İHVAN Forum da bu konulara hiç değinilmiyor ? İLGİNÇ Peki sizce neden değinilmiyor ?

can feda

Profesör

ben nusaybindeyim şu an
geçmişi de biliriz bu günü de
senin mucadele zihniyetinin geçerli olduğu zamanlarda
polis panzerle halkı ezer
teröristler karanlık çöktümü roketli ve otomatik silahlarla geceye lanet okutur, masumlara kan kustururdu
bu gün gecenin birinde burada çıkarım da istanbulda çıkmaktan korkarım

senin sandığın yada zannettiğin gibi eski asker zihniyetinde değilim...zihin okumana gerek yoktu...sorsaydın söylerdim bu konuda ki görüşümü...başta tabi ki bende destekledim çözüm sürecini...ama süreç ÇÖZÜLME ve TAVİZ verme sürecine döndü...eskiye nazaran daha az şehit oluyor ama tamamen bitti denemez...Türkiye'nin geleceği açısından bundan daha önemli bir konu var mı...yok...peki bu nasıl süreç ki...Sırrı biliyor...Başka ne biliyim Demirtaş Pervin Buldan gibi isimler biliyor bu süreci...hükümet kanadından ise Beşir Atalay...Hakan Fidan...yani toplamda 1 elin parmağını geçmiyor...Bu millet bu sürecin nasıl ilerlediğini bilmeyi haketmiyor mu...milleti bırak akp li vekiller vs bile bilmiyor...diyeceksin ki çok önemli konu herkes bilirse işin suyu çıkar...ama en derin konularda bilgi istemiyoruz zaten...varolan süreçle ilgili verilmeye uygun tüm bilgiyi hakediyor bu millet...ama maalesef sürecin belli yerlerini Sırrı'dan öğrendi bu millet...

kilicarslan

Kıdemli Üye
30 yillik kanayan yaraya hic deginilmemis mi? Ciddimisiniz?

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bizimkiler PKK nın partisi HDP ye neden oy veriyor diye bir konu açmasını bekliyoruz Agbi den.

agbi

Yasaklı
Bizimkiler PKK nın partisi HDP ye neden oy veriyor diye bir konu açmasını bekliyoruz Agbi den.

Bugüne kadar attığı İFTİRALARI belgelemeyen siz kalkmışsınız bana konu aç diyorsunuz.

ÖNCE İDDİANI BELGELE de konu açayım.

OLMUYAN BİRŞEYİN KONUSUNU NEDEN AÇAYIM ki.

Kendini SANAL ORTAM KURNAZI mı sanıyorsun.

SENDE UTANMADA YOK ki kaç kere iddialarını çürüttüm bir süre sonra aynı iddilarda bulunuyorsun.

Bak mesajını beğenen @Hakperest onun kim olduğunu düşünce yapısını çok önce çözdüm gelelim @rabbinsadıkuluna Açtığı konularla yazdığı mesajlarla bu Forum un RUHU na aykırı bir düşünce tarzı var @talib mi DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUNM dur denilen İSLAM da asla olmuyan bir stareji benimsemiş kendisine.

agbi

Yasaklı
Ben sevdiğim konuları getirmeyi, sevdiklerimin resmini paylaşmayı yeğlerim. Bu suratsız mendeburları @fakiri ye havale ediyorum, a musibet deyip fırçalasın her taraflarını.

Yalnız senin niyetini tam anlayamadım resimdekileri mi hükümeti mi yoksa bizi mi eleştiriyorsun. Resimdekileri eleştiriyorsan haklısın bu kadar nimetin üstüne hala hainlik yapıyorlarsa tek kelimeyle ********dirler.

Yok hükümeti eleştiriyorsan, hükümet bir söz vermiş ve devlet ciddiyeti gereği vadesi bitene kadar sözünün arkasında durması gerekiyor. Vade bittiğinde hiç bir şey eskisi gibi olmayacak tarzda sülalesini köy meydanında toplamak yarım saat alır.

Yok eleştirdiğin forum yönetimi ise işte sen açtın konuyu elini mi tuttuk. Konunu mu kapattık. Kurallara uygun açın, kurallara uygun genişletin irdeleyin. Biz engel olmuyoruz. Ama lütfen daha başlıkta çatışma izleri sayılacak ifadeler kullanmayın.

Üye İsmi ÖĞRETMEN olan Sn Yönetici döktürmüş yine ama döktürürkende aklı ile değil taraf olan NEFSİ ile yazmış.

Buna NET CEVAP VEREMEMİŞ ki nefsi ona Ben sevdiğim konuları getirmeyi, sevdiklerimin resmini paylaşmayı yeğlerim. Bu suratsız mendeburları @fakiri ye havale ediyorum, a musibet deyip fırçalasın her taraflarını. Demekki F.Gülen bu konunun açılmasına neden olan VATAN HAİNLERİN den haşa daha mendebur baksak Muallim in Dğm yerine veya a,ilesine @Hakperet le aynı yöredeler veya yakın

BUGÜN F.Gülen cemeatinin VATANI BÖLMEK veya TOPRAK İSTEME veyada ÖZERKLİK konusunda hangi talebi oldu NE ZAMAN TERÖR e başvurdu NE ZAMAN MEHMETÇİĞİ KATL ETTİ NE ZAMAN POLİSİ KATL ETTİ NE ZAMAN MASUM HALKI KATL ETTİ hadi HADİ CEVAP VER

ÖNCE SİZLERİ ELEŞTİRİYORUM.

SONRA HÜKÜMETİ ELEŞTİRİYORUM.

KİME SÖZ VERMİŞ ? Sn ERDOĞAN ın sözleri ortada GÖRÜŞEN ********DİR DEMİŞ bu sözlerin belgeleri var.

BİRDE BANA KURALLARDAN BAHSEDİYORSUNUZ SİZİN KURALLARINIZ TARAFLI DÜŞÜNDÜKLERİNİZLE PARELEL KARŞI DÜŞÜNCELERİNİZDE OLDUMU FORUM KURALLARINDA OLMAYANLARIDA KURAL OLARAK UYGULARSINIZ HATTA İŞİNİZE GELMEDİMİ KONUYU ARŞİVE KALDIRIRSINIZ ONLARCA ÖRNEK GÖSTERİRİM.

MUALLİM SİZ BİR YÖNETİCİSİNİZ TARAFÇI DÜŞÜNCELERİNİZ OLABİLİR DÜŞÜNCEYE SAYGIM VARDIR FAKAT SİZ TEMELİ İSLAM OLAN BİR FORUMDA YÖNETİCİSİNİZ İSLAM A YAKIŞAN YÖNETİCİLİK VASIFLARI İLE HAREKET EDİN BU SÖZÜM DİĞER YÖNETİCİLEREDE

agbi

Yasaklı
EĞER İSTERSENİZ Sn ERDOĞAN ın VATAN HAİNİ , BEBEK KATİLİ , ATEİST SİYONİZMİN KANLI MAŞASI pkk ile ilgili söylediklerini getireyim.

agbi

Yasaklı
@muallim 08

DÜRÜST sen iHVAN fORUM yÖN.kAMUOYUNDAN NEYİ KAÇIRIUORLAR ?
Konu Bilgileri: agbi , 24-01-2015 16:10

Bu konumun açıklamasını getir bana salim ağbi kimdi ? Şimdi neden forum da tüm yazdıklarının çoğu silindi BİR ANDA FORUM da ENÇOK MESAJ YAZAN nasıl yok olur.

EVET ALTMIŞ YAŞINDAYIM SİZ BENİ SİGORTACI BİLİN böylesi daha iyi ve sanmayınki sildikleriniz le belirli birşeyler başardınız SANAL da hiç birşey silinmez.

agbi

Yasaklı
10384028_1543118345972442_3921694200098736650_n.jpg

@muallim08

HİÇ BİR ŞEY DEMİCEM

AMA ŞUNU BİLMENİZİ İSTERİM

10428415_1544935669124043_3822749998653934305_n.jpg

1509844_1543720049245605_15791520636062585_n.jpg

Dua Nur

Kıdemli Üye

Haklısın agbi, oy atmaya gittiklerinde fotoğraflayıp sana göstersinler HDP ye oy verdiklerini. Aksi halde insanın aklına gelmiyor değil; PKK dostu Perinçek'e oy vermediklerini nereden bileceğiz?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

üç serseri toplanmış yüzlerini bile gösteremiyor
neden onları konuşup reklam etmiyorsunuz diyen agbiye siz de destek çıkıyorsunuz

söyle agbiye bunları konuşacağına
nazlı ablasının hdp ye oy vermesini konuşsun önce

Sen hakkaten ağbi nickli üyenin 3 TANE SERSERİYİ NEDEN REKLAM ETMİYORSUNUZ? dediğini mi anladın?

Çok garip eğer böyle anladıysan.

Nazlı ablanla sıkıntın varsa sen aranda hallet, git ona sor.

Burda adam gelmiş pkklı hainlerin TÜRKİYE TOPRAKALRINDA CİRİT ATMASINI haberini getirmiş ve soru soruyor akplilere.

Yüreği yeten nazlıyı da bıraksın başkasını da, sadece soruya cevap verin:

Pkklı bu hainlerin bu kadar azmasından, kudurmasından rahatsız değil misiniz?

Ve bu alçakları bu kadar kudurtan kim?

Bu alçaklara müdahale etmesi gereken hdp mi? nazıl ılıcak mı? yoksa akp hükümeti mi?

ha bi de ÜÇ TANE SERSERİ demişsin, al sana üç tane dediğin kişiler:

61105.jpg

Siz şimdi montaj da dersiniz, al sana videosu:

http://www.internethaber.com/o-orgutten-sirnakta-silahli-yuruyus-759828h.htm?interstitial=true

sirnakta_silahli_yuruyus_yaptilar_gundem_mgd_mgdhaber_mgdtv_650x366_images_photo_mgd12_m041028.jpg

ÜÇ KİŞİ Mİ bunlar?

Bir kere yahu bir kere YANLIŞA YANLIŞ deyin be arkadaş.

TÜRKİYE topraklarında adamlar yol kesiyorlar, aram ayapıyorlar, silahlaral yürüyüş yapıyorlar ve siz bunu yazan, bahseden insanlara nazlı ılacak vs. diyorsunuz.

Pes yahu.

agbi

Yasaklı
1897729_1544786745805602_7776682536182431756_n.jpg

İdil’de dün gece Kobani’nin IŞİD militanlarından temizlenerek Kürt güçlerinin eline geçmesi nedeniyle kutlamalar düzenlendi. Nevruz alanında yapılan kutlamalar sırasında Turgut Özal Mahallesi’nde YDG-H üyesi yaklaşık 100 kişi toplandı. Yüzleri kapalı ve bazılarının üzerinde Kalaşnikof tüfek bulunan gruptakilere kutular içinde getirilen havai fişekler dağıtıldı. Daha sonra Abdullah Öcalan posteri açan grup yanaşık düzen eşliğinde PKK ve Abdullah Öcalan lehine sloganlar atarak yürüyüşe geçti.

10941824_1544786872472256_3029835012842506580_n.jpg

Forum un yöneticileri olarak Sn @Ahmet ve @muallim 08 Sizin düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

Birde YENİ TÜRKİYE konu açan @hirahos un BUMU SENİN YENİ TÜRKİYEN Hadi ordan

,
@hirahos cevap versene YENİ TÜRKİYE bumu ?

YOK CEVAP VERME YÖNETİME ŞİKAYET ET agbi beni etiketliyor diye kankalarında gereğini yapsın.

agbi

Yasaklı
Haklısın agbi, oy atmaya gittiklerinde fotoğraflayıp sana göstersinler HDP ye oy verdiklerini. Aksi halde insanın aklına gelmiyor değil; PKK dostu Perinçek'e oy vermediklerini nereden bileceğiz?

Siz gerçekten ZAVALLI BİRİSİN.

İFTİRALARINA CEVAP VERDİKÇE SAÇMALIYORSUN.

PERİNÇEK in beyanları ortada AK PARTİ için ERDOĞAN için vede TARAİKAT CEMEATLER İÇİN.

AYRICA SENİN CİN inmi var da oy attılar diye iddilarda bulunuyorsun.cin İNE SÖYLEDE fOTORAFLASIN.

vatan haini PKK NIN CEMEATİN DERSANELERİNİ OKUMA SALONLARINI YAKTIĞINI sağır sultan bile duydu.

BAK BU İFTİRALARINI ALAN BELLEK VAR DÜNYEVİ İSMİ BELLEK AHİRET İSMİ İSE AYETÜ'L KÜBRA

hadi anladık bari ALLAHTAN KORKMUYORSUN

agbi

Yasaklı
@Hakperest

DEMİŞ ki

NAZLI kim nazlı Hnm nerden benim ablam oluyor ??????????????????????????????????????

İYİCE SAÇMALAMAYA BAŞLADINIZ.

ŞUNU UNUTMAYIN ALLAH cc izni ile BU VATANIMIN 1 mm2 toprağınında bile ÖZERKLİK İLAN EDİLECEK NEDE BU VATAN dan koparılacak BUNLARI YAPMAK İSTEYENLER ALLAH ın izni ile HEM BU DÜNYADA HEMDE AHİRETTE HESAP VERECEKLER.

Dua Nur

Kıdemli Üye
@Hakperest

DEMİŞ ki

NAZLI kim nazlı Hnm nerden benim ablam oluyor ??????????????????????????????????????

İYİCE SAÇMALAMAYA BAŞLADINIZ.

ŞUNU UNUTMAYIN ALLAH cc izni ile BU VATANIMIN 1 mm2 toprağınında bile ÖZERKLİK İLAN EDİLECEK NEDE BU VATAN dan koparılacak BUNLARI YAPMAK İSTEYENLER ALLAH ın izni ile HEM BU DÜNYADA HEMDE AHİRETTE HESAP VERECEKLER.

Nazlı Ilıcak ve Ekrem'e söyle oy vermesinler madem PKK nın bitmesini istiyorsun. çözüm sürecine destek versinler

agbi

Yasaklı
VAYBEEEE

İHAVN FORUM da SÖZDE İSLAM ALİMLERİ VARDI başta @hirahos şimdi de CİNCİ ÜYELER ÇIKTI BAŞTA @Dua Nur