İhvanforum'a Kayyum mu atandı?

erdemceerdem

Profesör
Görüyorum ki şu an her iki ihvanforum da aktif...

İhvanforum'un aslında yönetici olmayanlar, yedek ihvanforumda yani diğerinde yönetici olmuş

Üstelik Site Yetkilisi diyor.... Kim bu Site Yetkilisi Mehmet... Kayyum mu atandı!

Her iki forum neden aktif, iki farklı grup mu oluşuldu....

Asıl ihvanforumda yasaklı fetöcüler, yedek ihvanforumda aktifler...

Hayır mı Enes,

Hayır mı arkadaşlar..

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Görüyorum ki şu an her iki ihvanforum da aktif...

İhvanforum'un aslında yönetici olmayanlar, yedek ihvanforumda yani diğerinde yönetici olmuş

Üstelik Site Yetkilisi diyor.... Kim bu Site Yetkilisi Mehmet... Kayyum mu atandı!

Her iki forum neden aktif, iki farklı grup mu oluşuldu....

Asıl ihvanforumda yasaklı fetöcüler, yedek ihvanforumda aktifler...

Hayır mı Enes,

Hayır mı arkadaşlar..

@enes bey, muallim08 rumuzlu üyeyi ihbvanforum.net te yine yönetici mi yapmışsınız? siteyi kimlere emanet ettiğinizi bir düşünün derim...

bu işin sonunda sonunda telafisi olmayan zarar görmenizi istemediğimden bu mesajı yazıyorum.

not: bu zamanında fetö aleyhine yazdığımız yazıları okunmasın diye kıytırık yerlere kaydıran, fetö aleyhine yazdığımız geçmiş tarihli mesajlarımızı kimseye bilgi vermeden silen/değiştiren kişidir. bu gün fetö düşmanı gibi göründüğüne bakmayın. zarar görmeyin...

not2: ayrıca çift başlılık iyi değildir. ihvanforum.net in açık kalması ve muallim08 in yönetici yapılması konusunda sizi kim nasıl ikna etti bilmiyorum ama sizi bu konuda ikna eden kişiyi de bir inceleyin derim... bizce ihvanforum.net i pasif (yedek ) yapın. yedek kalmak kaydı ile kapatın yani.. bu şaibeli kişinin yönetici olması sizi zor durumda bırakır, bilginiz olsun.

not3: bylock kullanan kişiler kendilerini kurtaramayacak...

Enes

İhvan Forum Üye
değerli arkadaşlar bu konuda birden çok defa açıklama yaptım. burası teknik sıkıntılarından ötürü kapanınca biz yedek bir forum kurduk. yeni forumu 10 yıldır kullandığımız sistem yerine daha kullanışlı yeni bir sistemle yayına aldık. burası kapalıyken orası bizim kemikleşen yazarlarımızı kaybetmemek için hizmet verdi. buranın teknik sıkıntıları sona erince orayı kapatmak istedim ve hatta 1 hafta süresince de kapalı kaldı ama sonra o sistemi kurmada bize yardımcı olan bir büyüğümün tavsiyesi ile yeniden yayında tuttuk. daha önce de söylediğim gibi oranın sistemini buraya alacağız ve orada sistem sıkıntısı olacak o tarihten sonra orası komple buraya yönlendirilmiş olacak.

diğer sitede yönetici arkadaşların seçimini biz gönüllülük esasıyla belirledik. iki abimiz gönüllü oldu biz de orası açıkken ilgilensinler diye bunu kabul ettik. geçmişte FETÖ savunuculuğu yapanları komple bir cadı kazanına atacaksak en önce beni atmanız lazım zira eski arkadaşların malumudur biz de çok destek çıktık zamanında. şahsım çok emek verdi. niyetimizi Allah biliyor ama geçmişte yaşanan hatalardan ötürü bir kişi gelip "ben değiştim" diyor ise ve foruma yansıttıkları ile bunu ispat ediyorsa gerisi bizim değil adli mercilerin işidir.

Yine de şu net olarak bilinsin ki bizim hiçbir sitemizde asla ve asla FETÖ sempatizanlarına yer yoktur. PKK - DHKPC - DAEŞ sempatizanları ve FETÖ sempatizanları bizim nazarımızda aynı aşağılık çarkın dişlileridirler. Bırakın bizde yöneticilik yapmak üye olarak dahi bulunamazlar. Bizim bu tutumumuza rağmen kripto bir şekilde davranan varsa o kimse de dünyanın en alçak ve ******** kimsesidir. Bu kadar net.

Şerh: diğer forumda bir arkadaşımız gönüllü diğer arkadaşımız rica ile yönetici oldu

Son düzenleme:

kebîkec

İhvan Forum Üye
@enes bey, muallim08 rumuzlu üyeyi ihbvanforum.net te yine yönetici mi yapmışsınız? siteyi kimlere emanet ettiğinizi bir düşünün derim...

bu işin sonunda sonunda telafisi olmayan zarar görmenizi istemediğimden bu mesajı yazıyorum.

not: bu zamanında fetö aleyhine yazdığımız yazıları okunmasın diye kıytırık yerlere kaydıran, fetö aleyhine yazdığımız geçmiş tarihli mesajlarımızı kimseye bilgi vermeden silen/değiştiren kişidir. bu gün fetö düşmanı gibi göründüğüne bakmayın. zarar görmeyin...

not2: ayrıca çift başlılık iyi değildir. ihvanforum.net in açık kalması ve muallim08 in yönetici yapılması konusunda sizi kim nasıl ikna etti bilmiyorum ama sizi bu konuda ikna eden kişiyi de bir inceleyin derim... bizce ihvanforum.net i pasif (yedek ) yapın. yedek kalmak kaydı ile kapatın yani.. bu şaibeli kişinin yönetici olması sizi zor durumda bırakır, bilginiz olsun.

not3: bylock kullanan kişiler kendilerini kurtaramayacak...

Ne mahsuru var muallim08 in moderatör olmasının ? Şahsi bir sorunun varsa özel mesaj sisteminden ulaşabilirsin. Muallim nickli diye başka birilerine daha saldırmıştın burada. Yeldeğirmenlerine saldırabilirsin ama insanların günahını yüklenme...