ihvanistanbul

gamsız

Profesör
sevgili idari kadromuz bu @ihvanistanbul denen adamı görmez misiniz, yönetici olacak adam terbiyeli olur nazik olur üslup lu olur bu adam tam bir kabadayı, çok meraklıysa bırakın sade üye olarak girsin kendine yakışanı yapsın , yönetici olacaksa çenesini ve klavyesini gözden geçirsin, buyurun yanlışım kinim garezim var diye söylediğimi düşünüyorsanız sayfamı kapatabilirsiniz.

ihvanistanbul

AkhenAton
yaw bırak Allahını seversen.

İhvan yutsun, ihvan alttan alsın, ihvan anlayışlı olsun..vs benden ne bekliyorsan onu göster madem!
Sen müslüman değil misin? Sen insan değil misin? Sen niye benden beklediğin gibi davranmıyorsun?

gamsız

Profesör

İhvan yutsun, ihvan alttan alsın, ihvan anlayışlı olsun..vs benden ne bekliyorsan onu göster madem!
Sen müslüman değil misin? Sen insan değil misin? Sen niye benden beklediğin gibi davranmıyorsun?

sana daha kaç defa söylicem yukarıda da yazdım sen yöneticisin , istesende istediklerini
SSSSSSSÖÖÖÖÖÖÖÖÖYYYYYYYY
LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
MEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZ
SİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN

VARSA AKSİNİ İDDİA EDEN BUYRUN BEN KENDİ KENDİMİ REFÜZE EDİCEM.

bi husben

Kıdemli Üye
@ihavnistanbul seni özüne dönmeye davet ediyorum. Bu bu alçaklar daha başa gelmeden neler yaptıkları ortada yarın bunlar başa gelirse sen ben ayırmayacaklarına emin ol. bene ak partiyi savunmuyorum aslında resi iktidardan düşerse bende düşerim diğer müslüman kardeşlerimizde düşer.Ben bu mantıkla hareket ediyorum.Evet sıkıntı varmı var.ak partı 4 4 lükmü değil.hataları varmı hemide tonla.Ama biraz daha sabır şu önümüzdeki 10 yıl çok önemli. dışa bağımlılıktan kurtulmak için 10 yılı atlatmamız lazım.kendi uçağımız kendi uçak gemimiz denize girdiğinde çok şey değişecek kendi uzun menzıllı hava savunmamızı urettiğimizde çok şey değişecek.önce askeri anlamda dünyanın sayılı gücü olmalıyızki üzerimize oynanacak oyun varsa oynayacaklar 1 değil 1000 ken düşünsün ve bize yan gözle bakmaya cesaret edemesin.

ihvanistanbul

AkhenAton
sana daha kaç defa söylicem yukarıda da yazdım sen yöneticisin , istesende istediklerini
SSSSSSSÖÖÖÖÖÖÖÖÖYYYYYYYY
LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
MEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZ
SİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN

VARSA AKSİNİ İDDİA EDEN BUYRUN BEN KENDİ KENDİMİ REFÜZE EDİCEM.

kimse kusura bakmasın ben sadece yönetici değilim. aynı zamanda üyeyimde. yöneticiliği sadece birilerinin diğerlerine tahakküm kurmasını / küfreden..vs varsa engellemek adına kullanıyorum. Onun dışında kimsenin fikriyatına karışmadığım gibi kimseyide fikriyatıma karıştıracak değilim. Sana hakaret etmedim, yazmanı engellemedim bak adıma konu açmışsın kapatmıyorum dokunmuyorum.

Ayrıca istersen buyur gel yönetime. birde ak partili olsun

ihvanistanbul

AkhenAton
@ihavnistanbul seni özüne dönmeye davet ediyorum. Bu bu alçaklar daha başa gelmeden neler yaptıkları ortada yarın bunlar başa gelirse sen ben ayırmayacaklarına emin ol. bene ak partiyi savunmuyorum aslında resi iktidardan düşerse bende düşerim diğer müslüman kardeşlerimizde düşer.Ben bu mantıkla hareket ediyorum.Evet sıkıntı varmı var.ak partı 4 4 lükmü değil.hataları varmı hemide tonla.Ama biraz daha sabır şu önümüzdeki 10 yıl çok önemli. dışa bağımlılıktan kurtulmak için 10 yılı atlatmamız lazım.kendi uçağımız kendi uçak gemimiz denize girdiğinde çok şey değişecek kendi uzun menzıllı hava savunmamızı urettiğimizde çok şey değişecek.önce askeri anlamda dünyanın sayılı gücü olmalıyızki üzerimize oynanacak oyun varsa oynayacaklar 1 değil 1000 ken düşünsün ve bize yan gözle bakmaya cesaret edemesin.

ben ak partinin elinde kalırsa 10 yıl sonra ülkenin yerinde kalacağına inanmıyorum.

kebîkec

İhvan Forum Üye

Yöneticinin freni sağlam olmalı. :) Koca memleketi idare edenleri eleştirirken sen de müslümansın, sen de insansın.

İdarecilerin yıpranması hayatın gerçeğidir. Sanal bir forumu idare ederken yıprananlar gerçek yöneticilerin neler çektiğini anlamalıdır. :)

Ben mod iken kişiye özel konu açılmaz diye bir kural vardı. Kalktı mı yoksa :)

ihvanistanbul

AkhenAton
Yöneticinin freni sağlam olmalı. :) Koca memleketi idare edenleri eleştirirken sen de müslümansın, sen de insansın.

İdarecilerin yıpranması hayatın gerçeğidir. Sanal bir forumu idare ederken yıprananlar gerçek yöneticilerin neler çektiğini anlamalıdır. :)

Ben mod iken kişiye özel konu açılmaz diye bir kural vardı. Kalktı mı yoksa :)

kalkmadı ama konuşsun içini döksün :)

Şimdi konuyu kaldırsam ihvan kendine dokundurtmuyor kafasına göre konu kaldırıyor diyecekler :D

Frenimiz sağlam hamdolsun. koca memleketi idare edenleri örnek alıp sen adam mısın falan sormadım çeyreğini uyguladım ses geldi :D

yenidenrefah

İhvan Forum Üye
İş ehli değil, taraflı ve bağımlı.. Yönetici hakkında kanaatlerim budur. Başlığı açana kısmen hak veriyorum..

abdullah birisi

Kıdemli Üye
İş ehli değil, taraflı ve bağımlı.. Yönetici hakkında kanaatlerim budur. Başlığı açana kısmen hak veriyorum..
ismini değiştirmeni teklif ediyorum güzel kardeşim, teniden refah değil, yeniden akparti yap, neden olsa, fatih başkan açıklamayı yaptı son dakika...

cemaliii

Kıdemli Üye
Erbakan gibi süper bir adamdan böyle bir oğul. Boşa dememişler bir alimden bir zalim, bir zalimden bir alim doğar diye. Zaten bu sebeple kan bağının önemi yoktur islamda.

cemaliii

Kıdemli Üye
Adamın ne zalimliğini gördünüz.

Hocam sendemi ya. Sende mi lafı tersinden anlıyorsun. Ben baba ile oğulun birbirine zıt olabileceğini anlatmak için o atasözünü kullandım. Zaten yazımın başındaki cümleden bu anlaşıyor. Oğlu erbakan hoca çapında biri değil buydu meramım.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hocam sendemi ya. Sende mi lafı tersinden anlıyorsun. Ben baba ile oğulun birbirine zıt olabileceğini anlatmak için o atasözünü kullandım. Zaten yazımın başındaki cümleden bu anlaşıyor.
He, çok anlaşıldığı için ben de sordum :)

Erbakan gibi süper bir adamdan böyle bir oğul. Demişsin. Hangisi alim hangisi zalim onu da söyle.

cemaliii

Kıdemli Üye
Hocam yaşlamışsın gerçekten. Tabiki erbakan alim tabiki erbakan süper.

cemaliii

Kıdemli Üye
Hocam sağlığınız nasıl gerçekten soruyorum. Bakınız ikinci mesajımda cevapladım bu soruyu yaw. Dejavu oldum resmen kulağı az işitip tekrar aynı soruya cevap verdiğim bir dedeyle konuşur gibiyim valla.