İDDİA ediyorum Referandum dan HAYIR çıkarsa mazallah İSLAM i yaşamıza negativ etkileri yaptırımları göreceksiniz. | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

İDDİA ediyorum Referandum dan HAYIR çıkarsa mazallah İSLAM i yaşamıza negativ etkileri yaptırımları göreceksiniz.

agbi

Yasaklı
İhvan Üyesi
İDDİA ediyorum Referandum dan HAYIR çıkarsa mazallah İSLAM i yaşamıza negativ etkileri yaptırımları göreceksiniz.

ALLAH

Muhafaza

HAYIR çıkmasını düşünemiyorum.

Tanıdığım her dini oluşumda DUA lar ediliyor & Ayetler okunuyor

ALLAH cc İslam a ve Vatana Hizmet edenlere ZAFER ler nasip etsin Onları Şeytanların , Cinlerin , Münafıkların , Kafirlerin oyunlarından korusun.Amin.

korakademik

Ordinaryus
İhvan Üyesi
zayıf da olsa hayır ihtimali var.
hayırcıları kazanamayacaklarına ikna edersek bayram tatili yüzünden epey oy kaybederler:D

K

Kaçak

Misafir
Bende iddia ediyorum evetde cıksa hayırda cıksa su yolunda akacak :)
Hatta iddia ediyorum hayırda cıksa evetde cıksa da su gene yolunda akacak ....

türkü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
ismet özel bu konuda güzel konuşmuş..şair şüpheciligi ve duyarlılıgı itibar ediliyorsa tabiki:)

forumdayim

Profesör
İhvan Üyesi
görünen, % 70-75 oraninda evet cikacagi dogrultusundadir... buda gayet dogaldir... umarim cok daha fazla evet cikmaz o takdirde rte nin ayaklari tamamen yerden kesilir...

TakVa

Ordinaryus
İhvan Üyesi
ALLAH

Muhafaza

HAYIR çıkmasını düşünemiyorum.

Tanıdığım her dini oluşumda DUA lar ediliyor & Ayetler okunuyor

ALLAH cc İslam a ve Vatana Hizmet edenlere ZAFER ler nasip etsin Onları Şeytanların , Cinlerin , Münafıkların , Kafirlerin oyunlarından korusun.Amin.
Amin inşallah, evet çıkacak sandıktan ama, şöyle yüzde 60-70 olsun inşllah.