadım ama alt kadrolarım yapmışsa da bu benim kontrolüm dışında gerçekleşen münferit olaylardır demiştir. Ne yani sağ-solu çatıştıran siyasi aktivistler ak kaşık, ortalığı kan gölüne çeviren çeteler- silahlı çeteleri zapt edemeyen kolluk akpak! Asker kaka öyle mi? Siz bu masala sahi nasıl inanmaktasınız? Evren paşa yerinde olsam bende aynı şeyi yani görevimi yapardım. Hatta fazlasını yapar. T.C. emniyet teşkilatını yeniden dizayn ederdim. Bir ülkenin asayiş kolluğuna rağmen nasıl halkın can ve mal güvenliğine tehtid silahlı çeteler çatışabilir? Faturayu emniyet ve siyasilere keserdim, canlarını yakardım. İşte Evren Paşa nın suçu budur! Yani bunu yapmamasıdır.. Ki Türkiye şu an onun için bir gukuk devletine dönüşmüştür.. Türkiye Cumhuiyeti' nin tek dürüst-ahlaklı kurumu TSK dır. TSK tasviyesi ile T.C. uzun vadede daha ala işkencelere gebedir. Siz polis devletini iyi bir şey mi sanıyorsunuz? Asker-Polis dengesini bozdunuz mu o ülkenin temelini kaydırırsınız.. Ufak bir heyelan- sel geldimi alır götürür. Koca ülkeyi.. 16 devlet kurmuş Türk tarihinin sonuna bile yol açabilir bu son 20-30 senelik hormonal amerikanya dinciliboşkappitalizm politkalarıyla.
TSK nın tasfiyesi mi
BİLDİĞİM KADARIYLA TSK DAN FETÖCÜLER TASFİYE EDİLDİ TSK TASFİYE EDİLMEDİ
CHP ARTI FETÖ görüşlerini bir zahmet git farklı platformlarda dile getir burada sattığın salyangoza ilgi olmaz

Hakperest

Kıdemli Üye
Sayın hakperest, ben bu forumda kimse ile af edersiniz *idik yarışında bulunmuyor, kimse ile dalaş için de bulunmuyorum ayrıca.. Lütfen benimle polemiğe-ajiteye kalkışmayın..Yeni yetme de -genç de değilim. Kimseye rüşt ispatlama gibi bir derdim de tasam da yok.. Doğru bildiğim -öğrendiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Yanlışlarım varsa herkez gösterip, antitezi ile elbette düzeltebilir..

İşkence hususunda gelecek olursak, ben Tayyip Erdoğan Türkiye' sinde istanbul' un anacaddeye bakan kaldırımında yürürken bir ilçe em.şb.' nin açık penceresinden alenen işkence sesleri duydum. Yani bu duyu bana mahsus değildi.. O kaldırımdan belki 100 bin insan geçmiştir atıyorum..
Dışkı yedirilmişmidir. Yiyenler yediğini söylüyor.. Kenan Paşa' da cnn belgeselinde kendisini savunmuş. Ben yapmadım ama alt kadrolarım yapmışsa da bu benim kontrolüm dışında gerçekleşen münferit olaylardır demiştir. Ne yani sağ-solu çatıştıran siyasi aktivistler ak kaşık, ortalığı kan gölüne çeviren çeteler- silahlı çeteleri zapt edemeyen kolluk akpak! Asker kaka öyle mi? Siz bu masala sahi nasıl inanmaktasınız? Evren paşa yerinde olsam bende aynı şeyi yani görevimi yapardım. Hatta fazlasını yapar. T.C. emniyet teşkilatını yeniden dizayn ederdim. Bir ülkenin asayiş kolluğuna rağmen nasıl halkın can ve mal güvenliğine tehtid silahlı çeteler çatışabilir? Faturayu emniyet ve siyasilere keserdim, canlarını yakardım. İşte Evren Paşa nın suçu budur! Yani bunu yapmamasıdır.. Ki Türkiye şu an onun için bir gukuk devletine dönüşmüştür.. Türkiye Cumhuiyeti' nin tek dürüst-ahlaklı kurumu TSK dır. TSK tasviyesi ile T.C. uzun vadede daha ala işkencelere gebedir. Siz polis devletini iyi bir şey mi sanıyorsunuz? Asker-Polis dengesini bozdunuz mu o ülkenin temelini kaydırırsınız.. Ufak bir heyelan- sel geldimi alır götürür. Koca ülkeyi.. 16 devlet kurmuş Türk tarihinin sonuna bile yol açabilir bu son 20-30 senelik hormonal amerikanya dinciliboşkappitalizm politkalarıyla.
Sen işkence ile dayağı karıştırıyorsun koçum..
Hoş belki dayak da kalktı
Çünkü öyle bir şey olsa
Malum kesimlerin sesi avrupada kalmaz afrikada bile duyulurdu

Pencereden duymuşmuş
Adam belki filim izliyor ağa
İşi yok evde adam mı dövecek
Tövbe Tövbe

gamsız

Profesör
Flot yapmışsınız.. Ben 30 sene önceye dönüp, hiç bir adım ileri gitmemeye hep o sabit zamanda kalmayı arzu ederim. Keşke böyle bir şey mümkün olsa.. Hatta 17 senelik verginin sadece 2 senesini maçoğlu kominist başkana verip ülkenin başına getirseniz. Şimdi her şey çok güzel değil. Her şey bedava olurdu; Buna adım gibi eminim!. Dünyanın hiç bir yerinde makam aracına milyon TL kira ödeyen enayi halk bulamazsın.. Fransa halkı halen eylemde!.
Hülasa hak ettiğiniz şekilde seviyor sizi partili Erdoğan, kendi yediği içtiğinden veriyor size de.. O derece seviyor sizleri.. Acayip islami yani..
şeyimin şeyi olsaydı şeyimin şeyi olurdu... evet evet doğru saçmalamıssınız..

gamsız

Profesör
Be *na k*duğum, ne atlıyorsun..Millete Bir simit çay emekli maaş mı bağladın yook.. Askine deprem hibelerii çaldın duble yol çerez makam otosuna yatırdın.. Yani yandaş müta'ite.. Aktarıp yetimin hakkını çaldın! Be *mna k*duğum. Ananın da al sülalenide al s*tr git. Bi de g*vat vali vardı demi..

Kusura bakmayın bu p*vn*k hak etti;

Hocaefendinizinde -partili cumhurunızında orasın akorumulen szin... Asker demek TÜRK demektir! Haddini bil ulan o* c*cuğyi
video yarıştıracaksak yaya kalırsın

gamsız

Profesör
bu seçim mağlubiyetinin ilk sırası kesinlikle dönek seçmenlerindir. REİS ve AKPARTİ ye daha çok sonra sıra gelir. he unutmadan ikinci sıra da da ALLAH düşmanlarını dost edinen SP li saftorik!!!! müslümanlığın!!!!! tapusunu!!!! alanlardır.(alıntı)

Son düzenleme:

ihs@n

İhvan Forum Üye
Sen işkence ile dayağı karıştırıyorsun koçum..
Hoş belki dayak da kalktı
Çünkü öyle bir şey olsa
Malum kesimlerin sesi avrupada kalmaz afrikada bile duyulurdu

Pencereden duymuşmuş
Adam belki filim izliyor ağa
İşi yok evde adam mı dövecek
Tövbe Tövbe

Evvela, istemeden kışkırtıya- tacize, öfke ile verdiğim karşılık olarak, rahatsızlıkverdiğim için özür diliyorum diğer forum sakinlerinden,

Dayak işkencenin içindedir. Ayrıca dayaktan beter işkence yöntemleri vardır. Psikolojik işkence de buna dahildir. Karıştıran biri varsa oda malesef sizsiniz. En adi suçluya bile ne bir fiske vurabilirsiniz, ne de bir aşağılayıcı muamele yapabilirsiniz. Sonuçta siz infaz memuru değilsiniz.. Kolluğun görevi en kısa sürede suç şüphelilerini yargıya havale etmektir. Bana lütfen masal anlatmayın.. Herkezin devletle iltisablı çalışan yakini vardır. Biz bunun böyle olmaması gerektiğini- gayri hukuki olduğunu söylüyoruz.

Duyduğuma -gördüğüme mi inanacağım sana mı inanacağım? Ayrıca yalana borcum mu var? Bilerek ve isteyerek bu fiili halka duyuruyorlarsa, başka maksatlar olmalıdır. Korku cumhuriyesi algısı yaratıyorlardır.. Karakolun içindeki seslerin caddedeye bilerek duyuranları yereceğine- kınıycağına.. Kalkmış halen bana saldırıyorsun..

"Sokaktaki Dayak da İşkencedir"
Prof. Dr. Fincancı, işkencenin sadece "Filistin askısı" gibi belli yöntemlerle yapılmadığını, polisin uyguladığı kaba dayağın en yaygın işkence biçimi olduğunu söyledi ve işkence mağdurlarının nereye başvurabileceğini anlattı. İŞKENCEYLE MÜCADELE GÜNÜ: "Sokaktaki Dayak da İşkencedir"

Adana'da devlet okulu olan Bahtiyar Vahabzade Sosyal Bilimler Lisesi'nde öğrenim gören ve okulun yurdunda kalan 3 öğrencinin gece yataklarından kaldırılıp işkence edilerek dövüldüğü iddia edildi. Öğrencilerin, aynı yurtta kalan 5 öğrenci tarafından gizli bir odaya götürülerek 45 dakika boyunca işkence edilip dövüldüğü, tepkiden çekinen okul yönetiminin velilere olayı bir gün sonra haber verdiği öne sürüldü. Öğrenci velileri öğrencilerden ve okul yönetiminde şikayetçi oldu.https://www.haberler.com/devlet-yurdunda-kalan-3-ogrencinin-iskence-8006702-haberi/

Devletin gördüğün üzere her biriminde suistimal var. Devlet otoritesini- görevini kötüye kullanan personel var! Kötü olan jargon ise, ''ben devletim'' zihniyetindeki kutsallardır(tanrıcık sanrılı kişilerdir). Onun için ki, kutsal devlet istemiyoruz.. Devlet kutsal olunca kişiler de kutsallaşıyor.. Kalkıp sonra, maksatı -haddi aşıcı, ben devletim asarım keserim, hukuk tanımam, vatandaşa ''gavat '' da derim, döverimde, kimse bişye diyemez fiilli ruh hastaları millete eza da bulunabiliyorlar..

Son düzenleme:

Hakperest

Kıdemli Üye
Evvela, istemeden kışkırtıya- tacize, öfke ile verdiğim karşılık olarak, rahatsızlıkverdiğim için özür diliyorum diğer forum sakinlerinden,

Dayak işkencenin içindedir. Ayrıca dayaktan beter işkence yöntemleri vardır. Psikolojik işkence de buna dahildir. Karıştıran biri varsa oda malesef sizsiniz. En adi suçluya bile ne bir fiske vurabilirsiniz, ne de bir aşağılayıcı muamele yapabilirsiniz. Sonuçta siz infaz memuru değilsiniz.. Kolluğun görevi en kısa sürede suç şüphelilerini yargıya havale etmektir. Bana lütfen masal anlatmayın.. Herkezin devletle iltisablı çalışan yakini vardır. Biz bunun böyle olmaması gerektiğini- gayri hukuki olduğunu söylüyoruz.

Duyduğuma -gördüğüme mi inanacağım sana mı inanacağım? Ayrıca yalana borcum mu var? Bilerek ve isteyerek bu fiili halka duyuruyorlarsa, başka maksatlar olmalıdır. Korku cumhuriyesi algısı yaratıyorlardır.. Karakolun içindeki seslerin caddedeye bilerek duyuranları yereceğine- kınıycağına.. Kalkmış halen bana saldırıyorsun..

Devletin gördüğün üzere her biriminde suistimal var. Devlet otoritesini- görevini kötüye kullanan personel var! Kötü olan jargon ise, ''ben devletim'' zihniyetindeki kutsallardır(tanrıcık sanrılı kişilerdir). Onun için ki, kutsal devlet istemiyoruz.. Devlet kutsal olunca kişiler de kutsallaşıyor.. Kalkıp sonra, maksatı -haddi aşıcı, ben devletim asarım keserim, hukuk tanımam, vatandaşa ''gavat '' da derim, döverimde, kimse bişye diyemez fiilli ruh hastaları millete eza da bulunabiliyorlar..
İstemeden ne yaptın cengiz :)
Bırak bu ayakları
Bir de kendi inanır yapıyor
Seni gidi centilmen cengiz
Hoş arasıra küfürü kaçırıyor
Bu kadar kusur kadı kızında bile olur

ihs@n

İhvan Forum Üye
Koç cengiz kim? ayakla mayakla işim olmaz benim.. Yukarıda ki gereksize gereken cevabı verdim.
kürd akp vekili bir canlı yayında itiraf etti, fetoş-akp ittifakla orduyu bitirdik dedi. Bir de utanmadan kendi pisliğini bana yamamaya-çamura kalkışmazmı.. Buna sinirlendim. Her şey alenen ortada.. Fetoşa övgüler düzenler bellidir. Ve bunun miladı da 2016 olamaz. Bunlar iftirayı meslek edinmişler. Ahlkasızlığın dipine dipine vurmuş karekter yoksunu müsvettelerden başkaları değildirler. Bkz;

Son düzenleme:

Cenan

Ordinaryus
Sabah tv de bir şehit anasının gözyaşına, feryadına denk geldim; "1 yıldır oğlumu görmedim, biraz göreyim." diyor.

İçimden öyle şeyler geçirdim ki.
Susmayı tercih ediyorum.

Kaptan

Mecra Yazarı

İşin tuhaf tarafı, belli ki Ekremci olan bu bayan, Akp'li belediyesi bünyesindeki "ISMEK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları" iş bulabilmesine rağmen bunu bir takdir konusu yapmayıp rahat duramamış. Eee yediğin kaba pislersen olacağı budur.

ihvanistanbul

AkhenAton
vay be demek iş lutfettikleri için minettar olmak lazımmış. Allah razı olsun sayelerinde aç karınlarımızı doyuruyorlar... Bizde beyzadelerimize nankörlük ediyoruz. Efendilerimiz olmasa bize kim iş verir...

gamsız

Profesör
İSTANBUL SEÇİMİ AK PARTİ’Lİ VE MHP’Lİ OYLARLA BİLEREK VERİLDİ. PEKİ, NEDEN?

Oy sayımı saat 19'da değil... saat 21'de ancak tamamlanabildi. Saat 19'da, Binali Yıldırım sonuçları açıkladığında ve Ekrem imamoğlu'nu tebrik ettiğinde bırakın YSK'daki sayımları henüz okullardaki sayımlar bile tamamlanmamıştı. oylar henüz YSK'ya bile ulaşmadan devlet sonuçları açıkladı. Ve İmamoğlu'nu 800.000 farkla büyükşehir belediye başkanı yaptı.

Peki, "Devletimiz, henüz YSK’daki sayımlar bile başlamadan, Ekrem imamoğlu’nu neden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ilan etti?" derseniz... Sandıklara değil, Akdeniz’e bakın. Devletimizin derdi hiçbir zaman bu seçimi kazanmak olmadı. Sadece bizi cambaza baktırıp Akdeniz'deki petrolleri cukkalamaya çalışanlara numara yaptık. Ve iki aylık bir zaman dilimi kazandık.

Bizim Devletimiz Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olacak kadar aptal bir devlet değil. Yani onlar bizi cambaza baktırdık zannederken... Biz onları cambaza baktırdık...

Eğer ki biz, bu seçimi 1. etapta bitirmiş olsaydık, ikinci GEZİ olaylarını patlatacaklardı. Ve bizi kendi içimizde birbirimize düşürüp Akdeniz'deki petrollere tek başına konacaklardı. Devletimiz çok erken uyandı.

Ne demişti CHP'li milletvekili? “Seçim sandıkta kazanılmaz, sayarken kazanılır.” Biz bu seçimi oyları saymadan kazananlardanız. Çünkü bizim derdimiz koltuk kazanmak değil. Akdeniz'deki haklarımızdan vazgeçmemekti...

Arada 800.000 fark oluştu. Arayı açtık diye sevinenlere söyleyin. Devlet onları yine ters köşe etti. Haa... Bu arada... İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem imamoğlu'nu ve onu seçenleri tebrik ediyoruz. Onu seçenlerin ondan görecekleri eziyetleri... Ve seslerini çıkaramadıklarını izledikçe, zevkten dört köşe olacağız. GERÇEKTEN HER ŞEY ÇOK GÜZEL GERÇEK!

Öncelikle aradaki 13.000 fark nasıl 800.000 oldu, hiç düşüneniz oldu mu? Hiç sanmıyorum. Evet, aradaki fark Ak Partili ve MHP’liler tarafından açıldı. MHP’nin mitil atması, bütün Ak Partili milletvekillerinin İstanbul’da kapı kapı gezmesi, büyük bir yenilgiyi hazırlamanın operasyonuydu. Kapıdaki tehlikeyi 2023’e kadar ötelemek adına aradaki fark büyük olmalıydı.

Ta ki bizlerde seçim sonrası bilerek nasıl kaybettik diye paylaşımlarda bulunduk. Ve söylentilere göre bu fark (emin olmamakla birlikte) Süleymancılar tarafından gerçekleştirildi. Öyle ki zillet ve illet ittifakı da şaşkın, nasıl bu kadar fark oldu diye.

Akdeniz'i oldu bittiye getirmek için plan kuranların hevesi kursağında kaldı. Akdeniz'de savaş davulları çalarken, 129 savaş gemisi Akdeniz'e demirlemiş bizi gözetlerken, Güney Kıbrıs'a ABD ve İngiltere yığınak yaparken, sırtımızdan vurulmamak için Kandil'e girmişken...

Yunan adaları hibe füzelerle donatılırken, NATO, Balkan üsleri ve Yunanistan'a taşınmışken, patriotları ülkemizden çekip nükleer başlıkları bizden kaçırmışken belediyelere kafa yoramayız.

Maksatları bizi seçimlerle meşgul edip 2. GEZİ tertiplenerek, ansızın Akdeniz'e çökmekti... Ne yazık ki, Kılıçdaroğlu tv’lerde GEZİ zekalıları öven konuşmalar yapıyorken hevesi kursağında kaldı. Daha başka kimlerin hevesleri kursaklarında kaldı, yakında tüm Türkiye öğrenecek.

Yüzlerce sandığın saat 21.00 den sonra sayımı bitti. Sonuçlar 19'da alındı denildi. Binali Yıldırım, daha sonuçlar ekrana yansımadan, çıkıp açıklama yaptı. Tebrik ediyorum dedi. Kaybettiğini bu kadar hızlı sunma gereği duyması sizce ne kadar normaldi...

Planları ÇÖP oldu Conilerin, Taksim'e son 15 günde yerleşen iri yapılı ve kırmızı elbiseli turistlerden haberiniz var mıydı? Son bir haftada İstanbul’da yakalanan PKK dağ kadrosunun geliş amacını da biliyor muydunuz? Soylu neden İstanbul’daydı? Norveç'li, isveçli, 21 PKK'lı terörist, hepsi MİT tarafından yakalandı. Ali Aracı, Mehmet Azizoğlu, Carlsen, DHKP-C yöneticisi, elimizde...

Yürüyüş dergisinden verilen şifreli mesaj çözüldü. Eğer bu seçim verilmeseydi, emperyalizmin planı işleyecek, Zillet ve İllet ittifakı, "İstanbul’u zorla elimizden aldınız" diye sokağa dökülecekti. Ve S-400’ler gelmeden dış müdahale başlayacaktı. İstanbul verilerek bu işin önüne geçildi. Ta ki “Şimdi kazandınız, sabredin, 2023’te de kazanabilirsiniz” algısı başarılı oldu.

Peki, madem öyle neden seçimi yenileme gereği duyuldu? İlk seçim kaybedilince, Türkiye’nin kalbi olan ve çok önemli bilgilere sahip belediyenin verileri dışarı çıkarılacaktı. YSK eliyle oyalama taktiği uygulandı. Ta ki bir hain mazbatayı habersiz verene kadar.

Düşünüldüğü gibi de oldu. Makarios, hemen o verileri çalmak için uğraştı. Erken müdahale ile bunun önüne geçildi. Seçim tarihinin 53 gün sonraya atılmasının sebebi, devlet için önem taşıyan bilgilerin data'nın içerisinden çıkarılmasıydı. Bunu önceden görmek büyük devlet adamlığı ister. Bunu başaran büyük devlet adamlarımızı ayakta alkışlıyorum.

Selam ve saygılarımla...(alıntı)

gamsız

Profesör
VURUN ERDOĞAN'A!..
SIRTINDA TAŞIDIKLARI, BAĞRINA BASTIKLARI VURUN, VURUN Kİ RAHATLAYIN!..

Öncelikle sen vur Gül'üm.
Öyle bir hançer vur ki sırtının acısı asırlar boyu dinmesin.
Sizler Erdoğan'ın sayesinde adam olduğunuz için vurun! Yoksa kim sizin gibi korkakları adam yerine koyardı... Biz biliriz ihanetlerin rengini tonunu...
Eşin Hayrunnisa'nın Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesinde Arap Dili ve Edebiyatı bölümüne kaydını kabul etmeyip, girmesini engelleyen Erdoğan'dı değil mi? (1998’de türbanlı olduğu için kaydı yapılmamıştı.)
Hadi bunun için bir hançer sapla!
Cumhurbaşkanı olman için 367 oy gerekir diyen Erdoğan'dı değil mi?
Cumhuriyet mitinglerini düzenleyenler "Gerici Cumhurbaşkanı, çarşaflı, türbanlı eş istemiyoruz" diye slogan atan da Erdoğan'dı değil mi?
27 Nisan da eşini arkadaşına emanet edip kaçmak istemenin sebebi de Erdoğan'dı değil mi? Hadi bunun içinde bir hançer vur sırtına!
Bu Ülkeye Erdoğan sayesinde Başbakan, Dışişleri Bakanı, Cumhurbaşkanı olduğun içinde vur hançeri...
Sizi hiç kimse adam yerine koymazken.
Gerici, damgasıyla dolaşırken, bırakın Cumhurbaşkanı, Çankaya'nın kapısından eşinizle içeri alınmazken, Erdoğan her şeye göğüs gererek seni eşinle Balkona çıkardığı için, 1 numara yaptığı, göğsünü siper ettiği için bir hançer de göğsüne vur...
Ak Partiden ayrılıp şu ana kadar 3 parti kuranların hepsi de ayaklar altında paspas oldular... Bir tanede siz kurunda bu halk ayaklarını silsin ve temizlensin.
Ben sizi ta Refah Partisi döneminden tanır ve bilirim. Ne kadar korkak, sinsi biri olduğunuzu da bilirim...

SEN KÜRT KARDEŞİM BİR HANÇERDE SEN VUR ERDOĞAN'IN SIRTINA!
Daha dün Anadilini konuşamazken bugün okul açabiliyorsun.
Daha dün Devletin gözünde Kürt=PKK iken, bugün "kardeşim " oldun. Daha dün evine iki çuval un alırken hesap verirdin, bu gün un fabrikası açıyorsun.
Dün yolda Kürtçe, jandarma kontrolüne gelince Türkçe kaset dinlediğin için vur! Vur ki rahatla...
Beyaz Toroslar için de vur. OHAL için de vur.
İlinize Üniversite açtığı için de vur! Havaalanı yol yaptığı için de vur! Huzurla yaşadığın için de vur!..
Size say say bitmeyecek imkânlar sağladığı için de vur!

SEN HASTA KARDEŞİM, BİR HANÇERDE SEN VUR!
İlaç alamazken
Muayene olamazken
Rehin kalırken
“Hastanede yer yok” diye seni hasta hasta evine gönderirken
Önce doktorun muayenehanesine, sonra hastaneye koştuğun; doktorun, hemşirenin seni adam yerine koymadığı, rüşvetle işlerin görüldüğü zamanları unuttuğun için bir hançerde sen vur!
Hastaya, engelliye hatta ana-Babana, torununa bakım ücreti aldığın içinde vur!
Evine bakım için gelen doktor içinde vur! Vur, vur da rahatla...

SEN EMEKLİ AMCA-NENE
Maaşını alamazken, saatlerce kuyruk beklerken, kuyrukta ölenler için de vur!
Şimdi bayramlarda aldığın 2 maaş için de vur... Bedava seyahat için de, Hava ve Demir yollarında yapılan %50 indirim için de… Ne bileyim bir şeyler bul sen de vur hançeri!..

SEN KÖYLÜ KARDEŞİM
Sen de boş durma
Buzağı ve inek başına aldığın destek için,
Dönüm başı ektiğin ekin için,
Yaptığın ahır için,
Traktör ve mazot desteği için,
Kömür desteği için, şimdiye kadar muhatap bulamadığın için vur, bir hançer de sen vur köylü kardeşim!

EY BAZI MUHTARLARIM
Siz de vurun 2002 yılında ödenekleriniz 90 TL idi… BAĞ-KUR’unuz yatmaz, muhtarlık kapandı kapanacak korkusuyla yaşardınız… Erdoğan’a “sen muhtar dahi olamazsın” denilerek sizi küçük gören, horlayıcı ifadeler kullanılırdı… Hatta "Erdoğan Dünya Liderlerine konuşurken birileri ne demişti hatırlayın "Erdoğan dünya liderlerine değil de sanki muhtarlara konuşuyor" diyerek sizi adam yerine dahi koymamışlardı... Bunları hatırladıkça vurun hançeri!
Şu an ödenekleriniz Asgari ücret üzerinden olduğu için, Bağ-Kurunuz yattığı için, muhtarlıktan sonra ödediğiniz silah ruhsatı ve harç bedelleriniz ölene kadar vergiden muaf olduğu için, 19 Ekim muhtarlar günü yapıldığı için, tek tip İçişleri Bakanlığı onaylı kimlik kartlarını taşıdığınız için, Muhtarlık sitesi, Muhtarlık işleri Müdürlüğü, Muhtarlık Daire Başkanlığı kurulduğu, grup grup Külliye’ye, yurt dışlarına gidildiği için, muhtarlar benim UÇ BEYİM, Muhtarı üzen beni de üzer dediği için bir hançer de sen vur muhtarım!

EY VATANDAŞLARIM SİZLERDE BOŞ DURMAYIN

■Savunma Sanayii’ni %80 millileştirdiği için,

■Her ile üniversite ve havaalanı yaptığı için,

■Enflasyonu %60’lardan %5’lere kadar indirdiği için,

■Faiz oranlarını %67’lerden % 4,5’a kadar indirdiği için,

■Sayısız barajlar yaptığı için,

■Caydırıcı güç ve nükleer santraller kurduğu için,

■119 km tüneller yaptığı için,

■Her yıl zarar yaptığı Kamu bankalarını; her yıl kâr yaparak dünyada ilk 500 banka arasına soktuğu için,

■Kılık kıyafet serbestliğini getirdiği için,

■Milgem’le donanmayı caydırıcı güç haline getirdiği için,

■İhracatı 180 milyar $’a kadar çıkardığı için,

■Milli ilaç sanayiini başlattığı için,

■Onlarca Teknokent kurduğu için,

■1019 tane organize sanayi bölgesi kurduğu için,

■Devasa şehir hastaneleri yaptığı için,

■Milli uydularımız gökyüzünde dolaştığı için,.
ALINTI

gamsız

Profesör
SAYIN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ İSTEĞİMDİR:

1- Sn Başkanım emekliye verdiğin ikramiyeyi kes.
2-Bakıcılara verdiğin desteği kes.
3-Yaşlılara ve engellilere verdiğin tüm desteği geri çek.
(Çünkü tanıdığım bildiğim insanlar var hem yaşlı hem engelli) Paraları alıp 7/24 küfür ediyorlar...
4-Öğretmenlere verdiğin hakları geri al ...
(eskisi gibi limon satıp ayakkabı boyasınlar)
5-Hastaneleri eski haline getir randevu sistemini kaldır herkes her hastaneye gidemesin, doktor seçemesin, her eczaneden ilaç alamasın.
(Sabahın 03:00'de kuyruğa girip beklesinler)
6-Doğalgazı kes, boşuna Rusya'ya para vermeyelim.
(eskisi gibi kömür yakmak istiyoruz)
7-Suları ayda bir akıt
(Tankerle su dağıtsın belediyeler)
8-Yol falan yapma artık zaten kimse yol istemiyor.
9- Sokakları çöp dağları ile doldur
(istanbul nostalji yaşamak istiyor)
10- Uçaklara fakirler binmesin. Benim bildiğim çok insan bu dünyada uçağa binemeden öldüler.
(Halkın yerden uçağı seyretmesi yeterli)
11-Yaptığın üniversiteleri garibanlara ev olarak dağıt .
12- IMF den borç al halkımız kemerlerini sıkmak istiyor.
( IMF ülkemizden defol diye sokaklarda bağırıp çağırmayı özledik)
13- Enflasyonu %75 e çıkar. Bakıyorum millet özlemiş o günleri.
14- Faizleri 30 lara 40 lara çıkar..
Hani ülkede kriz var ya o bakımdan.
15- Bırak öyle her ile ilçeye havalimanı yapmayı.
16- Her ile ilçeye, köylere barajlar göletler yapmayı bırak lütfen, yağmur suları neyimize yetmiyor ki bizim.
17- Çok ayıp; o ne öyle bütün şehirleri örümcek ağı gibi hızlı tren rayları ve hızlı trenlerle donatmak, 8-10 saatlik mesafeleri 2-3 saate düşürmek, yapma böyle şeyler.
İnsanımız belki eskisi gibi saatlerce kara tren yolculuğu ile nostalji yapmak istiyor. Bu zevkimizle bari oynamasaydın.
18- Sayın Başkanım, ne diye durmadan dağları taşları delip tüneller yapıyorsun, olmuyor ki böyle; halkımız belki yokuşları tırmanmak, engebeli arazilerde, yollarda maceralı yolculuk yapmak istiyor değil mi.?
Onları bu zevkten mahrum etmeye hiç hakkınız yok.
19- Neden inatla okullarda akıllı tahtalar, masaların üzerinde okullar açılmadan hazırlanan bedava kitaplar, çocuklarımıza dağıtılan tabletler, taşımalı sistemler falan; Sayın Başkanım, belki biz kitaplarımızı kırtasiyelerde elimizde liste o kırtasiye senin bu kırtasiye benim dolaşarak kendi paramızla almak istiyoruz.
20- 3-4-5 km lik okul yollarını kar,kış,yağmur çamurda yaya yürüyerek gitme hakkımızı elimizden alıyorsun, buna hakkın yok.
21- Bütün yerleşim yerlerini parke taşları ile döşedin, ne güzel köyümüzde her tarafta çöpler uçuşuyor, kokuşuyordu. Sen tuttun her noktaya konteynırlar koydurtarak bizi bu kokuşmuşluktan mahrum bıraktın, olmaz ki ama. Biz 15-20 yıl önceki gibi yaşamak istiyoruz.
22- Neden her hafta doktor gönderiyorsun ayağımıza ve bedava ilaç yazdırtıyorsun belki bizler ilacımızı paramızla almak istiyoruz değil mi? Belki hastane kuyruklarında beklemek hoşumuza gidiyor....
23- Eskiden öyle köle gibi uyuşuk uyuşuk, benliğinden özünden yoksun yaşamak varken ne diye bizi gafletten uyandırıyorsun be Başkan.
24- Yetmiyor Amerika'ya, israil'e kafa tutuyorsun. Avrupaya kafa tutuyorsun, Milli silahlar, milli ihalar, sihalar, tanklar, roketler, Milli yazılımlar üretmekte neyin nesi.
25- Hele şu konuda çok yanlış yaptın:
Her ile ilçeye doğal gaz getirdin.
Biz tezek yakardık, kömür yakardık, yıkanacağımız suyu TÜP GAZ üstünde güğümle ısıtırdık; bizleri ondan da mahrum ettiğini bilmiyorsun değil mi?
Bakınız Sn Cumhurbaşkanım;
Hataların saymakla bitmez iyisi mi burada keselim...

LÜTFEN HATALARINIZDAN VAZGEÇİN. BU ÜLKEYİ 20 YIL ÖNCESİNE GERİ DÖNDÜRÜN.
BİZ DE RAHAT EDELİM SİZ DE.
ALINTI

gamsız

Profesör

1. 8XyAp3uO_bigger.jpg
    Cezzar ?Ahmet Paşa ??Gazi ?? ? ? ?? ?? ?? ??‏ @Ahmet61852332 23 dk.23 dakika önce
    Daha fazla
    Zillet; illet; şirret; ittifakı...!! Bir birine düştü..? iyi oluyor iyi yeyin bir birinizi. Bu daha iyi günleriniz..!!