İhvanforum yönetimine kınama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Esselamu aleykum ve rahmetullahi

İhvanforum yönetimi nihayet sabrımızı taşırdınız. Şahsımıza olan tavırlarınız ihvan karakterine yakışmamaktadır. İlk önce Efendi hz'leri ile Erbakan hocamızın birbirlerine sarıldığı İHVAN KARAKTERİNDEKİ kardeşlik resmini siyasi gerekçeler göstererek kaldıttırdınız pek üstelemedik üzülmeyin sıkıntı çekmeyin diye! Halbuki siyasetle hiçbir alakası olmadığı tescilli bir resimdir! Siyasetin ne olduğunu bilmeyenler ancak bu resmi siyasetle bir tutabilirdi ama laf anlatamadık! Neyse ki sebebini anladık neden laf anlatamıyoruz?
Çünkü geçen imzamızın ilk önce boyutu büyük diye kaldıttırdınız bende küçülttüm öyle ekledim şimdi yine kaldırmışsınız. Sürekli profilimize yönelik bu baskıcı tutumunuz hiç de ihvanca bir hareket değildir. Siz düşüncelerine katılmadığınız insanlara böylemi ihvanlık yapıyorsunuz? Burada Efendi hz'lerinin resmine dahi hazmedemeyen nasıl ihvan olabilir ki?
Yazık değil mi bu davranışlara!
Bizim bildiğimiz ihvanlık kardeşin kardeşi gözetmesidir böyle dışlaması ve baskıcılık ile hırpalaması değildir! Böyleyse sizin ihvanlığınız kınıyorum!
Ves'selam

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
efendi.jpg

Bu resimin neyini kaldırıyorsunuz ?

ibrahimi

Has Uşak
İmzalara eklenen imajların boyutu 468x200 pikselden geniş olamaz...
eni fazla geniş olduğu için kaldırılmıştır.düzenlerseniz izin verilecektir.kurallara uygun davrandığınızda emin olun kimse sizin profilinizle uğraşmaz.bir profil resmini çok büyük bir olaymış gibi lanse etmek de dilinize doladığınız ihvanlığa yakışmıyor sanırım.

selamlarımla.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Bu siteye üye olduğumdan beri sürekli ya mesajla baskı görüyorum ya profilim üzerinde yaptırımlar görüyorum. Dediğim gibi ilk uyarıdan sonra resmi küçültmüştük ama birkaç gün sonra resim imzamızdan hiçbir bilgi verilmeden kaldırılmış. Böyle olur mu? Sürekli profilimize baskı uygulamak doğru değil. İnsanların mukaddes değerlere karşı edepsizlik yapmaması haricinde böyle yaptırımlarda esnek olunması gerekir. Biz bu esnekliği göremedik. Bu konuyu kaldırın erdem kardeşim yönetimde ele alınız. Sizlerden daha ihvanca bir yaklaşım bekliyorum.
Bu kadar bir üyeye baskı uygulanmamalıdır. Bir cezalar geliyor üyeye neden öyle dediniz diye bir cezalar geliyor profil neden böyle diye. İlk önce izah gelmeli uyarmalı profilde ilkin uyarılar geldi bizde yönetim istişare etsin o resim siyasimi değil mi diye ettiler ve ceza vererek kaldıttırdılar ama imzadada uyarı geldi bende küçülttüm sonrasında uyarısız kaldırdılar. Bu kadar baskı ne diye insan soruyor.

korakademik

Ordinaryus
ercan boşver bazı şeyleri önemseme
kendi hizmetine bak yeter.
başkalarının tavırları (sana göre) kötü de olsa amacından vaz mı geçiceksin.

husumete vaktin olmamalı
hizmet hizmet hizmet
daima hizmet

TakVa

Ordinaryus
Bu siteye üye olduğumdan beri sürekli ya mesajla baskı görüyorum ya profilim üzerinde yaptırımlar görüyorum. Dediğim gibi ilk uyarıdan sonra resmi küçültmüştük ama birkaç gün sonra resim imzamızdan hiçbir bilgi verilmeden kaldırılmış. Böyle olur mu? Sürekli profilimize baskı uygulamak doğru değil. İnsanların mukaddes değerlere karşı edepsizlik yapmaması haricinde böyle yaptırımlarda esnek olunması gerekir. Biz bu esnekliği göremedik. Bu konuyu kaldırın erdem kardeşim yönetimde ele alınız. Sizlerden daha ihvanca bir yaklaşım bekliyorum.
Bu kadar bir üyeye baskı uygulanmamalıdır. Bir cezalar geliyor üyeye neden öyle dediniz diye bir cezalar geliyor profil neden böyle diye. İlk önce izah gelmeli uyarmalı profilde ilkin uyarılar geldi bizde yönetim istişare etsin o resim siyasimi değil mi diye ettiler ve ceza vererek kaldıttırdılar ama imzadada uyarı geldi bende küçülttüm sonrasında uyarısız kaldırdılar. Bu kadar baskı ne diye insan soruyor.

Ercan kardeş genel bir kuraldır belki , size özel neden olsunki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...