İHVAN Forum da bu konulara hiç değinilmiyor ? İLGİNÇ Peki sizce neden değinilmiyor ?

agbi

Yasaklı
İHVAN Forum da bu konulara hiç değinilmiyor ? İLGİNÇ Peki sizce neden değinilmiyor ?

1897729_1544786745805602_7776682536182431756_n.jpg

İdil’de dün gece Kobani’nin IŞİD militanlarından temizlenerek Kürt güçlerinin eline geçmesi nedeniyle kutlamalar düzenlendi. Nevruz alanında yapılan kutlamalar sırasında Turgut Özal Mahallesi’nde YDG-H üyesi yaklaşık 100 kişi toplandı. Yüzleri kapalı ve bazılarının üzerinde Kalaşnikof tüfek bulunan gruptakilere kutular içinde getirilen havai fişekler dağıtıldı. Daha sonra Abdullah Öcalan posteri açan grup yanaşık düzen eşliğinde PKK ve Abdullah Öcalan lehine sloganlar atarak yürüyüşe geçti.

10941824_1544786872472256_3029835012842506580_n.jpg

Forum un yöneticileri olarak Sn @Ahmet ve @muallim 08 Sizin düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

Birde YENİ TÜRKİYE konu açan @hirahos un BUMU SENİN YENİ TÜRKİYEN Hadi ordan

Dua Nur

Kıdemli Üye
cemaatçiler niye HDP ye oy veriyor? PKK yı tehlike olarak görmüyorlar mı?

agbi

Yasaklı
cemaatçiler niye HDP ye oy veriyor? PKK yı tehlike olarak görmüyorlar mı?

İFTİRA ATMA

İFTİRA İSLAM da ağır bir GÜNAH tır.

İFTİRANI İSPATLAYACAK BELGEN VARMI ?

AYRICA SEN BU KONULARA HİÇ GİRMİYORSUN YOKSA VATAN HAİNİ BEBEK KATİLİ ATEİST SİYONİZMİN KANLI MAŞASI pkk yı DESTEKLİYORMUSUN.

BİNİN ÜZERİNDE KONUN VAR AMA BU KONU İLE İLGİLİ KONUN YOK BUDA BENİ BELGEM.

Dua Nur

Kıdemli Üye
İFTİRA ATMA

İFTİRA İSLAM da ağır bir GÜNAH tır.

İFTİRANI İSPATLAYACAK BELGEN VARMI ?

AYRICA SEN BU KONULARA HİÇ GİRMİYORSUN YOKSA VATAN HAİNİ BEBEK KATİLİ ATEİST SİYONİZMİN KANLI MAŞASI pkk yı DESTEKLİYORMUSUN.

BİNİN ÜZERİNDE KONUN VAR AMA BU KONU İLE İLGİLİ KONUN YOK BUDA BENİ BELGEM.

Ekrem dumanlı söylüyor. Nazlı Ilıcak HDP ye oy verecğim diyor.

agbi

Yasaklı
Ekrem dumanlı söylüyor. Nazlı Ilıcak HDP ye oy verecğim diyor.

BELGENİ GETİR YANİİİ TÜM YAZIYI VEYA SÖYLEMİ.

BANA GÖRE ARTIK AÇTIĞIN BİNLERCE KONU VE YAZDIĞIN ONBİNLERCE MESAJ DA pkk değinmemen bende SENİN BAŞKA DÜŞÜNCELERİN OLDUĞUNU ANLATIYOR.

Dua Nur

Kıdemli Üye
BELGENİ GETİR YANİİİ TÜM YAZIYI VEYA SÖYLEMİ.

BANA GÖRE ARTIK AÇTIĞIN BİNLERCE KONU VE YAZDIĞIN ONBİNLERCE MESAJ DA pkk değinmemen bende SENİN BAŞKA DÜŞÜNCELERİN OLDUĞUNU ANLATIYOR.

Ara bul. Nazlı ılcak HDP ye oy vereceğim dedi, Ekrem Dumanlı HDP ye oy verdik dedi. Başbakan Paralelciler ve PKK birlikte çalışyor dedi.

agbi

Yasaklı
Ara bul. Nazlı ılcak HDP ye oy vereceğim dedi, Ekrem Dumanlı HDP ye oy verdik dedi. Başbakan Paralelciler ve PKK birlikte çalışyor dedi.

Önce benim soruma cevap ver AYRICA SEN BU KONULARA HİÇ GİRMİYORSUN YOKSA VATAN HAİNİ BEBEK KATİLİ ATEİST SİYONİZMİN KANLI MAŞASI pkk yı DESTEKLİYORMUSUN KONUYU SAPTIRMA ____

İDDİAN VARSA BELGENİ GETİR BAK BENİM BELGEM VAR SENİN HAKKINDAKİ İDDİAM DA BU FORUMDA AÇTIĞIN KONULAR VE MESAJLAR

Dua Nur

Kıdemli Üye
Önce benim soruma cevap ver AYRICA SEN BU KONULARA HİÇ GİRMİYORSUN YOKSA VATAN HAİNİ BEBEK KATİLİ ATEİST SİYONİZMİN KANLI MAŞASI pkk yı DESTEKLİYORMUSUN KONUYU SAPTIRMA ____

İDDİAN VARSA BELGENİ GETİR BAK BENİM BELGEM VAR SENİN HAKKINDAKİ İDDİAM DA BU FORUMDA AÇTIĞIN KONULAR VE MESAJLAR

PKK'nın partisine neden oy veriyorlar? Cumhurbaşkanı halka bomba atan paralelciler suçüstü yakalandı diyor. Yetkililer PKK ile paralelciler birlikte çalışıyor diyor . niye bu konulara değinmiyorsun? Sende mi HDP ye oy vereceksin yoksa?

agbi

Yasaklı

@Dua Nur

Konu ile ilgili en ufak bir kınaman bile yok

SENİN RENGİN BELLİ

Bu mesajımdan sonra belki kınarsın TOPLUMU YANILTMAK İÇİN.

AMA SENİ RENGİN BELLİ.

Sen bu forumda başka üye adı ilede yazıyorsun.

Dua Nur

Kıdemli Üye
@Dua Nur

Konu ile ilgili en ufak bir kınaman bile yok

SENİN RENGİN BELLİ

Bu mesajımdan sonra belki kınarsın TOPLUMU YANILTMAK İÇİN.

AMA SENİ RENGİN BELLİ.

Sen bu forumda başka üye adı ilede yazıyorsun.

Tabiki yazıyorum. Şu anda ismi görünenlerin hepsi benim.

agbi

Yasaklı
PKK'nın partisine neden oy veriyorlar? Cumhurbaşkanı halka bomba atan paralelciler suçüstü yakalandı diyor. Yetkililer PKK ile paralelciler birlikte çalışıyor diyor . niye bu konulara değinmiyorsun? Sende mi HDP ye oy vereceksin yoksa?

BELGENİ GETİR

KİM KİMİ DESTEKLEMİŞ.

YAKALANANLAR NERDE BONBA ATANLAR NEREDE VE NEREDE YARGILANIYORLAR ?

BEN DİYORUM ki BU VATANI PARÇALAMAK İSTEYEN HERKİM VARSA BENDE DAHİL ALLAH HELAK ETSİN ONLARI DESTEKLEYENLERİDE HELAK ETSİN.

Dua Nur

Kıdemli Üye
BELGENİ GETİR

KİM KİMİ DESTEKLEMİŞ.

YAKALANANLAR NERDE BONBA ATANLAR NEREDE VE NEREDE YARGILANIYORLAR ?

BEN DİYORUM ki BU VATANI PARÇALAMAK İSTEYEN HERKİM VARSA BENDE DAHİL ALLAH HELAK ETSİN ONLARI DESTEKLEYENLERİDE HELAK ETSİN.

Cumhurbaşkanına sor, belge versin sana. Geçengün bir toplantıda anlattı.

HDP ye oy verdik ve vereceğiz diyenlere bir sor, PKK tehlike değil mi, neden oy veriyorsunuz diye bir sor.

agbi

Yasaklı
cumhurbaşkanına sor, belge versin sana. Geçengün bir toplantıda anlattı.

Hdp ye oy verdik ve vereceğiz diyenlere bir sor, pkk tehlike değil mi, neden oy veriyorsunuz diye bir sor.

sen galiba c.başkaninin özel adamisin ki belgeleri gördün.

kebîkec

İhvan Forum Üye

İdil’de dün gece Kobani’nin IŞİD militanlarından temizlenerek Kürt güçlerinin eline geçmesi nedeniyle kutlamalar düzenlendi. Nevruz alanında yapılan kutlamalar sırasında Turgut Özal Mahallesi’nde YDG-H üyesi yaklaşık 100 kişi toplandı. Yüzleri kapalı ve bazılarının üzerinde Kalaşnikof tüfek bulunan gruptakilere kutular içinde getirilen havai fişekler dağıtıldı. Daha sonra Abdullah Öcalan posteri açan grup yanaşık düzen eşliğinde PKK ve Abdullah Öcalan lehine sloganlar atarak yürüyüşe geçti.

Forum un yöneticileri olarak Sn @Ahmet ve @muallim 08 Sizin düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

Ben sevdiğim konuları getirmeyi, sevdiklerimin resmini paylaşmayı yeğlerim. Bu suratsız mendeburları @fakiri ye havale ediyorum, a musibet deyip fırçalasın her taraflarını.

Yalnız senin niyetini tam anlayamadım resimdekileri mi hükümeti mi yoksa bizi mi eleştiriyorsun. Resimdekileri eleştiriyorsan haklısın bu kadar nimetin üstüne hala hainlik yapıyorlarsa tek kelimeyle ********dirler.

Yok hükümeti eleştiriyorsan, hükümet bir söz vermiş ve devlet ciddiyeti gereği vadesi bitene kadar sözünün arkasında durması gerekiyor. Vade bittiğinde hiç bir şey eskisi gibi olmayacak tarzda sülalesini köy meydanında toplamak yarım saat alır.

Yok eleştirdiğin forum yönetimi ise işte sen açtın konuyu elini mi tuttuk. Konunu mu kapattık. Kurallara uygun açın, kurallara uygun genişletin irdeleyin. Biz engel olmuyoruz. Ama lütfen daha başlıkta çatışma izleri sayılacak ifadeler kullanmayın.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

10941824_1544786872472256_3029835012842506580_n.jpg

Böyle konular açma.

Açarsan akpli dostlarımız cevap veremezler, veremeyecekleri için de hemen paralel, hahaşhaşi vs. derler:)

Hakperest

Kıdemli Üye
Böyle konular açma.

Açarsan akpli dostlarımız cevap veremezler, veremeyecekleri için de hemen paralel, hahaşhaşi vs. derler:)

üç serseri toplanmış yüzlerini bile gösteremiyor
neden onları konuşup reklam etmiyorsunuz diyen agbiye siz de destek çıkıyorsunuz

söyle agbiye bunları konuşacağına
nazlı ablasının hdp ye oy vermesini konuşsun önce

Dua Nur

Kıdemli Üye

neden onları konuşup reklam etmiyorsunuz diyen agbiye siz de destek çıkıyorsunuz

Ben sordum belge getir dedi:))))))))

can feda

Profesör

Üç serseri toplanmış evet...bu üç serseri eşinin çocuğunun yanında sokak ortasında asker şehit eder...pusu atar asker şehit eder...polislere molotof atar...kepenk kapattırır...yolları kazar delik deşik eder devlet kaç gün yolları açamaz...adam elektrik faturası vermeyeceğim diye resmen binaya saldırır...öretmenleri kaçırır...asker rehin alır...kaymakamı dağa kaldırır...ama olur mu hiç...sen bunları boşver altı üstü 3 serseri canım...sen nazlı ılıcak hdp'ye oy vercem dedi...bu her şeyden önemli şu an onu açıkla hele bi sen diye cevap verilir bunlara...

talib

Kıdemli Üye
Cemaatin ve pkk nın barışa karşı çıkan tarafının istediği de bunun konuşulması ve barış sürecinin böylelikle bitirilmesi.

Ama diğer taraftan cemaatin büyük ablası hdp ye oy vereceğim diyor. Demek ki ortaklar bu süreçte

Hakperest

Kıdemli Üye
Üç serseri toplanmış evet...bu üç serseri eşinin çocuğunun yanında sokak ortasında asker şehit eder...pusu atar asker şehit eder...polislere molotof atar...kepenk kapattırır...yolları kazar delik deşik eder devlet kaç gün yolları açamaz...adam elektrik faturası vermeyeceğim diye resmen binaya saldırır...öretmenleri kaçırır...asker rehin alır...kaymakamı dağa kaldırır...ama olur mu hiç...sen bunları boşver altı üstü 3 serseri canım...sen nazlı ılıcak hdp'ye oy vercem dedi...bu her şeyden önemli şu an onu açıkla hele bi sen diye cevap verilir bunlara...

ben nusaybindeyim şu an
geçmişi de biliriz bu günü de
senin mucadele zihniyetinin geçerli olduğu zamanlarda
polis panzerle halkı ezer
teröristler karanlık çöktümü roketli ve otomatik silahlarla geceye lanet okutur, masumlara kan kustururdu
bu gün gecenin birinde burada çıkarım da istanbulda çıkmaktan korkarım