ihvanistanbul

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hocam sağlığınız nasıl gerçekten soruyorum. Bakınız ikinci mesajımda cevapladım bu soruyu yaw. Dejavu oldum resmen kulağı az işitip tekrar aynı soruya cevap verdiğim bir dedeyle konuşur gibiyim valla.

Ben de aynı şeyleri senin için söyleyebilirim :)

yenidenrefah

İhvan Forum Üye
ismini değiştirmeni teklif ediyorum güzel kardeşim, teniden refah değil, yeniden akparti yap, neden olsa, fatih başkan açıklamayı yaptı son dakika...

Biz turkish MG ci değiliz efendi.. Biz MG ile batıda tanıştık efendi.. Yusuf İslam misali buradakileri görsek hiç bir zaman MG ci olamazdık!.

Ama isim konusunda haklısın. Geçen bir mahlas aklıma düşmüştü inan şimdi gelmiyor aklıma en yakın zamanda tekrar aklıma düşerse talep edeceğim yöneticiden.. Akıl değil de para versen hiç fena olmaz mesela.. Türkiye yi batıda yaşayan gurbetçi MG ciler bu hale koymadı.. Sizler koydunuz. Akparti sizlerin eseri!. Vatandaşa 1000 lira emekli aylığı bağlamaya utanmama, hep sizlerin heps sizlerin hep ama heppp......

Vatandaş @hakperest-talip,cebini dolduramadın ,ondan akpartiye muhalifsin diyen @bihusben-enese ne demeli? Makam arçalarını azaltta vatandaşa dağıt. Gereksiz beton dökmede önce vatandaşının refahını düzelt.. 17 senelik kalkındık masallı, manzarada, 1 kl 15 lira domates olan bir ülkede 1000 lira maaş mı olur? Burası venezuellamı.. Açın bakın 2000 senesinde maaşınızla hangi gıda ürününden kaç kilo alıyordunuz. Şimdi kaç gr alıyorsunuz.. Başka söze gerek var mı? Açlık sınırı altında gelir bağlayan bir Reis-i 'n arkasında gidilir mi? Zaten bunu kendisi söylüyor. Biz söylemiyoruz ki;

Neyin bekasıymış? Betonun bekasıymış..

fatih başkan açıklamayı yaptı son dakika...

Ne açıklaması?

Son düzenleme: