İçimizden Geldiği Gibi!

KAFKAS

Kıdemli Üye
3606

hotaru

Profesör
Ahh yıllar... dershanedeyiz seçim yılı hocamızla partilerden konuşuyoruz. Muhsin başkana vereceğini söylüyor hocamız, oylar bölünecek zaten barajı geçemeyecekler diye itiraz ediyoruz ? yıl 2009 helikopter kazasını duyuyoruz ve Allah'ım ne olur kurtar diye dualara sarılıyoruz. Gece rüyalarıma giriyor. İnanmak istemiyoruz şehadet haberine ? oyum nasip olmadı ama seni sevdik başkanım, sen tıpkı verdiğin öğütteki gibi hiç fırıldak olmadın, hep dik durdun. Üşüttüler seni, Rabbim cennetiyle cemaliyle ısıtsın seni. Ve seni üşütenler, bu dünya'da da ahirette de hiç ısınamasınlar...

cemaliii

Kıdemli Üye
Sokak köpeği diye bir kavram olamaz. Koskoca şehirlerde başıboş köpeğin işi ne sokakta. Bundan 10 yıl önce 15 yıl önce böyle değildi. İşin suyu çıktı artık. Hiçbir ülkede bizdeki gibi her mahallede 10-15 köpekten oluşan köpek çeteleri göremezsiniz. Attığım linkteki kadın veya çocuk değil. Koskoca adamı bile ne hale getirmişler. artık yeter.

cemaliii

Kıdemli Üye
Bildiri yayımlayan generalleri kınıyorum. Ne zaman bu bildiri felan fıstık huylarınızdan vazgeçeceksiniz. Ordu göreve, bildiri vs işleri geçmişte kaldı. Türkiye o askeri vesayet günlerine artık dönmeyecek. Bunu iyice anlayın artık.

spesifik

آزادی قید و بند
Sınanmadığınız imtihanların kahraman şövalyeliğine soyunmayın
öyle bir düşersiniz ki hayatınız tepetaklak olur!!!

cemaliii

Kıdemli Üye
Küçücük bir çocuğun cansız bedenini, günlük siyasete alet eden, helede 128 milyar gibi en alakasız bir meseleye alet eden canan kaftancıoğlunu kınıyorum. Yazıklar olsun bu kadın birde hala chpde, atamın partisinde. İçler acısı. Siz iktidara gelmeyin. Zaten bu zihniyetle zinhar gelemezsiniz.

cahid

Kıdemli Üye
3651

Yorumsuz.. Herhalde CHP m.vekili bakan olsa böyle bir tweet atabilirdi :)

cemaliii

Kıdemli Üye
İnsanımızda bu tamahkarlık bu açgözlülük olduğu müddetçe daha çok dolandırılırlar. Birde devlet bize sahip çıksın diye ağlıyorlar. Lan siz paramı coinde 3 e 5e katladım, siz ekonomiden anlamıyorsunuz diye bizimle alay edip sırıtırken, üstüne devlete vergi vermek hiç aklına gelmiyor ve sana vergini ver böyle sistem olmaz diye uyaranlara bu merkezi sistem devletsiz sistem diye övünüyordun. Ne olduda şimdi devlet yardım etsin diye yalvarıyorsun. Beter olun. Ava giden avlanır. Bedava peynir fare kapanında olur. Kendi düşen ağlamaz.

cemaliii

Kıdemli Üye
İnsanımızda bu tamahkarlık bu açgözlülük olduğu müddetçe daha çok dolandırılırlar. Birde devlet bize sahip çıksın diye ağlıyorlar. Lan siz paramı coinde 3 e 5e katladım, siz ekonomiden anlamıyorsunuz diye bizimle alay edip sırıtırken, üstüne devlete vergi vermek hiç aklına gelmiyor ve sana vergini ver böyle sistem olmaz diye uyaranlara bu merkezi sistem devletsiz sistem diye övünüyordun. Ne olduda şimdi devlet yardım etsin diye yalvarıyorsun. Beter olun. Ava giden avlanır. Bedava peynir fare kapanında olur. Kendi düşen ağlamaz.

Kripto paracıların devlet yardım etsin zararımızı karşılasın vs talepleri, milli piyango bileti çekip süper loto oynayıp, kıbrısta kumar oynayıp kaybedip çıkmayınca devlet paramızı versin iade etsin yardım etsin demek kadar komik.

hotaru

Profesör
İt iti ısırmıyor. Havlıyor diş gösteriyor belki ama yok ısırmıyor. Kesin bilgi ?

cahid

Kıdemli Üye
Dünya üzerinde sahnelenen tüm oyunlar öncelikle Hollywood'da gösterime girer (Salgın filmi v.b. birçok filmin yaşadığımız pandemi sürecini anlatması gibi)

Artık ülkemiz de bu konuda başı çekmeye başladı Allah sonumuzu hayır eylesin. Ankara'da kurulan yapay et laboratuarı sonrası şimdi de bu haber hadi bakalım!!

3687

spesifik

آزادی قید و بند
Bir adam karısına hitaben ' şu adamın altına gir sana yakışır' gibi bir cümle sarf edebiliyorsa şeref yoksunudur
Adamlığınıza tüküreyim...
Adliye koridoru felaketti bugün ...
kavga gürültü koptu kıyamet ve kanım dondu vesselam ...

spesifik

آزادی قید و بند
Çocuklarına hem anne hem baba olan güçlü kadınlar
sizin de babalar gününüz kutlu olsun =)

ihvanistanbul

AkhenAton
Dünya üzerinde sahnelenen tüm oyunlar öncelikle Hollywood'da gösterime girer (Salgın filmi v.b. birçok filmin yaşadığımız pandemi sürecini anlatması gibi)

Artık ülkemiz de bu konuda başı çekmeye başladı Allah sonumuzu hayır eylesin. Ankara'da kurulan yapay et laboratuarı sonrası şimdi de bu haber hadi bakalım!!

Ekli dosyayı görüntüle 3687
niye maykıl ceksın abimize benziyor bu robot? evigeci vokki yapacaklar hepimizi