İdris Naim Şahin Saadet Partisi Ordu'dan aday oldu!

kebîkec

İhvan Forum Üye
bilmiyorum benim çevremdekilerde beni kandırıyor olabilir :D

demek ki bu seçimin son kararını bugün kararsız olanlar verecek.

koyu akpli 3 tanıdığım ( ki ikisinin bi sövmedikleri kalıyordu bana ) akpye oy vermeyeceklerini söylüyor ama dediğin gibi sandığa gitmeyiz diyorlar. 1 tanesi saadet diyor. neticeyi göreceğiz.

Allah her halükarda memleketimize dirlik düzen ve afiyet versin.

Her şey güllük gülistanlık değil. Burdan eleştirmiyoruz diye hiç eleştirmiyor değiliz. Hatta ne Ak Parti ilçe başkanına ne belediye başkanına bizzat yüzlerine benim kadar eleştiri getirdiğinizi sanmıyorum. Sözü bizzat makamına söylüyorum.

Lakin oturup düşündüğümde altenatifsiz bırakılmış bir ortamda olduğumuzu düşünüyorum. Yani muhalefet yok. Muhalefet çapsız tipleri çakal tipleri boşanmış veya evde kalmış tipleri vitrine koyuyor. Bunlardan bir cacık olmaz. Proje yok ve çap yok. Hiç biri AK PARTİ nin yapamadığı şu işi biz yapacağız diyemiyor. Bir proje dillendiremiyor. Ortak ses aynı cılızlıkta ve umut vermiyor. Hele birde İyi parti için hazırlanan ama Saadetten aday gösterilen tipler art niyetli ittifakçıların aslında tek parti olduklarını gösteriyor. Aynı şekilde İyi partiden aday olacağı söylenen ama saat 17 den sonra adaylık başvurusu yapılan adayın şimdi demokrat partiden aday gösterilmesi. Senin anlayacağın muhalefet de aslında gizli AK PARTİ li.

Seçmen tavrı açısından iki şık var ya sandığa gitmeyecek veya gidip Ak Partiye oy verecek. Sistem buna zorluyor... :)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu millet alem arkadaş.Allah Erdoğan ın yardımcısı olsun!Bütün yapılan olumlu işlerin üzerini çizin.Sabahtan akşama kadar sadece eleştirin!Bak sadece eleştirin diyorum!Eleştirilecek durumlar yoktur.Görmezden gelin demiyorum!Şöyle aklı başında zihniyet olarak manevi hassasiyeti olan, bugünkü iktidara yakın, muhafazakar-milli bir muhalif anlayış olsa,mesela Erbakan tarzı bir insan muhaleffette, Erdoğan iktidar !Erdoğan iktidar olmazsa Erbakan iktidar olacak ,ona da gidin oy verin diyeceğim!Lakin muhalefetin ahvali ortada!Eleştirdiğin Erdoğan dan daha eleştirilecek adamları göz göre göre pirim yapmasına imkan tanımak, şu oy verip de veremeyecek hale gelenler açısından ibretlik!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu muhalefet o kadar gamsız ki arkadaş!Adam Ataşehir e hala Battal İlgezdi yi aday gösteriyor!Kadıköy e Şerdil Dara yı aday gösteriyor!Adalar a! Erdem Gül ü aday gösteriyor!Beyoğlu na Alper Taş ı aday gösteriyor.Daha ve benzeri bir çok yer böyle!Türkiye genelinde!Chp de kazanlar kaynıyormuş hikaye,10 yılda 10 seçim kaybeden bir muhalefetin içerisinden neden yeni bir muhalefet çıkmaz!Çünkü adamların ortak derdi Erdoğan!Muhalefetin içinden yeni bir muhalefet çıkmadan bu iktidarı eleştirmek bakış açılarına göre doğaldır lakin karşındakilerin hali ortdayken zayıflatmak ahmaklıktır.Sen çık hala doya doya Erdoğan ı eleştir nefes almadan,yerden yere vur,Oy veremeyecek hale gelen bir kesim haline dönüş.Eyvallah oy vermede ,oy vermeyince Erdoğn ın alternatifi olarak yukarıdaki adamları kendine reva görme en azından ,!Oy vermeyip Erdoğan ın karşısına bir Erbakan tarzı güçlü 2.güç olacak bir muhalif yapı siyasi ideolojik bir kesim yok Türkiye de !7 haziran seçimlerini ne çabuk unuttunuz......

ihvanistanbul

AkhenAton
bizi sevmiyorlar. ne muhalefet ne iktidar bizi sevmiyor. bize mecbur oldukları için mecbur oldukları kadar katlanıyorlar

cemaliii

Kıdemli Üye
Muhalefet öyle saçmalıyorki hayret. Kılıçdar parti tabanından korkmasa abdullah gülü 24 haziranda aday gösterecekti. İyi parti İNŞi aday gösterdi nabız yokladı partide istifalar hemde kurucuları tarafından gelmeye başlayınca gürültü kopunca geri çektiler. Sıra saadete geldi galiba. Yani İNŞye verilmiş söz mü var? İlla seni aday yapacak bir parti diye söz mü verildi? Mollaoğlu ne yapmaya çalışıyor, kılıçdar ne yapmaya çalışıyor meral abla ne yapmaya çalışıyor?Bu muhalefet ne yapmaya çalışıyor? Kim bunları bu zor ve ilginç kararlara zorluyor? Çözebilen varmı?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Muhalefet öyle saçmalıyorki hayret. Kılıçdar parti tabanından korkmasa abdullah gülü 24 haziranda aday gösterecekti. İyi parti İNŞi aday gösterdi nabız yokladı partide istifalar hemde kurucuları tarafından gelmeye başlayınca gürültü kopunca geri çektiler. Sıra saadete geldi galiba. Yani İNŞye verilmiş söz mü var? İlla seni aday yapacak bir parti diye söz mü verildi? Mollaoğlu ne yapmaya çalışıyor, kılıçdar ne yapmaya çalışıyor meral abla ne yapmaya çalışıyor?Bu muhalefet ne yapmaya çalışıyor? Kim bunları bu zor ve ilginç kararlara zorluyor? Çözebilen varmı?

Muhalefeti eleştirmene katılıyorum.

Ancak niye hep muhalefeti gören gözleriniz iktidarı görmüyor.

Buyrun bugün yayınlanan bir haber:

D0JpaOpXQAAmxet.png

İNŞ'nin saadete geçmesi kadar ilginç gelmiyor mu size bunlar?

Kaldı ki İNŞ köken olarak saadete çok uzak değil ama ya bu???

Dt_6PJfWoAAc_zD.jpg

63652_588x434.png

Veya bu!

Niye hiç bunları söz konusu etmiyorsunuz da sürekli olarak muhalefet muhalefet muhalefet diyorsunuz????

gamsız

Profesör
CHP, İP, HDP ve SP'nin tek bir projesi var:
"Erdoğan'ı devirmek"
Yani devleti talan etmek
RAB'bim fırsat vermesin