İhvan forum ile nasıl tanıştınız?

İhvan forum ile nasıl tanıştınız?

• Kullanılan toplam oy
    398

Gülçehre

Asistan
Herşey tamam iyi hoş da kafama bişey takıldı.Bu rüyasında gören 2 kişiyi gerçekten merak ettim.. :)

gurbet

Asistan
beni Vuslat-rana kardeşim davet etti sağolsun vesile oldu... :friends:

saide

Asistan
ruyamda gördüm:O :p yok yaf arkadas tavsiyesiyle ilk üyeligim arkadas zoruyla ikinci üyeligim bu foruma:O
Ama gercekden söyliyeyim buraya cok isindim simdi kovsalarda gitmem herhal.
bütün kardeslerden Allah razi olsun

Byrocktar

Profesör
saide' Alıntı:
ruyamda gördüm:O :p yok yaf arkadas tavsiyesiyle ilk üyeligim arkadas zoruyla ikinci üyeligim bu foruma:O
Ama gercekden söyliyeyim buraya cok isindim simdi kovsalarda gitmem herhal.
bütün kardeslerden Allah razi olsun
bence büyük konuştun saide ıp adresinden banlanırsan gelemezsin :D
ben www.birliknet.com sitesinde yayınlanan bi resmin altında gördüm bi bakıyım dedim iikide bakmışım :D çok sevdim ben kovsalarda gitmem demicem çünkü bi sefer kovdular modluğumuda aldılar elimden demekki kovulunca gidiliniormuş ama kovulduktan sora hayatımda bayağı bi boşluk oldu :( allahım bidaha yaşatmasın o günleri :crying: .

M

M.T.

Guest
Bir yatsii namazini yine eda ederken birdenn uykuu cöktüü gözlerimee ama durdurulacak gibi degildii tabee ben hemen uyumadim bir kahvee ictimm gözler pörtlemeye basladii :O Hemen elime Kitabimi aldim okumaya basladim bir oku iki okuu olucak gibi degil yattim uyudum...Bir rüya gördüm cok gariptiii bir ak sakkali dede gelip elime bir kagit tutsdurduu:O al bu adresse gitt ben tabee adress diyincee bir ev saniyomm ama bidee baktimkii internet web adressi.. Ertesi gün hemen girim dedim ana bide ne görim benim eskii dostlarr kendimi ilk önce gizledim tabikii:O sonraa dayanamadim anlasinlar diye benim ben oldumu aciklik verdim hemen bir uyanik((:)O))) anladii sen sensinnn dimi dedi bende hea dedim böyleciklee ben burdayimm...:p

ya ben böyle anlattim ama o RÜYA SIKKINI ben oy vermedim bendee cok merak ettim yaws kim bunlar??:O

Zeynep Özmen

Kevok_84
bende başka bir forumdan gördüm sanırım zınar kardeşin mesajından fark ettim ama nedense artık o foruma hiç giresim gelmiyor neti açınca hemen ihvan foruma bakıyorum :)

tebeyyün

Doçent
ben ilahi tr den buldum ....ama rüyada gördüm şıkkını işaretledim ...:D :D :D

saide

Asistan
eLiFNuR' Alıntı:
oyy aglayışıya can gurban :O :O ben napar ne eder getirtirim canımıııııııı:O karşılığında isteyeceğimi tahmin et ama:O :O
kurban olaydim yaradana ayayay
$antaj yok bak :nep[1]: yoksa diz kapaklarina:p sIkarIM haaa dermism amaa sana da kiyilmas ki e hadin iste ne istiosan

derya

Üye
Ben forumtıp sitesinde gezerken zınarın msjları dikkatimi çekti profiline baktım bu sitenin adresi vardı girdim üye oldum.Meğer tam benlikmiş

D

deniz-1

Guest
Ankebut Forumdan ÖĞrendİm. Allah Onlardan Sİzden Ve İslama Hİzmet Eden Herkesden Raziolsun.

nette gezinirken tanıştım
Görmesem bulurmuydum emin değilim
çeşitli link sitelerinde reklamı bulunsa birçok habersiz kardeşimiz de görür bulur

EbRu

Paylaşımcı
nete gezinirken buldum iyikide bulmuşum :)

M

M.J.

Guest
Bir gün yine dalgın gözlerle ufukta alabildiğine uzanan, engin başak tarlalarını süzerken içimde "gerçeği arama"ya dair bir his oluştu.Bir yandan kuş sesleri mehterana karışıyor, eminönü aksaray beşiktaş emirgan dolmuşları tam da ordan kalkıyordu.

Bir düşün, dedim kendi kendime...Bir yer var, biliyorum dedim kendi kendime...

Evet biliyordum, en apriorisinden ben burayı...

Sonra çok uzaklardan gelen o billur ışık hüzmesine doğru serseri adımlarla usul usul yürümeye başladım...

Bir de baktım bu forumdayım sanki
Keşke yalnız bunun için sevseydim seni

:)

daisy

Üye
başka bir forumda gezinirken gördüm...bir tıkladım gerçekten güzel bir site...