IE Tab Plus Eklentisi İle Firefox İçinde İnternet Explorer Kullanın... | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

IE Tab Plus Eklentisi İle Firefox İçinde İnternet Explorer Kullanın...

YagmuR

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2006
Mesajlar
2,504
Puanları
0
Yaş
34
Web sitesi
www.gencislam.com
Birçoğumuz İnternet Explorer ın yavaş çalışması ve tutarsız halleri yüzünden alternatif tarayıcılar kullanmaktayız. Ancak zaman zaman firefox ile de gezinirken karşımıza yalnızca internet explorer ile uyum içinde çalışabilen, alternatif tarayıcılar düşünülmeden hazırlanmış web sayfaları da çıkabiliyor. Sayfada bazı butonlara firefox ile tıklayamıyorsunuz, vs…

Veya webmastersınız ve sitenizin İnternet Explorer da nasıl göründüğünü merak ediyorsunuz.

Böyle durumlarda mecburen İnternet Explorer kullanma ihtiyacı hissediyoruz ama benim bilgisayarımda İnternet Explorer o kadar sorunlu ki insanı hayatından bezdiriyor Gülümseme

Tam da bu durumdaki kullanıcıların imdadına yetişen mükemmel bir firefox eklentisini sizlere tanıtmaya çalışacağım.

Eklentimizin adı IE Tab Plus. Eklentinin çalışma mantığı basit. Eklentiyi kuruyorsunuz ve sonra Firefoxda sağ altta bir küçük bir simge çıkıyor. Bu simgeye tıkladığımız zaman Firefox ile İnternet Explorer arasında geçiş yapıyoruz. Bu kadar basit.

Eklenti üzerinden Internet Explorer ı çalıştırmak normal halinden kat kat hızlı. İnternet Explorer gibi çalışıyor ama neredeyse Firefox hızında.

Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Umarım faydalı olur.Kaynak
 
Üst