İhvan-forum Forum anılarınız :)

ibrahimi

Has Uşak
İhvan Üyesi
Hadi bakalım eski üye yeni üyeler maceralarımız vardır hepimizin :)
Birbirimizi kırmadan aşırıya kaçmadan paylaşalım beraber buyrun inş...

Benim hep aklıma ümmühan abla ile atıştıgımız zamanlar gelir...
O her zaman ki gibi ben senden büyüğüm tribini yapmıştı :O zaten böyle susturuyor beni...

M

Murat Sâki

Misafir
Forum'u ilk açtığımız günler-de ayarlama yaparken çıkan aksaklıklardan sonra; Feyza,Ali'ce ve Vuslat Rânâ'nın "zınar yine ne oldu?" Sözlerini unutamıyorum ben : )

NehiR

mütebessim :)
İhvan Üyesi

Benim hep aklıma ümmühan abla ile atıştıgımız zamanlar gelir...
O her zaman ki gibi ben senden büyüğüm tribini yapmıştı :O zaten böyle susturuyor beni...

ummuhan abla demekki herkesi öyle susturuyor..:O

aHuZaR

Can kayıp can firarda
İhvan Üyesi
sagolsunlar adminlerle baya bir hatiramiz var
yazmayalim destan olur:)

doğuhan

Profesör
İhvan Üyesi
Üç kişiye çiçek gönderme günlerini çokkkkkkkkkkkkkkkk...
Özledimm..:)

MEHMET EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.serzenisler.com
inanır mısın benim de aklıma ilk o geldi ama sen hatırlama diye yazmamıştım..

abla o günler için tekrar özür diliyorum senden. . yani şimdi daha iyi anlıyorum. . kalp kırmaya değmez tabi hiçbir şey. . geriye baktığımız zaman tebessüm ederiz artık. . ablamıza karşı / büyüklerimize karşı daha bir dikkatli olmalıyız. . Ne kadar sanal bir platform olsada buna dikkat etmeliyiz. . İnşallah beni kötü hatırlamazsın abla. .

işte böyle umutlu. . eski defterleri açtın. . bunlar geldi aklımıza. . teşekkürler konu için. . .

NehiR

mütebessim :)
İhvan Üyesi

abla o günler için tekrar özür diliyorum senden. . yani şimdi daha iyi anlıyorum. . kalp kırmaya değmez tabi hiçbir şey. . geriye baktığımız zaman tebessüm ederiz artık. . ablamıza karşı / büyüklerimize karşı daha bir dikkatli olmalıyız. . Ne kadar sanal bir platform olsada buna dikkat etmeliyiz. . İnşallah beni kötü hatırlamazsın abla. .

işte böyle umutlu. . eski defterleri açtın. . bunlar geldi aklımıza. . teşekkürler konu için. . .
estağfurullah, şimdi düşündüğüm zaman sadece tebessüm ediyorum, kırgın değilim, kötü de hatırlamıyorum..yaşanması gerekiyormuş..:) ama ciddi ciddi oturup ağlamıştım, şimdi gülerek hatırlasam da..:)

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
İhvan Üyesi
ben de forumda şimdi aramızdan su sızmayan kardeşlerden birkaçıyla papaz olmuştum. :O
amma sazanmışım. :eek:hmy:
hatırlamak bile istemiyorum. :ıslık:

Alper...

MarmaranınKralı
İhvan Üyesi
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
forum oyunlarını çok seviyodum.onlar kaldırılmaya başlan mıştı a'lice abi tarafından.
bende kaldırılmadan oyunlara son bişi yazayım dedim.yazana kadar a'lice abi sağolsun
kaldırmıştı.bi baktım sonra gene koymuş ama kilit vurmuş kapısına...:O

aHuZaR

Can kayıp can firarda
İhvan Üyesi
forum oyunlarını çok seviyodum.onlar kaldırılmaya başlan mıştı a'lice abi tarafından.
bende kaldırılmadan oyunlara son bişi yazayım dedim.yazana kadar a'lice abi sağolsun
kaldırmıştı.bi baktım sonra gene koymuş ama kilit vurmuş kapısına...:O
Sayin KIRALIM sen 20 yasamadinmi ne oyunu yahu:)yoks a hala 19.5 misin:)

Alper...

MarmaranınKralı
İhvan Üyesi
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
ahuzar abla.ama o dönem onlar bana daha cazip geliyordu.ilgi mi daha çok üstlerine çekiyordu.fakat yeni yılla birlikte hiç cazip değiller.oyundan daha değerli şeyler var...örneğin saray gibi.geldin mi hiç???:p

aHuZaR

Can kayıp can firarda
İhvan Üyesi
KIRAL kardesim benim
yüreginin güzelligi daim olsun insallah

E

emrahdemir

Misafir
Matrax mı yakışıkLı emrahdemir mi yakışıkLı anketini ve benim açık ara fark atmamı unutamam :p :O :O sende unutamazsın demi matrax :D

Enes

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Matrax mı yakışıkLı emrahdemir mi yakışıkLı anketini ve benim açık ara fark atmamı unutamam :p :O :O sende unutamazsın demi matrax :D
boş dünyevi şeyler be kosovalı :)

sen onu bunu boşverde ayakkabılarımı geri yolla... doğru dürüst giyemedik kanka el koydun hemen :O

E

emrahdemir

Misafir
boş dünyevi şeyler be kosovalı :)

sen onu bunu boşverde ayakkabılarımı geri yolla... doğru dürüst giyemedik kanka el koydun hemen :O
Doğru diyorsun kanka boş şey yakışıkLıLık önemLi oLan gönüL güzeLLiği demi :)
ama napayım Rabbim vermiş işte :Cool:
KosovaLı dediğine göre beni Kenan İmirzaLıoğLuna benzetenLer sayısı günden güne çoğaLıyor :O

AyakkabıLarını faLan aLmadım ben bu adamın inanmayın ArkadaşLAr :eek:leyo:

Tuncay ÖZ

Profesör
İhvan Üyesi
benimde islamveinsan nickle bi üyeyle tartısmıstım bakın şimdi o geldi..o hatırlarmı bilmem
abi veya abla tam olarak bilmiyom kırdıysam ve kusuru lisan eylediysek affola...
wesselam