İHVAN Forum da bu konulara hiç değinilmiyor ? İLGİNÇ Peki sizce neden değinilmiyor ?

agbi

Yasaklı
sana delil getirmeleri lazım, maden oy verdik dediklerine inanmıyorsun fotoğraf iste nazlı ile ekremden.

siz önce okuduğunuzu anlayın ANLAMA KABİLİYETİNİZ YOKSA CİNİNİZ SİZE YARDIM ETSİN.

NAZLI ILICAK OY ATÇAM DEMİŞ YANİ DAHA ATMAMIŞ ____ BUNU BİLE ANLAMAYACAK KADAR CAHİLMİSİN ????

kebîkec

İhvan Forum Üye
Üye İsmi ÖĞRETMEN olan Sn Yönetici döktürmüş yine ama döktürürkende aklı ile değil taraf olan NEFSİ ile yazmış.

Buna NET CEVAP VEREMEMİŞ ki nefsi ona Ben sevdiğim konuları getirmeyi, sevdiklerimin resmini paylaşmayı yeğlerim. Bu suratsız mendeburları @fakiri ye havale ediyorum, a musibet deyip fırçalasın her taraflarını. Demekki F.Gülen bu konunun açılmasına neden olan VATAN HAİNLERİN den haşa daha mendebur baksak Muallim in Dğm yerine veya a,ilesine @Hakperet le aynı yöredeler veya yakın

BUGÜN F.Gülen cemeatinin VATANI BÖLMEK veya TOPRAK İSTEME veyada ÖZERKLİK konusunda hangi talebi oldu NE ZAMAN TERÖR e başvurdu NE ZAMAN MEHMETÇİĞİ KATL ETTİ NE ZAMAN POLİSİ KATL ETTİ NE ZAMAN MASUM HALKI KATL ETTİ hadi HADİ CEVAP VER

ÖNCE SİZLERİ ELEŞTİRİYORUM.

SONRA HÜKÜMETİ ELEŞTİRİYORUM.

KİME SÖZ VERMİŞ ? Sn ERDOĞAN ın sözleri ortada GÖRÜŞEN ********DİR DEMİŞ bu sözlerin belgeleri var.

BİRDE BANA KURALLARDAN BAHSEDİYORSUNUZ SİZİN KURALLARINIZ TARAFLI DÜŞÜNDÜKLERİNİZLE PARELEL KARŞI DÜŞÜNCELERİNİZDE OLDUMU FORUM KURALLARINDA OLMAYANLARIDA KURAL OLARAK UYGULARSINIZ HATTA İŞİNİZE GELMEDİMİ KONUYU ARŞİVE KALDIRIRSINIZ ONLARCA ÖRNEK GÖSTERİRİM.

MUALLİM SİZ BİR YÖNETİCİSİNİZ TARAFÇI DÜŞÜNCELERİNİZ OLABİLİR DÜŞÜNCEYE SAYGIM VARDIR FAKAT SİZ TEMELİ İSLAM OLAN BİR FORUMDA YÖNETİCİSİNİZ İSLAM A YAKIŞAN YÖNETİCİLİK VASIFLARI İLE HAREKET EDİN BU SÖZÜM DİĞER YÖNETİCİLEREDE

Hem yönetici olduğumu söylüyorsun hemde sözümü dinlemiyorsun. Zandan sakınmak gerekir yoksa günaha girersin.

1- Ben Hakperest ile herhangi bir akrabalık bağına sahip değilim. Ben Karadenizin en uç noktasında Gürcistan sınırında doğdum Hakperest Güneydoğunun uçlarında Suriye sınırında doğmuş. İkimizi kardeş yapan sadece dinimizdir. Yüce Kitabımız ve Peygamberimiz öyle öğretti bizlere.

2- Hocanı sevmiyorum. Ama hakaret edecek bir cümlemi bulamazsın. Onunla ilgili niyet okuma yöntemiyle anladığını söylediklerin sadece seni bağlar.

Fethullah Hocan seksenli yıllardaki adam değil. Arkasından gidilecek yanı kalmamıştır. Bu saatten sonra onun teröre veya başka bir yasadışı yola başvurmadığını kimse ispat edemez. 1967 yılında ChP ye 5000 tl bağışladığına dair makbuz geziyor ortalıkta. Benzerleri de çıkacaktır. Hele Amerika hocadan vaz geçtiyse daha başkaları da çıkacaktır mutlaka. Ve beddua tiyatrolarından ''Ölebilirim '' noktasına geldiyse hocanda hatalarına sahip çıkmış demektir.

Sizin durumunuzu anlıyorum. Kolay değil yıllarca peşinden gittiğiniz otorite bildiğiniz insan 30-40 yıllık yapıya harakiri yaptırdı. Anlayan samimi insanlar Allah rızasını önceleyerek başka cemaatlerle yollarına devam ediyorlar. Kaymağını yiyenler yüzlerini ekşitmiş sebep olanlara çatmaya devam ediyorlar. Yavaş yavaş biteceksiniz. Onun için sessizce ölümünüzü kabullenin ve ölmeden günalarınıza tevbe edip hakkını yediklerinizden haklarını iade edip helallik dileyin. :gl

hirahos

Kıdemli Üye
Cemaat (in kurmayları ve goygoycu takımı), Türkiye'nin batması pahasına da olsa, ele geçiremediği devletin hükumetini düşürmeye razı... Tafsilatını herkes biliyor, tekrar etmeye lüzum yok. Bu uğurda küffarla işbirliği yaptığı gibi, son zamanlarda PKK İLE DE İŞBİRLİĞİNE GİTTİĞİ artık herkesin malumu... Yani PKK içindeki çözüm karşıtı gruplarla... Bunun aksini iddia etmek, karaya ak demek gibidir.

Bir zamanlar, millet düşmanı ulusalcılar bu iddiayı sık dillendirirlerdi. Her gün, bölünüyoruz, parçalanıyoruz, devlet elden gitti, pkk şımardı, şehitlere kelle dedi, Öcalan'a sayın dedi vs... kafa şişirirlerdi.

agbi, bayat numarayla cemaatini kurtaracağını sanıyor. Heyhat. Bilmiyorum, bu numaraların tutmayacağını neden göremiyor?

agbi, uyan. cemaatinin devletteki uzantıları kırmızı kitaba terör ötgütü olarak geçti! Alo. Bugün biz diyoruz ki yav şu hükumetin gafletine bak, nerdeyse devleti ele geçirecekmiş bu yapı! Senin şikayetini biz senin hakkında diyoruz. Do you andersten me? :)

can feda

Profesör
Cemaat (in kurmayları ve goygoycu takımı), Türkiye'nin batması pahasına da olsa, ele geçiremediği devletin hükumetini düşürmeye razı... Tafsilatını herkes biliyor, tekrar etmeye lüzum yok. Bu uğurda küffarla işbirliği yaptığı gibi, son zamanlarda PKK İLE DE İŞBİRLİĞİNE GİTTİĞİ artık herkesin malumu... Yani PKK içindeki çözüm karşıtı gruplarla... Bunun aksini iddia etmek, karaya ak demek gibidir.

Bir zamanlar, millet düşmanı ulusalcılar bu iddiayı sık dillendirirlerdi. Her gün, bölünüyoruz, parçalanıyoruz, devlet elden gitti, pkk şımardı, şehitlere kelle dedi, Öcalan'a sayın dedi vs... kafa şişirirlerdi.

agbi, bayat numarayla cemaatini kurtaracağını sanıyor. Heyhat. Bilmiyorum, bu numaraların tutmayacağını neden göremiyor?

agbi, uyan. cemaatinin devletteki uzantıları kırmızı kitaba terör ötgütü olarak geçti! Alo. Bugün biz diyoruz ki yav şu hükumetin gafletine bak, nerdeyse devleti ele geçirecekmiş bu yapı! Senin şikayetini biz senin hakkında diyoruz. Do you andersten me? :)

PKK ile işbirliği kısmı delilsiz sadece ithamdan ibaret...herkesin malumu vs değil...Allah için deliliniz yoksa böyle şeyler söylemeyin...yanlış bu...ama ben bakın şimdi aksi bir örnek vereceğim size...PKK'nın yöneticlerinden Cemil Bayık röportajında cemaatin sizinle hiç teması oldu mu sorusuna şöyle yanıt vermişti... ''Biz ilişki kurmak istedik, mesajlar gönderdik ama buna rağmen cemaatçilerin tutumu değişmedi bize karşı'' demiştir...Bu söz sanırım yeter...Yönetim kadrosundaki insan böyle diyor...siz çıkmışssınız...işbirliği yapıyorlar...herkesin malumu artık diyorsunuz...
El insaf yahu...Eleştiriye evet ama böyle mesnetsiz kanıtsız iddialara hayır...

kebîkec

İhvan Forum Üye
PKK ile işbirliği kısmı delilsiz sadece ithamdan ibaret...herkesin malumu vs değil...Allah için deliliniz yoksa böyle şeyler söylemeyin...yanlış bu...ama ben bakın şimdi aksi bir örnek vereceğim size...PKK'nın yöneticlerinden Cemil Bayık röportajında cemaatin sizinle hiç teması oldu mu sorusuna şöyle yanıt vermişti... ''Biz ilişki kurmak istedik, mesajlar gönderdik ama buna rağmen cemaatçilerin tutumu değişmedi bize karşı'' demiştir...Bu söz sanırım yeter...Yönetim kadrosundaki insan böyle diyor...siz çıkmışssınız...işbirliği yapıyorlar...herkesin malumu artık diyorsunuz...
El insaf yahu...Eleştiriye evet ama böyle mesnetsiz kanıtsız iddialara hayır...

Cemil Bayık hangi tarihte bunları söyledi ?

Bizim iddiamız son belediye seçimlerinde cemaatın ayrılıkçı BDP yi desteklediği yöndedir ki Ekrem DUMANLI bizzat söylemiştir.

TIKLA

Ahmet

Çöl Aslanı
@muallim 08

DÜRÜST sen iHVAN fORUM yÖN.kAMUOYUNDAN NEYİ KAÇIRIUORLAR ?
Konu Bilgileri: agbi , 24-01-2015 16:10

Bu konumun açıklamasını getir bana salim ağbi kimdi ? Şimdi neden forum da tüm yazdıklarının çoğu silindi BİR ANDA FORUM da ENÇOK MESAJ YAZAN nasıl yok olur.

EVET ALTMIŞ YAŞINDAYIM SİZ BENİ SİGORTACI BİLİN böylesi daha iyi ve sanmayınki sildikleriniz le belirli birşeyler başardınız SANAL da hiç birşey silinmez.

Silinen birşey yok agbi. Gir @salimabi'nin profiline bak bakalım bir tek silinen mesaj var mı?
Forumkurallarına aykırı bir hareket yaptı ve süresiz yasaklandı. Süresiz yasaklı birinin liste başında durmaması için yönetici panelinden sayaç ile oynandı ve listeden kaldırıldı. Geri getirmem 10 saniyemi alır.
Sende süresiz yasaklanırsan seni de kaldırıcam. Ama msajların kalacak.
Kapiş?