İhvan Forum'un Size Kattıkları ve Sizden Götürdükleri...

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
Ben konuyu açıyorum ve güzel cevaplarınızı bekliyorum....:O :O :O :O

Benim cevap hakkım en sona gelecek.....

İhvan forum size ne kattı ve ihvan forum sizden ne götürdü güzel paylaşımlarınız gelecek inşAllah

B

.BeYzA.

Guest
ihvan foruma üye olmamdaki en büyük etkenlerden birisi paylaşımlar oldu...Allah rızası için yazılanlar ve paylaşılanlar..zaten aradığımda buydu ancak ben şunu belirteyim ki sayın agbi'nin konuları, düşünceleri ve bizi düşünmeye sevketmesi benim için çok büyük yarar oldu...bu sitede böyle kişiler çok yok ama çoğalmasını ve paylaşımlarını ve düşüncelerini bizlerle sürekli paylaşmalarını istiyorum...onlar sayesinde ihvana üye olmakla derin düşünmeye başladım...hepinizden allah razı olsun

ihvanın benden götürdüğü tek şey zaman!!(bazen çok zaman kaybediyorum çünkü bağımlısı oldum:) )

selametle!

SeNoL

MUEYABYA
Foruma üye olalı çok fazla bir zaman geçmedi en azından tam olarak bir fikir sahibi olmam için bana göre yeterli bir süre geçmedi..Ama şimdiye kadar ki izlenim gayet iyi.ALLAH bazmasın.ALLAH hepinizden razı olsun..Unutmadan Foruma üye olmama sebep olan ve konuyu açan arkadaşımm iyi ki varsın sağol...:shake2[1]:

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
foruma üye olmamdaki etken samimiyet ve allah rızası için yapılan paylaşımlardı.forumu bulduğumda sadeliğinden dolayı 5dk içinde üye oldum.çok şey kazandım yanısıra hem bağımlı oldum hem de zamanımı yiyo:O
kurulmasında emeği geçenlerden ve tüm üyelerden allah razı olsun.

hirahos

Kıdemli Üye
Üyelerimiz kaliteli ve paylaşımlar dolu dolu..

Bana çok katkısı oldu ihvan-forumun..

Allah cümlesinden razı olsun...

Kısa zamanda ben de kolik oldum.. :O

Herşeyin yanında forum kullanımı açısından şimdiye kadar gördüğüm en kolayı ve en hızlısı.. Hız dersen mükemmel..

Allah, elimizden almaya, kıymetini bildire..

Gülçehre

Asistan
foruma üye olalı baya zama olmuş bana kattığı en önemli şey,kimseye saygıda kusur etmeyeceksin...yoksa yanlış anlaşılabilir

birsürü güzel dua öğrendim Rabbime el açtığımda öğrendiğim dualarla yalvarıyorum(Rabbim kabul buyurur inşaallah_amin_)

pırlanta gibi üyeleri var sitenin yazılarını büyük hayranlıkla okuyorum,götürdüğü şey yok elhamdulillah ama bazen kendimi aşırı kaptırıp çok oyalanıyorum o zaman pek iyi olmuyor tabi :)

selam ve dua ile

kul emir

Profesör
benden ne götürdü bana ne kazandırdı
hımmmmmmmm hiç düşünmedim
getirisi çokoldu aslında bir çokgüzelinsanla tanışmama vesile oldu
byrocktar gibi beni her daimneşelendiren
malik abi gibi derdimi dinleyen
saltan abi matrax abi ....
bazı konulara bakışaçımıdeğiştirdi diyebilirim
ne götürdü sorusuna gelince ...

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Hatim bölümü sayesinde Kuran okumaya daha fazla zaman ayırmaya başladım.

aHuZaR

Can kayıp can firarda
ben yeniyim öylesine karsilastim site ile ama hosuma gitti konular güzel
en önemlisi ülkemin insanlari ile birlikteyim Allah razi olsun hepinizden
sayenizde türkcemi gelistirecem:)

Müslüman öylesine diri ve canlı olki, seni öldürmeye gelen sende dirilsin

malik ejder

Profesör
hayatımın en güzel anlarını burada yaşadım desem hiç abartmış olmam.Bunu açık yüreklilikle söylüyorum.Belki biz burada zamandan hızlı hareket ediyoruz ondandır.

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
ihvan forumun bana kattıkları...siz dostlarımla tanışmamı, tekrar bir arada olmamı, bazı konularda kendimi geliştirmemi, araştırmacı yanımın çoğalmasını, her bilgisayarı açtığımda ilk baktığım sayfam oduğunu, şiirlerimi daha çok istekle yazmamı, sizleri görmeden yapamayacağımı.....

ihvan forumun benden götürdüğü...bazı düşüncelerimin değişmesini, daha dikkatli düşünmemi...

ihvan forum dostları seviyorum hepinizi.....

yonat

Asistan
Web sitesi
www.avar.tr.cx
İhvan'ı rasgele dolaşırken buldum,önce baya zamandır yayında zannediyordum,yeni olduğunu öğrenince şaşırdım çünkü baya kapsamlı ve seviyeliydi.Hatta bi ara değişimden dolayı ulaşamayınca baya üzüldüm tekrar giremicem sandım .Yazar(paylaşımcı)arkadaşların ellerine sağlık, siteyi kuran arkadaşlarada teşekkürler.....:good[1]:

gülce

Paylaşımcı
bu forumda olduğum için çok mutluyum çok hoş ve kaliteli bilgiler paylaşıyoruz sadece kat kat kazanıyoruz hepiniz sağolun ihvanda olun

melde

helina_roje
Bir çok islami konu hakkında bilgi sahibi oldum.Allah razı olsun.

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Açıkcası diğer forumlara nazaran konu ve görünüm olarak bana daha iyi ve yakın göründü... Çeşit çeşit, başka başka forumlarda olmaktan hoşlanmam, bu yüzden de ihvan yeterli... Başka forumlara da üyeyim ama yazı yazmıyorum mesela, ama ihvana yazmak istiyorum... Gerçi henüz çok aktif olamadım... Fırsat bulamıyorum konu açmaya veya daha fazla konuya cevap yazmaya... İnşallah güzel paylaşımlarımızla biz de ihvan ailesinde bir hayırhah olabiliriz... İlim olarak faydası, araştırmama vesile olduğu için de bilgi sahibi oluyorum birçok konuda elhamdülillah... Yazı yazarken kelimelerime dikkat ettiğim ve cümleleri daha iyi kurarak kendimi net anlatabilmek için gayret sarfettiğim için de hitabetimin iyi etkilendiğini düşünüyorum bundan... Kuran ve devamı için uğraşan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum...

Biraz sinirlerim geriliyor, zarar olarak gördüğüm bu... Onun dışında bana bir sıkıntısı yok, çok şükür...

doğuhan

Profesör
İhvan forumla paylaşmak istediklerimi özgürce paylaşabiliyorum.Dostlarıma ,kardeşlerime fikirlerimi ,düşüncelerimi sunabiliyorum.Herkesi sevdiğimi rahatlıkla söyleyebiliyorum.Kendimi kontrol etmesini öğrendim desem abartmış olmam.

Allah razı olsun emeği geçen arkadaşlardan.İnşallah ilerde çok daha güzel paylaşımlar yaşayacağız,içimden bir ses bunu haykırıyor.Herkes daha seviyeli ve sevgi ile davranacak birbirine.Yüreklerimiz birlikte atacak,birlikte güzellikler yaşayıp ,mutluluğu kovalıyacağız.Formun istikametini değiştirmeye teşebbüs edenler olursa(inşallah olmaz),onlarda hüsrana uğrayacaktır diyorum.çok yazdım galiba bilahere yine yazarım.:) :wave[1]: