İkiz Kule Faciasından Daha Beter Bir Saldırıya Hazırlanıyorlar: Müslümanların Üzerine Atacaklar | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

İkiz Kule Faciasından Daha Beter Bir Saldırıya Hazırlanıyorlar: Müslümanların Üzerine Atacaklar

real.ist

Doçent
İhvan Üyesi
Katılım
13 Ara 2006
Mesajlar
500
Puanları
0
İkiz Kule Faciasından Daha Beter Bir Saldırıya Hazırlanıyorlar: Müslümanların Üzerine Atacaklar

Amerika ve İsrail’de kapalı kapılar ardında batı istihbaratı da kullanılarak Müslümanların üzerine kalacak yeni bir saldırı planlanıyor.

11 Eylül’de ikiz kulelere yapılan saldırıları Amerika Birleşik Devletleri (ABD)’nin yaptığı yönünde ciddi şüpheler varlığını korurken planlanan yeni saldırıda bu kez “hedef şaşırtma” aşamasının başarıya ulaşması için plana daha fazla ülke dahil edildi.

BU KEZ AVRUPA DA İŞİN İÇİNDE

Senaryoya göre saldırının 11 Eylül’den daha büyük çapta olması bekleniyor. Hayata geçirilebilirse birden fazla noktada benzer provokasyonların yaşanacağı sinsi eylemler, İslamcı oldukları iddia edilecek yeni bir guruba üstlendirilecek.


Müslümanların üzerine yıkılan 11 Eylül saldırılarında, onlarca kameranın saldırı anını çekmesi, kulelerde hayatını kaybedenlerin seçmece ismler olması gibi ardında açıklanması güç sorular bırakan gizli güçler bu kez hedef gösterecekleri Müslümanların üzerine daha kalabalık bir kamuoyu baskısı ile gitmeyi planlıyor. Bu nedenle plana özellikle İslam’ın hızla yayıldığı ve bunu bir tehlike olarak gören Hıristiyan batı ülkeleri de dahil edildi.

Batı istihbaratı ile el ele veren ABD ve İsrail, senaryoyu sorunsuz bir şekilde hayata geçirebilirse 11 Eylül’de karalanan fakat geçen zaman zarfı içerisinde terörle uzaktan yakından ilgisi olmadığını dünyaya kanıtlayan Müslümanların itibarını yeniden gözlerden düşürmüş olacak.

NEDEN BU DÖNEMDE?

Söz konusu saldırıların 2011-2012 yılları içerisinde gerçekleştirilmek istenmesinin, dünyaya hükmetme sevdasından vazgeçmeyen ABD-İsrail ikilisi için bir çok haklı(!) gerekçesi var. Bunlardan birincisi dünyada İslam’ın ırk, dil, coğrafya tanımaksızın hızla yayılması ve kalplere hükmetmeye başlaması...

İkilinin İslam’a karşı oluşturmak istedikleri önyargılı bakışın sağlanması için 2012'den sonra “çok geç” olabilir… Ayrıca bu dönem, İslam ve Müslümanları, aldıkları göç ve işçilerden dolayı gerçek yüzü ile tanıyan Avrupa ülkelerinde İslam’ın kazandığı sempatinin tavan yapmış olması, ABD ve İsrail tarafından bu bölgelerdeki İslam karşıtlarını yandaş edinmek için “müthiş bir zamanlama” olarak görülüyor.

Öte yandan söz konusu saldırıların 2009 başından bu yana planlandığı fakat ciddi bir tehlike görülmediği için sürecin yavaş işlediği bilinmekte. Kırmızı alarm verilip planın hızlandırılmasının nedeni ise yine İslam...


Dünyanın dört bir yanından inanç ayrımı gözetmeksizin, ortak vicdanı harekete geçirmek adına MAVİ MARMARA filosu ile İnsanlığa öncülük edenlerin de Müslümanlardan oluşması, bu dönemde itibarı yerle bir olan İsrail’in harekete geçmesini sağladı.

Müslümanları terörist bir beyin yapısına sahip oldukları suçlaması ile karşı karşıya bırakacak bu kanlı planda yine yanlış yönlendirme ve vaatlerle kandırılmış gençlerin kullanılacağı düşünülüyor.

FATİH GEDİMAN
 

mdumlupınar

Profesör
İhvan Üyesi
Katılım
13 Ağu 2007
Mesajlar
1,630
Puanları
0
Yaş
32
keşke boşa uğraştıklarının farkında o olabilseler.Rabbim büyüktür onlar saldırılara devam etsinler.ama boşa kürek çektiklerini geç olsada anlayacaklar.
 
K

Kaçak

Misafir
Ben şunu anlamıyorum ...
İslam hızla yayılıyor madem , dünyada ahlak , erdem , adalet , hukuk , barış , sosyal eşitlik artarak çogalıyormu ?
Yoksa dünya hala bu kavramlardan bihaberdar , kendi ekseninde dönmeye devammı ediyor ?
 
Üst