İhsanoğlu'nun Pozları !

dostluk

Kıdemli Üye
‘düşmanımın düşmanı dostumdur’ yaklaşımıyla hareket ediyorlar. .

DESIFRE

Yasaklı
Fırıldak Ekmelime laf söyletmem diyosun:)))
Sen Firildak olmasan Bizim ekmeleddine destek verdigimizi idia etmen Herkezi kendiniz gibi saniyorsunuz dün fetullaha destek veren üstün zekalilarda sizsiniz ekelemeddini islam teskilatlarin basina getiren k....ler de sizsiniz

cemaliii

Kıdemli Üye
@cemalii 'demiş olsunlar Mürşidinden ayrılırsan başın beladan kurtulmaz diye' nesi yanlış bunun, korkutmak için dahi olsa bile. sen küçükken annenin elinden belli bir yaşa gelene kadar tutmadın mı? demediler mi sana bak evladım bilmediğin yollardan yalnız geçemezsin eğer tekbaşıma uzun yola çıkarım dersen kaybolursun.Korkutmadılar mı senin İYİLİĞİN iiçin.
Bunu da böyle düşün.

mesajımı iyi okumamışsın.hatta taraflı okumuşsun.ben zaten eski büyüklerin sözlerini inkar etmedim.hatta eski büyüklerin doğru olan sözlerini çalarlar dedim.gerçek şeyh ve tarikat için onlar doğrudur elbette dedim.ama senin maksadın sadece kendini haklı çıkarmak olduğu için doğru okumamışsın. verdiğin örnek zaten gerçek anne-baba için geçerlidir. unutma hırsızlarda çocukları elma şekeri vererek kandırıp ellerinden tutup götürürler,ama çocukların evlerine değil,onları dilendirmeye.

nefahtü

Kıdemli Üye

mesajımı iyi okumamışsın.hatta taraflı okumuşsun.ben zaten eski büyüklerin sözlerini inkar etmedim.hatta eski büyüklerin doğru olan sözlerini çalarlar dedim.gerçek şeyh ve tarikat için onlar doğrudur elbette dedim.ama senin maksadın sadece kendini haklı çıkarmak olduğu için doğru okumamışsın. verdiğin örnek zaten gerçek anne-baba için geçerlidir. unutma hırsızlarda çocukları elma şekeri vererek kandırıp ellerinden tutup götürürler,ama çocukların evlerine değil,onları dilendirmeye.

Kendimizi haklı çıkarmak gibi bir niyetimiz yok nereden çıkardınız.
Ben size bu şekli ile de bakabilirsiniz diye örnek verdim.
Menzili falan bilmeyiz biz..herkes kendinde olan kadarına çekilir.

cemaliii

Kıdemli Üye

bazıları bizi terk ederseniz tarikattan çıkarsanız şöyle böyle olur diye korkutuyor.
bu korkutmayı yaparken eski büyüklerin kelimelerini çalarak söylüyorlar.o sözler doğrudur,gittiğin yer bırakılmaz.ama karşındaki gerçek bir şeyhse,gerçek bir tarikatsa.yoksa çocuğun elindeki oyuncağını bırakmasından farkı olmaz emin olun.yani bir zarar görmezsiniz.

bakın bahsettiğim mesajım bu.zaten sizde bu mesajın içeriğine yönelik yazmışsınız.ama mesajımı taraflı okuduğunuzu veya dikkatli okumadığınızı düşünüyorum.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Sen Firildak olmasan Bizim ekmeleddine destek verdigimizi idia etmen Herkezi kendiniz gibi saniyorsunuz dün fetullaha destek veren üstün zekalilarda sizsiniz ekelemeddini islam teskilatlarin basina getiren k....ler de sizsiniz

Tuzluk olduğunu anlayınca atıyoruz sırtımızdan, muhalefet kapıyor:)))

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Asıl son altın vuruşu işaret orta ve baş parmak üçlemesiyle yapmasını bekliyoruz....
Pensilvanyaya sadakatini de bu şekil ifade buyursun ...
Edeb-i müesser duruşuyla oluşacak bir tezat lazım.

DESIFRE

Yasaklı
Tuzluk olduğunu anlayınca atıyoruz sırtımızdan, muhalefet kapıyor:)))
Ne kadar yavas salisiyormus sizin kafada ,,keske israelden izin alinsayd,, , israelin otoritesine saygi gösterilmeli,, derken 28 Subat Döneminde ,,Asker daha demokrat,, derken Graham Fuller ile Resimleri Yayinlanirken ve daha neler akliniz neredeydi o Tuzluk siz olmayasiniz tek fetullah olsa ekelemeddinde de ne kadar kafaniz salistigi belli oldu bunun gibi insani Islam Teskilatlarin basina getiren chp mi idi ?

agbi

Yasaklı
Milli görüşçü de olmuş. Kılıçdaroğlu'nun aday hızlı fırıldak çıktı:)))))))))

@Enes ve @Erdem

Yeni Cumhurbaşkanı adayı sonuçta BİR İNSAN ve aynı zamanda HAFIZ

Forum Kurallarına göre vede İSLAM edep ve ahlakına göre BU ÜYE BU ŞEKİLDE BİR İMZA KULLANABİLİRMİ ?

Dua Nur

Kıdemli Üye
@Enes ve @Erdem

Yeni Cumhurbaşkanı adayı sonuçta BİR İNSAN ve aynı zamanda HAFIZ

Forum Kurallarına göre vede İSLAM edep ve ahlakına göre BU ÜYE BU ŞEKİLDE BİR İMZA KULLANABİLİRMİ ?

Senin fırıldak hafız Bediüzzaman'a küfreden Türk solu dergisi fanatiği, eline alıp havalara kaldırıyor bu dergiyi. Muhsin Başkan ve Bediüzzamna'a küfreden dergiyi:))))))))

Enes

İhvan Forum Üye
Çirkin bir karikatür gerçekten de.

Değişir misin duanur

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Senin fırıldak hafız Bediüzzaman'a küfreden Türk solu dergisi fanatiği, eline alıp havalara kaldırıyor bu dergiyi. Muhsin Başkan ve Bediüzzamna'a küfreden dergiyi:))))))))

Ne önemi vaaarrr ?

Önemli olan meşrebin geniş olması değil mi ?

Yeterki dersaneler kapanmasın, yeter ki bürokratlarımız koltuk kayıp etmesin...

Muhsinciyim derler, alakası yok

Bediüzzamancıyım derler, yanından geçmez