İhsanoğlu'nun Pozları !

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
İhsanoğlu'nun pozları sosyal medyada tartışma konusu! Muhalefetin ortak cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun verdiği fotoğraflar sosyal medyada çok konuşuluyor. 08 Temmuz 2014 - 08:17

90470.jpg

Çatı adayı İhsanoğlu’nun verdiği fotoğraflar sosyal medyada tartışma konusu oldu. Saadet Partili yanında milli görüş işareti yapan İhsanoğlu, gün geliyor Türk Solu dergisi satıyor gün geliyor zafer işareti yapıyor.

Muhalefet partilerinin ortak adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. İhsanoğlu, hangi ideolojik grupla temas kursa işaretini yapmayı da ihmal etmiyor. İnönü’nün mezarını ziyaret eden ve Hacıbektaş’a giden İhsanoğlu her kesimden oy alabilmeyi hedefliyor.

TARTIŞILAN BİR İSİM OLDU

İhsanoğlu ismi, çözüm sürecine bakışı ve Alevilerle ilgili yaklaşımı nedeniyle bazı çevrelerden tepki almıştı. Tepki gösterenler arasında CHP’deki ulusalcı kanat da bulunuyordu. İhsanoğlu ise, bu eleştirilerle ilgili açığı kapatmak için bütün bu gruplara zeytin dalı uzatıyor. İhsanoğlu’nu bazen milli görüş, bazen zafer işareti yaparken görmek mümkün. Sosyal medyada da İhsanoğlu’nun bu durumu en fazla tartışılan konular arasında

İZMİR VE AYDIN'LA DEVAM ETTİ

Seçim çalışmalarına İzmir ve Aydın’la devam eden İhsanoğlu, Adnan Menderes Havalimanı’nda gazetecilere açıklamalarda bulundu. Seçimde devlet imkanları olmaması nedeniyle eşitsiz ve orantısız şartlarda yarıştıklarını kaydeden İhsanoğlu, Turgut Özal örneği vererek kendisinin de hakkın ve halkın desteği ile cumhurbaşkanı olacağını söyledi.

"AYDIN'DA TÜRKİYE'NİN DEMOKRATİK SÜRECİ BAŞLAMIŞTIR"

Ziyaretlerine Ege’den başlamasının önemli olduğunu belirten İhsanoğlu, “Ege’ye gelmek Türk demokrasisi bakımından önemli bir ziyaretgahtır. Özellikle Aydın’da Türkiye’nin demokratik süreci başlamıştır. ‘Yeter söz milletin’ sözünün sahipleri bu bölgeden yetişmişlerdir. Uğurlu bir başlangıç olacak” dedi.

KAYNAK: Star Gazete

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Son olarak, Sn. İhsanoğlu'ndan elinde ZAMAN gazetesi ile BOZKURT işareti yapmasını bekliyorum

Kaçak

Yeni
Asıl son altın vuruşu işaret orta ve baş parmak üçlemesiyle yapmasını bekliyoruz....
Pensilvanyaya sadakatini de bu şekil ifade buyursun ...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Milli görüşçü de olmuş. Kılıçdaroğlu'nun aday hızlı fırıldak çıktı:)))))))))

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Solcu desem değil

Ülkücü desem değil

Milli görüşçü desem değil

Komünist dese değil

Siyasesi tabanın herhangi birisinden asla değil

ama HEPSİ var maşallah

derde derman Sarıgül gibi bişey

cemaliii

Kıdemli Üye
Solcu desem değil

Ülkücü desem değil

Milli görüşçü desem değil

Komünist dese değil

Siyasesi tabanın herhangi birisinden asla değil

ama HEPSİ var maşallah

derde derman Sarıgül gibi bişey

erdoğan ve ekibinin diyarbakırda farklı sözleri,yozgat ve edirnede farklı sözleri,izmirde farklı sözleri hepsi birbirine zıt sözler olduğu gibi değil mi?

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
erdoğan ve ekibinin diyarbakırda farklı sözleri,yozgat ve edirnede farklı sözleri,izmirde farklı sözleri hepsi birbirine zıt sözler olduğu gibi değil mi?

Bu siyaset muhterem, pisliktir

Daha doğru cümle ile, bu devrin siyaseti pisliktir

Değilse, şu an yaptığımız bile siyasettir...

cemaliii

Kıdemli Üye
Son olarak, Sn. İhsanoğlu'ndan elinde ZAMAN gazetesi ile BOZKURT işareti yapmasını bekliyorum

bende yerel seçimler öncesi izmirde içki konusundaki sözleriyle kendini aşan binali yıldırımın elinde,bir dahaki seçime içki kadehi görmeyi bekliyorum.
erdoğanı diyarbakır zafer işareti yaparken,yozgatta bozkurt işareti yaparken görmeyi bekliyorum.
gerçi diyarbakırda şivan perver ve barzaniyle pozları vardı,yetmez ama evetmi desek.

cemaliii

Kıdemli Üye
Bu siyaset muhterem, pisliktir

Daha doğru cümle ile, bu devrin siyaseti pisliktir

Değilse, şu an yaptığımız bile siyasettir...

dut ağacı menzili eskiden severdim,yalnız ak partiden önce.ak parti geldi geleli çok politize oldunuz gurban.forumdaki birçok mesajım tarikatların siyasete bulaştığını gördükçe tepki mesajlarıdır.yani sizleri politize gördükçem bende politize oluyorum:)

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net

bende yerel seçimler öncesi izmirde içki konusundaki sözleriyle kendini aşan binali yıldırımın elinde,bir dahaki seçime içki kadehi görmeyi bekliyorum.
erdoğanı diyarbakır zafer işareti yaparken,yozgatta bozkurt işareti yaparken görmeyi bekliyorum.
gerçi diyarbakırda şivan perver ve barzaniyle pozları vardı,yetmez ama evetmi desek.

Bu konularda Sn.Erdoğan'ı en sert eleştirenler birisi benim zaten :)

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
dut ağacı menzili eskiden severdim,yalnız ak partiden önce.ak parti geldi geleli çok politize oldunuz gurban.forumdaki birçok mesajım tarikatların siyasete bulaştığını gördükçe tepki mesajlarıdır.yani sizleri politize gördükçem bende politize oluyorum:)

Siyaset pisliktir, siyaset kötüdür, siyaset şöyledir, siyaset böyledir diye diye başımıza Coniler, Masonlar, Sebataistler, Onun uşakları, Bunun kuşakları geldi mi ?

Geldi

Alnı secdeli, namaz kılan, olduğunca üretmeye çalışan, açık sözlü, mert insanlar geldiği zaman, onlar ve destekçileri hep zarar gördü, hep eleştirildi

Ne dediler ?

-Tarikatçiler siyasete bulaşmaz, siz bir lokmanıza, bir hırkanıza bakın, sarığınız var sakalınız var - siyasette ne işiniz var :)

Allah cc Rasulü (sav) devleti için ne yaptıysa, ne yapabiliyor idiyse, neyi gözü kestirdiyse, neyi istişare edip, neyi emir verdiyse Allah cc dostları KIL KADAR ondan sapmazlar muhterem.

Biz devletimizi seviyoruz

Gavs-i Sani (k.s.)

Sizin gibi kardeşlerimiz dilediğiniz kadar eleştiriniz. Devlet için, can feda...

Siz yukarıdaki sözden hükümet destekçisiyiz de anlayabilirsiniz, ancak devlet farklı şey, hükümet farklı şeydir, unutmayınız.

cemaliii

Kıdemli Üye
Siyaset pisliktir, siyaset kötüdür, siyaset şöyledir, siyaset böyledir diye diye başımıza Coniler, Masonlar, Sebataistler, Onun uşakları, Bunun kuşakları geldi mi ?

Geldi

Alnı secdeli, namaz kılan, olduğunca üretmeye çalışan, açık sözlü, mert insanlar geldiği zaman, onlar ve destekçileri hep zarar gördü, hep eleştirildi

Ne dediler ?

-Tarikatçiler siyasete bulaşmaz, siz bir lokmanıza, bir hırkanıza bakın, sarığınız var sakalınız var - siyasette ne işiniz var :)

Allah cc Rasulü (sav) devleti için ne yaptıysa, ne yapabiliyor idiyse, neyi gözü kestirdiyse, neyi istişare edip, neyi emir verdiyse Allah cc dostları KIL KADAR ondan sapmazlar muhterem.

Biz devletimizi seviyoruz

Gavs-i Sani (k.s.)

Sizin gibi kardeşlerimiz dilediğiniz kadar eleştiriniz. Devlet için, can feda...

Siz yukarıdaki sözden hükümet destekçisiyiz de anlayabilirsiniz, ancak devlet farklı şey, hükümet farklı şeydir, unutmayınız.

geçenlerde komplo teorisini seven bir arkadaşla oturuyorum.dünyayı masonların illuminatinin falan yönettiğini söylüyor.tövbe et dedim.neden dedi? şirke girdin dedim.dünyayı yöneten sadece ve sadece allahtır. neyse bu konu biraz idraklarin üstünde. nakşiliği doğuşundan bugüne araştırmanı tavsiye ederim.tarikatlar içerisinde siyaset pisliğine en fazla bulaşan tarikatların en başında gelir.bir diğeride süt kardeşleri olan bektaşilerdir. ikisininde hoca ahmet yeseviden gelen kökleri vardır.neyse bu kadar güzel bir tariki son yüzyıllarda siyaset pisliğine buladılar,hatta battılar,bir kısmı çıktı ve bir daha bulaşmadı.bir kısmı hala bu bataklıkta debeleniyor.eski nakşi büyüklerinin siyaset ve devlet adamlarıyla ilgili söz,tavır ve davranışlarını okumanızı öneririm.lütfen yeni şeyhlere (kendi şeyhinizde dahil) sormayın bile.menzil hakkındaki düşüncemde şuandakilerin dedeleri yani muhammed raşid erolun babası, adı şuan aklımda değil.en son gerçek allah adamı meziyetinde olan şeyh efendi odur.malesef ondan sonra çok bozuldu.halada bozulmaya hızla devam ediyor.

son olarak gerçekten samimi bir şekilde sana nasihat etmek istiyorum.mümin mümin kardeşine nasihat etmesi çok sevaptır.sünneti yerine getirip edelim.umarım faydalı olur.muhterem dostum,lütfen ben allahdan resulden emir alıyorum,emir almadan hiçbir iş yapmam diyenlere veya onların şahsında şeyhimiz emirsiz iş yapmaz diyenlere lütfen inanmayın.böyle şeyhler vardır gerçekten (onlara sözümüz yok) gittiniz dergah ister menzil olsun,isterse bir başka dergah,kendinizi iyi inceleyin.sizi tatmin ediyorsa gidin,yoksa gitmeyin.bazıları bizi terk ederseniz tarikattan çıkarsanız şöyle böyle olur diye korkutuyor.bu korkutmayı yaparken eski büyüklerin kelimelerini çalarak söylüyorlar.o sözler doğrudur,gittiğin yer bırakılmaz.ama karşındaki gerçek bir şeyhse,gerçek bir tarikatsa.yoksa çocuğun elindeki oyuncağını bırakmasından farkı olmaz emin olun.yani bir zarar görmezsiniz.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net

geçenlerde komplo teorisini seven bir arkadaşla oturuyorum.dünyayı masonların illuminatinin falan yönettiğini söylüyor.tövbe et dedim.neden dedi? şirke girdin dedim.dünyayı yöneten sadece ve sadece allahtır. neyse bu konu biraz idraklarin üstünde. nakşiliği doğuşundan bugüne araştırmanı tavsiye ederim.tarikatlar içerisinde siyaset pisliğine en fazla bulaşan tarikatların en başında gelir.bir diğeride süt kardeşleri olan bektaşilerdir. ikisininde hoca ahmet yeseviden gelen kökleri vardır.neyse bu kadar güzel bir tariki son yüzyıllarda siyaset pisliğine buladılar,hatta battılar,bir kısmı çıktı ve bir daha bulaşmadı.bir kısmı hala bu bataklıkta debeleniyor.eski nakşi büyüklerinin siyaset ve devlet adamlarıyla ilgili söz,tavır ve davranışlarını okumanızı öneririm.lütfen yeni şeyhlere (kendi şeyhinizde dahil) sormayın bile.menzil hakkındaki düşüncemde şuandakilerin dedeleri yani muhammed raşid erolun babası, adı şuan aklımda değil.en son gerçek allah adamı meziyetinde olan şeyh efendi odur.malesef ondan sonra çok bozuldu.halada bozulmaya hızla devam ediyor.

son olarak gerçekten samimi bir şekilde sana nasihat etmek istiyorum.mümin mümin kardeşine nasihat etmesi çok sevaptır.sünneti yerine getirip edelim.umarım faydalı olur.muhterem dostum,lütfen ben allahdan resulden emir alıyorum,emir almadan hiçbir iş yapmam diyenlere veya onların şahsında şeyhimiz emirsiz iş yapmaz diyenlere lütfen inanmayın.böyle şeyhler vardır gerçekten (onlara sözümüz yok) gittiniz dergah ister menzil olsun,isterse bir başka dergah,kendinizi iyi inceleyin.sizi tatmin ediyorsa gidin,yoksa gitmeyin.bazıları bizi terk ederseniz tarikattan çıkarsanız şöyle böyle olur diye korkutuyor.bu korkutmayı yaparken eski büyüklerin kelimelerini çalarak söylüyorlar.o sözler doğrudur,gittiğin yer bırakılmaz.ama karşındaki gerçek bir şeyhse,gerçek bir tarikatsa.yoksa çocuğun elindeki oyuncağını bırakmasından farkı olmaz emin olun.yani bir zarar görmezsiniz.

Allah cc razi olsun.

Şeyhim "şeyh" gibi şeyhtir :)

Ustası büyük olanın, çırağı küçük olmaz merak etmeyesin :)

Tatmin olmaya gelince, elhamdülillah, fazlasıyla.

Korkutmak, şükür, böyle bir yaklaşımlarını görmedik.

Onlar sünnet-i seniyyeden kıl kadar sapmazlar :) ister inan, ister inanma

Tecrübesiyle sabit

Sen ve senin gibi düşünen kardeşlerim siyasetten uzak durunuz. Durunuz ki başımıza masonu, conisi, yahudisi, hristiyanı gelip otursun.

Sizde gururla namaz kılıp, zikrinizi çekiniz.

Boş durmayınız, iş lazım, tarikatları eleştiriniz :)

cemaliii

Kıdemli Üye
Korkutmak, şükür, böyle bir yaklaşımlarını görmedik.

ben çevremdeki menzilcilerde bunun aksini duyuyorum.bize yemin ettiniz,tarikattan çıkıp yemininizi bozarsanız allah cezanızı verir,başınız beladan kurtulmaz diyorlarmış.anlaşılan senin sadakatini gördüklerinden böyle bir tehlike sezmediklerinden sana dememişler.sen çıkacağım de.bak bakalım neler duyacaksın.

Muminaga

Yeni

geçenlerde komplo teorisini seven bir arkadaşla oturuyorum.dünyayı masonların illuminatinin falan yönettiğini söylüyor.tövbe et dedim.neden dedi? şirke girdin dedim.dünyayı yöneten sadece ve sadece allahtır.
Doğru yerden tutup, yanlış yöne sevk etmişsin.
İlluminatinin varlığını yok sayıyorsun. Birinci yanlışın burda.
İkincisi; İlluminatinin kendisi şirk girişimidir. Allah'ın hükmünün ve iradesinin karşısına illuminatiyi çıkarma girişimi varsa illuminattiye karşı olmak Allah'a şirk koşulmasına karşı olmak demektir.
İlluminati taşıdığı kavramsal mana anlamında olmasa bile teorik ve pratikte emperyalizm ve siyonizmin hedef ve amaçlarıyla bire bir örtüşüyor.
İlluminati tanımı, özellikle Kültürel emperyalizm boyutunun teorik olarak tanımlanmasında büyük benzerlikler barındırıyor.
Baştan İlluminatiyi kompotif teoriler arasında düşünmekte yanlıştır.
İlluminatinin uygulanmakta olduğunu tümden inkara kalkışmaktansa, uygulanmakta olup olmadığı noktasında en azından şüpheci yaklaş, faydasını görürsün.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
ben çevremdeki menzilcilerde bunun aksini duyuyorum.bize yemin ettiniz,tarikattan çıkıp yemininizi bozarsanız allah cezanızı verir,başınız beladan kurtulmaz diyorlarmış.anlaşılan senin sadakatini gördüklerinden böyle bir tehlike sezmediklerinden sana dememişler.sen çıkacağım de.bak bakalım neler duyacaksın.

Diyorlar - mış

Yapıyorlar - mış

Söylüyorlar - mış

Korkutuyorlar - mış

:)

Gel didelim Menzil'e, mübareğe bizzat kendimiz soralım. Siz, diyelim insanları korkutuyormuşsunuz, doğru mu ?

Var mısın ?

Cemaliiiii, aklım senin gibilerin cebinde olaydı şimdi tarikatlere küfür ediyor olurdum :)

Şükür, sizin gibi düşünenlerden değiliz muhterem.

cemaliii

Kıdemli Üye
Gel didelim Menzil'e, mübareğe bizzat kendimiz soralım. Siz, diyelim insanları korkutuyormuşsunuz, doğru mu ?

bu işlerin bizzat şeyhler eliyle yapılmadığını sende bende biliyoruz.onlar masumu oynuyorlar daima.neyse hata bende nasihatı kendime edeyim en iyisi.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
bu işlerin bizzat şeyhler eliyle yapılmadığını sende bende biliyoruz.onlar masumu oynuyorlar daima.neyse hata bende nasihatı kendime edeyim en iyisi.

Tabi, onların işi gücü yok tiyatro oynayacaklar.

Siz gibi zeki kapasiteli kardeşlerim hemen bu oyunu anlayacaksınız.

Bizim gibi balıklar da yüzmeye devam edecekler :)

Hatta bu tiyatro sonucunda onlarca alkolik, uyuşturucu, madde bağımlısı tövbe edip salih amele başlayacaklar.

Hatta onlarca fakir fukaranın evine yiyecek, giyecek gidecek.

Hatta Kur'an eğitimine aç yürekler doyurulacak.

Hatta nefsi islah için onca çile ve uğraş verilecek

Allahü Tealanın rızasını bolca kazanmak için gece gündüz çalışılacak

Sonra cemaliiii çıkacak "tiyatro" bunlar diyecek

Bizde "tamam o zaman, hadi dönelim" diyeceğiz :)

Git kendi kendine nasihatine devam et cemali

nefahtü

Kıdemli Üye
@cemalii 'demiş olsunlar Mürşidinden ayrılırsan başın beladan kurtulmaz diye' nesi yanlış bunun, korkutmak için dahi olsa bile. sen küçükken annenin elinden belli bir yaşa gelene kadar tutmadın mı? demediler mi sana bak evladım bilmediğin yollardan yalnız geçemezsin eğer tekbaşıma uzun yola çıkarım dersen kaybolursun.Korkutmadılar mı senin İYİLİĞİN iiçin.
Bunu da böyle düşün.