• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

Idea

med-cezir

Profesör
İhvan Üyesi
CultureClub' Alıntı:
Düzeyli her türlü fikir alışverişi;
gerçekten düzeyli fikir alışverişi yapılan bir siteymiş (!) başörtülü insanlara "lahana sarma kafalı" diyenlere ses çıkartılmayarak

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
CC tanışma mesajında da yazdığı gibi bir dinsiz... ve onun bir islami siteyi tanıtacağını beklemek zaten doğru değil...

CC insan olarak hakaret etmeden fikirlerini savunan biri yalnız sitesini incelemem devam ediyor... hakaret olması hoş değil...

yani size yakışmaz bile diyemiyorum...

CultureClub

Üye
İhvan Üyesi
hakaret

Sitemizde gerçek kişilere hakaret edilmez.
Ayrıca hakaret görecelidir.

Kimisine göre Muhammed'den önce Hz.,sonra da (sav) yazmamakta hakarettir.

Biz herkes tarafından kabul edilen hakaret kriterlerini uyguluyoruz.Forumlarda değişik görüşlerden insanlar karşı karşıya geliyor,onları karşılıklı küfürleştirmeden bir arada tutmak kolay değil.

Birisi çıkıp "sen kara kaşlı kara gözlüsün dedi bana bu hakarettir" diye iddia edebilir,bunun sonu yoktur.

Admin olmayan bilemez,bize öyle küfürler ediliyor ki,bunları çoğu kişi görmeden siliyoruz.

Bizim hakaret anlayışımız size uymuyorsa sitemizde yazmazsınız.

saygılar.

ŞehbaL

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
insan bilmediğine düşman olur.Sitenizde de bayağı islamiyeti bilmeyenler var herhalde...

CultureClub

Üye
İhvan Üyesi
Ayrıca forumlarda karşı görüşten kimse olmazsa forumların tadı tuzu olmaz değil mi?

Herkesin aynı görüşte olduğu bir yerde neyi tartışacaksınız?

Karşı görüşü aranızda yazdırmazsanız karşı taraf hangi konuda ne düşünüyor nerden bileceksiniz?

Forum adının anlamı budur,değişik görüşlü insanlar bir ortamda toplanırlar,herkes fikirlerini sırayla söyler.

Bu anlayış yayılmaya başladı,hürriyet gazetesinde dindar Ahmet Hakan yazıyor,aynı gazetede dinsiz birçok yazar var.

Aynı şekilde sol görüşlü radikal gazetesinde türbana ılımlı bakan Nuray Mert yazıyor,muhafazakar Hasan Celal Güzel yazıyor.

İslami basında değişik görüşlere yer veren tek zaman gazetesi var,Elif Şafak ve entellektüel ermeni yazar Etyen Mahçupyan yazıyor.

O zaman forum olarak karar vereceksiniz,aranızda CultureClub olsun mu olmasın mı?

Olmasın diyorsanız şapkamızı alır gideriz.

sevgiler.

HuBeyB

Asistan
İhvan Üyesi
arkadas karsıt görüşü tabiki dinlemek isteriz ama bu islamda olmaz islama karşıtlığı sahsen benim susup dinlememi bekleme
Bu site de herhangi bir yetkim yok ama islama yapılan yanlısı elimden geldiği sekilde düzeltirim (düzelttiririm) haberin olsun

ŞehbaL

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Öyle demek istemedim tabii ki de forum da karşı görüşlü insanlar olacak ki fikirler paylaşılabilsin yanlız forumunuz da karşı görüşte olan insanların yazılarında bilmediklerinden dolayı ya da yanlış anlatılanlardan dolayı islamiyete karşı oldukları anladım ve yazmak istedim hepsi o kadar

melde

helina_roje
İhvan Üyesi
konular ilginç arkadaşın dinsiz olduğu açıkça belli oluyor zaten ama saygıyı ön planda tutması güzel inceleyeceğim bir ara sitenizi birde adresi çok uzun kısaltma imkanınız varmı?

CultureClub

Üye
İhvan Üyesi
sağolun

Hayır adresi kısaltmamız şu anda mümkün değil,belki ileride.Sonu com,org gibi kısaltmalarla biten sitelerdeki açıkları bulan hacker'ler bu tür siteleri çökertiyorlar.

Bizim gibi siteler çok saldırıya maruz kalıyor.Geçen hafta 4 gün kapalıydık,düzelttiler.Şu an tekrar sorun var,ana site açılmıyor.Sorun ne henüz bilmiyoruz.

CultureClub

Üye
İhvan Üyesi
1 gündür sorun vardı,şimdi açıldı.
Biz ana siteye bağlı yüzlerce alt forumdan biriyiz.Geçen hafta hack benzeri bir girişim oldu ama site 4 gün sonra kayıpsız geri döndü.
Sitemize göz kulak olan birkaç mühendis var,reklamlarla ayakta duruyor,ücret ödemiyoruz.

SiNeM

Piss'a!
İhvan Üyesi
herkes fikrini özgürce dile getirebilir..uslubunu bildikten sonra sorun yok demektir ;)

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
CC sitene mukayyet ol incelemelerim bitmedi...

sakın başına bişi gelmesin... adam gibi bir alana taşısan daha iyi olmazmı?

CultureClub

Üye
İhvan Üyesi
Bunun cevabını yukarıda vermiştim,com veya org olunca ,siteye göz kulak olacak yazılım mühendisleri lazım ki o olsa bile hack'i önlemek kolay değil.
Bu nedenle ücretsiz siteler daha güvenli,çünkü bu sitelerin MySql progları değiştirme dilleri kapalı olduğundan hacklemek zor.

Bizi hack etmek isteyen çok:)

zemahşeri

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
Allah ıslah etsin kardişş! baksana sen bazı şeyleri neden tartışmak istiyosun çünkü sende kendinle çelişkiye düşüyosun.. bazı şeyler ağır geliyoorr!!
kendimden biliyorum:uzgunum[1]: bende başörtüsü konusunda biras tepkiliydim o başını açmamak uğruna ideallerinden vazgeçenleri anlamıyodum ve saolsun bu sitedeki arkadaşlar artık kafamda bazı şeylerin oluşmasını sağladı Allah razı olsun onlardan..herşeyden önce rabbim efendimiz vede kuran ı kerim gelir.. bu inançtır vede tartışarak değiştirilemez!
saptırılamaz!gerçekler nettir vede açıktır bilimsel kanıtıda ortadadır herşeyin!!
bu şekilde yazık ediyosunuz kendinize.. biraz kendinizle başbaşa kalın o duymak istemediğiniz ses doğruyu söylüyor!!