İHVANFORUM.ORG sitesi satıldı mı?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
İhvan Üyesi
İHVANFORUM.ORG sitesi FETULAHÇILARA mı satıldı!!! BÖYLE BİR DURUM VARSA BİLMEK STERİZ. EN AZINDAN EL DEĞİŞTİRDİ İSE BİLMEK İSTERİZ

bu iddiayı neden dillendirdğimi de gerekçelendireyim.

1- forumda artık tek admin var. o da ahmet isimli birisi.

2- @Erdem (FORUMU SATTI İSENİZ NEDEN SATTINIZ?) @Enes ve şenol artık ortada yoklar. herşeyle ahmet rumuzlu admin ilgileniyor. herşeyden de anlıyor!

3- forumda fetulahçıları rahatsız eden ve 15.000-20.000 hitlerde olan ne kadar konu varsa (ki hepsi arşiv niteliğinde idi) sebep gösterilmeden kaldırılmış. kaldırılanları yeni yeni farkediyoruz. hepsi de fetulahçılarla ilgili.

4- ve şimdi de (teknik sorun oluştu) denilerek fetulahçıların yasakları bir bir kalkıyor. örnek @agbi

5- tüm işlemleri ahmet rumuzlu admine sormak istityoruz. ama kısa yoldan "üyeye özelden bilgi verildi" deyip, daha önce fetulahçılarla ilgili konuları silerken yaptığı gibi, konuyu tarihin derinliklerine yollamasın lütfen.

DEĞERLİ ÜYELER SİZCE!!!

lafons7275

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Bu forumun tek amacı var o da reklam gelirlerini artırmak.

Bu yüzden de rating nasıl artıyorsa, kiminle artıyorsa onlar geri çağrılıyor olabilir.

Olabilir dedim sadece bir öngörü...

bi husben

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
öylw bişwy varsa açıklansın açıklansınki urdan ayrılalım

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
İhvan Üyesi
Bu forumun tek amacı var o da reklam gelirlerini artırmak.

Bu yüzden de rating nasıl artıyorsa, kiminle artıyorsa onlar geri çağrılıyor olabilir.

Olabilir dedim sadece bir öngörü...
15-20 BİN HİTİ OLAN fetulahçılarla ilgili KONULARIN KAPATILMASI rating i artırmaz ki...? tam aksi azaltır...

lafons7275

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
15-20 BİN HİTİ OLAN fetulahçılarla ilgili KONULARIN KAPATILMASI rating i artırmaz ki...? tam aksi azaltır...
15 - 20 bin hit almış görevini ve miadını tamamlamış ve kapanmış.

Kapanacak ki yenileri açılsın, ağbi geri gelecek ki gündemde kalsın.

Tabi bunlar komplo teorisi de olabilir.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
İhvan Üyesi
15 - 20 bin hit almış görevini ve miadını tamamlamış ve kapanmış.

Kapanacak ki yenileri açılsın, ağbi geri gelecek ki gündemde kalsın.

Tabi bunlar komplo teorisi de olabilir.
balık hafizalı bir toplum olduğumuz için biigllerin bir yerde (topluca) olması birilerini rahatsız ediyor. ayrıca sürekli güncel yeni bilgiler de eklenerek konunun güncelliği , tüm üyelerin katkıları ile.. muhafaza ediliyordu. .

Ahmet

Çöl Aslanı
İhvan Üyesi
İHVANFORUM.ORG sitesi FETULAHÇILARA mı satıldı!!! BÖYLE BİR DURUM VARSA BİLMEK STERİZ. EN AZINDAN EL DEĞİŞTİRDİ İSE BİLMEK İSTERİZ

2- @Erdem (FORUMU SATTI İSENİZ NEDEN SATTINIZ?) @Enes ve şenol artık ortada yoklar. herşeyle ahmet rumuzlu admin ilgileniyor. herşeyden de anlıyor!

3- forumda fetulahçıları rahatsız eden ve 15.000-20.000 hitlerde olan ne kadar konu varsa (ki hepsi arşiv niteliğinde idi) sebep gösterilmeden kaldırılmış. kaldırılanları yeni yeni farkediyoruz. hepsi de fetulahçılarla ilgili.

4- ve şimdi de (teknik sorun oluştu) denilerek fetulahçıların yasakları bir bir kalkıyor. örnek @agbi

5- tüm işlemleri ahmet rumuzlu admine sormak istityoruz. ama kısa yoldan "üyeye özelden bilgi verildi" deyip, daha önce fetulahçılarla ilgili konuları silerken yaptığı gibi, konuyu tarihin derinliklerine yollamasın lütfen.

DEĞERLİ ÜYELER SİZCE!!!
Bütün zanların bukadarsa cevaplıyorum. :)

Öncelikle forumun kimseye satıldığı yok. Kimin vakti varsa o ilgileniyor, Bir müjde vereyim, benim de işlerim yogun bir döneme girdi biraz daha az goreceksin beni.

Gülenci oldugumu iddia eden ilk ve tek kişisin, bu da büyük başarı.

Kapatılan konu hakkında konu sahibini bilgilendirmiştik. Gülenin avukatlarından ihtar almıştık verilen sürenin son gününde kaldırdık konuyu. Birkaç ay önceki mevzu.

agbi konusunu Erdem açıklayacak, bilgim dahilinde degil.

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Hiç güleceğim yoktu. : ))))

agbi

Yasaklı
İhvan Üyesi

DEĞERLİ ÜYELER SİZCE!!!
Ben yasaklanmadım kendi kendime kendimi yasaklattım KONUYU KARIŞTIRMA.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
İhvan Üyesi

Bütün zanların bukadarsa cevaplıyorum. :)

Öncelikle forumun kimseye satıldığı yok. Kimin vakti varsa o ilgileniyor, Bir müjde vereyim, benim de işlerim yogun bir döneme girdi biraz daha az goreceksin beni.

Gülenci oldugumu iddia eden ilk ve tek kişisin, bu da büyük başarı.

Kapatılan konu hakkında konu sahibini bilgilendirmiştik. Gülenin avukatlarından ihtar almıştık verilen sürenin son gününde kaldırdık konuyu. Birkaç ay önceki mevzu.

agbi konusunu Erdem açıklayacak, bilgim dahilinde degil.
komplo teorisi mi dersiniz, forumun el değiştirmesi mi dersiniz, forumun dava baskısı ile susuturulması mı dersiniz, ne derseniz deyin. bu fetulahçılar forum yönetimini susturmak için "bal tuzağı" dahil her yola başvurabilirler.. bunlardan herşey beklenir...

Ahter

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Biz bu sitede kararların ortaklaşa alındığını bilirdik, zira yönetici arakadaşlar bazı itirazlar olduğunda biz tek başımıza karar vermiyoruz derlerdi.. @Ahmet' in bu itirafıyla durumun öyle olmadığını anlamış olduk..!!

Muminaga

Yeni
İhvan Üyesi
Ben yasaklanmadım kendi kendime kendimi yasaklattım KONUYU KARIŞTIRMA.
vatandaş4206 isimli nickine ne oldu?
çift nick ile foruma girenleri DÜŞÜNCE Ş E R EF S İ Z L E Rİ şeklinde hakaret yağdırıyordun.
senin o hakaret gitti gezdi dolaştı seni buldu yine :)

dengeli olma kurslarına katılsaydın keşke..
önce kendisini yasaklatıp, sonra ikinci nick alıp, sonrada yasağın kalkması için çabalayanda denge mi olur?

ibrahimi

Has Uşak
İhvan Üyesi
İhvan Forum'un çizgisini aslında üyeler belirler. Burada açılan konulara bizim müdehalemiz yok, konuları siz belirleyip siz yazışıyorsunuz, biz ise gerekli yerlerde müdehale ediyoruz, etkimiz bu kadar.

Forum kimseye satılmadı, @Ahmet abi de bizim gibidir. Enes, Şenol, Erdem ne ise odur. Kendisinin de zaten malum camia ile bir ilişkisi olduğunu zannetmiyorum :) Gereken açıklamayı kendisi yapacaktır.

Agbi konusuna gelince, agbi kendini yasaklatmıştı, böyle bir uygulamanın gereksiz olduğunu düşündüğüm için ben kaldırdım. Birgün sen de kendi isteğinle yasaklanırsan senin yasaklamanı da kaldırırız, o zaman ödeşirsiniz.

Vaktinizi daha hayırlı işlere harcamanız için konu çöpe.

HTML