İhvan Forum'un Size Kattıkları ve Sizden Götürdükleri...

Edibe Ziyâi

Agâh ol ey nefsim..
çok vaktimi götürdü..ama arkadaşılık ve kardeşlik bağlamında çok şey kazandırdı..bir islam birliği gibi özü imanla ile dolu güzel insanlarla vakit geçirmekte güzel ..yararlı bilgilerde öğrendim ..ama vaktimi çok harcadığımdan dolayı kendimden bizarım

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
Ben konuyu açıyorum ve güzel cevaplarınızı bekliyorum....:O :O :O :O

Benim cevap hakkım en sona gelecek.....

İhvan forum size ne kattı ve ihvan forum sizden ne götürdü güzel paylaşımlarınız gelecek inşAllah

En güzel yazı arşivimi silerek benden götürebileceği en değerli yazı kolleksiyonumu götürdü. Artık götüreceği de getireceği de bir şey kalmadı.

emmargah

Profesör
benden çok şey götürdüğü kesin de ne getirdiğini bilemiyorum:(

H

hiç

Guest
yazı arşivinin konu başlığı ne merak ettim.....ebu huzeyfe...

"vehhabi miyim neyim..?"
başlıklı konu matrax tarafından kilitlendi yalnız yalnış anlaşılma oldugu ve özürler dilendigini de belirteyim...Matrax a özelden msj attım açması için cvp gelmedi daha ama birkaç msj silinerek sorun halledilebilir kardeşlik..

Ebu Huzeyfe abi yazmayacagını söyledi açılmaz ise bizler bu ilmi münazaradan mahrum kalacagız biline..Arzu kardeşlik bir ilgilen lütfen..

.

gülsev

Paylaşımcı
bende bende çok mutluyum burda olmaktan inşallah burda olmaya devam edeceğim

EGELI EFE

Doçent
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve onlar ki, yalana şahitlik etmezler, anlamsız, boş bir şeye rastladıkları zaman vakar içinde geçer (gider)ler.
Ve onlar ki Rablerinin ayetleri hatırlatılınca, kör ve sağır üstüne yıkılıp yatmazlar.
Ve onlar ki: "Ey Rabbimiz, lütfunla bizlere eşlerimizden, çocuklarımızdan göz aydınlıkları ihsan buyur ve bizi takva sahiplerine önder kıl!" derler
Furkan (72-73-74)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kıymetini yaşarken bilemediğimiz, son anımızda gözümüzün önünden akıp giden, geride bıraktıklarımız, yapamadıklarımız, pişmanlıklarımız, üzüntülerimiz, sevinçlerimiz, belki de hey gidi günler diyeceğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendirmek ümidiyle..

Güzel insanlarıyla, sevaplarıyla günahlarıyla, sanalda olsa bazende gerçekleriyle, yaşanmışlarla, hayallerle, sevgi ve saygıyla bazende kavgayla hayattan bir fotoğraf karesi işte..

berraksu

Aşafatlı
ihvan-forum bana cok güzel dostluklar kurmama vesile oldu ;)
hic tanimadigim insanlara güven duymami sagladi..
zaten buraya gireli dahada bi duygusallastim kalbimi yumusatti sanki..
siir perisi oldum ciktim bende sasiyorum halime :thinking:
ihvan-forumun benden aldigi ise kitaplarim..
bos vakitlerimde kitap okurdum ihvana girer oldum artik :(

izem

Asistan
:) formda tek kelimeyle stres atıyorum, eğleniyorum, görmediğim bilmedigim ama hayalimde canlandırdığım bir çok arkadaşımın olduğunu biliyorum.güzel ya süper sevileli bir form burası .ama yakında işten kovulacam walla fazla kalıyorum formda işlerimi aksatıyorum bazen buda formun benden götürdükleri olacak yakında:O

H

hiç

Guest
gönlümün yarısı aldı,yarısını da doldurdu..
eski beni buldum :)

Hanne

Doçent
İş yerime gelip pc yi açtığımda ilk ihvan forumu açıyorum.Bana kattığı, istifade ettiğim bir çok isimler var.Her paylaşımdan kendime bir pay çıkarmasını öğrendim.Eğlenmeyi olaylara bakışımı değiştirdi.Daha bir çok şey , aldıklarına gelince zamanımı aldı boş vaktim kalmadı artık.:( Olsun iyiki ihvan var emeği geçenlerden Allah razı olsun....Şimdi aklıma gelenler bunlar sonra yine yazarım.:D

*mushap*

Üye
bakın efendim form size ne kattı İŞTE üretiyorsunuz konu açıyorsunuz DOSTLARINIZLA PAYLAŞIMLARDA BULUNUYOR DÜŞÜNÜYORSUNUZ MUHABBET EDİYORSUNUZ PEKİ HAYIRMI KATTI ..BİRSİ ÇIKSA DESEKİ FORM BİZE ÇOKŞEY KATTI BUNU DOGRULAÇAK BİR HAKİKATTE ilişkilerinizde Kİ YANSIMALRIDIR görürsünüz eger ilişkilerinizde evdeki tutum tavırlarınızda ailenize karşı ve eşe dosta karşı diyaloglarınızda ne değişme var ....
hala net yüzünden evde çatışmalar yaşanıyor işler aksıyor yarım kalıyor , gereksiz vakte dönüşüp zamandan israf dönüşüyor ,namazlar form için geçiktirliyor...
YAV ZATEN ALLAH ANNE VE BABAYA İTATİ EMRETTİ TAVSİYE ETTİ FORM YÜZÜNDEN ANNE BABA KIRMAKTA AZAP ÇEKER ÜZERİNİZE .İİLEDE BAŞINIZA BİR İŞ GELMESİ DEĞİL Kİ CEZA BAŞINIZA GELEN EN BÜYÜK İŞ DOGRUYU GÖREMEMEK ..
daha sayaçak çokşeyvar inş çokşey katmıştır :)HÜSNÜZANNI öğrettiler bize afedrsiniz gözümüze gözümüze soktular kör ettiler iyi görelim diye şerride görmemezlikten gelmeyelim yani ölüm geldiğinde zalimlerden başkası helak olmaz ...
kendi kendimiz kandırmayalım sakın ha ..nefsime diyorum sizde yerin bu bendeki nefsi ...yerilmey yadırganmaya muhtaçım