İçimizden Geldiği Gibi!

Hakperest

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Gündemden kopuk saçma sapan konuşmayın yahu. Takiye üzerine kurulu bir mezhep ve siyasetten bashediyoruz. Ortadoğunun en büyük sorunu Iran şiiliği ve Suud/selefiliğidir. Mezhepçilik yaparak islam topraklarında yayılmacı siyaset izliyorlar. ABD, Rusya ve Israil basta olmak üzere bunları kullanıp istedikleri gibi at koşturuyorlar. Ortadoğuyu kan gölüne çevirdi bu şerrefisizler. Allah Iran'ın da Suud'un da belasini versin.. Hala bunlari masum ve/veya Islam dairesinde görenlere de akıl fikir versin.
İranlılar gözünde türkiye batı taşeronu
Son dönem hariç öyledir de

Suud amerika uşağı da son dönem kısmen hariç biz adalet mi saçtık.
Faili meçhuller vs dışkı yedirmeler
Jopla tecavüz, elektirikle işkence vs

Reisi ve devlet anlayışını düşürmeye çalışan velevki ibnelerin savunucuları tarikat ve ülkücü görümlü zevat, eskiye çevirme sevdasındadır.

Yine gladyoyu hortlatıp, faili meçhul ile galeyana getirip isyan edenin üzerine panzer sürüp ezme sevdasındalar.

Söyle böylelerine
Özlediğiniz devir kapandı
Başkan yaptırmayız
Havalimanı yaptırmayız
Tüp geçit yaptırmayız
Kanal açtırmayız

Geçti bu devir
Kanal açılacak sizde seyredeceksiniz ancak

Kaptan

Mecra Yazarı
İhvan Üyesi
Ha şunu da söyleyeyim. ABD'nin şu andaki hedefi Iran ondan sonra sıra Türkiye gelecektir. Bundan adim kadar eminim. Irakla basladi Iranla devam ediyor nihayetinde sıra bize gelecek. Bu durumda Türkiye Iran'ı desteklemeli midir kerhen de olsa? Vallahi bilemiyorum..

Ne berbat bir dönemde yaşıyoruz..

Hakperest

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Ha şunu da söyleyeyim. ABD'nin şu andaki hedefi Iran ondan sonra sıra Türkiye gelecektir. Bundan adim kadar eminim. Irakla basladi Iranla devam ediyor nihayetinde sıra bize gelecek. Bu durumda Türkiye Iran'ı desteklemeli midir kerhen de olsa? Vallahi bilemiyorum..

Ne berbat bir dönemde yaşıyoruz..
Korkma kaptan
Abd nin ırakta suyu kaynadı
Yakında defolup gidecekler
Ben öyle umuyorum

adams77

Kanalizasyoncu
İhvan Üyesi
Gündemden kopuk saçma sapan konuşmayın yahu. Takiye üzerine kurulu bir mezhep ve siyasetten bashediyoruz. Ortadoğunun en büyük sorunu Iran şiiliği ve Suud/selefiliğidir. Mezhepçilik yaparak islam topraklarında yayılmacı siyaset izliyorlar. ABD, Rusya ve Israil basta olmak üzere bunları kullanıp istedikleri gibi at koşturuyorlar. Ortadoğuyu kan gölüne çevirdi bu şerrefisizler. Allah Iran'ın da Suud'un da belasini versin.. Hala bunlari masum ve/veya Islam dairesinde görenlere de akıl fikir versin.
Konuşmuyoruz yazıyoruz.

Başkalarını yanlış yolda görmek sureti ile kendini doğru yola girmiş gibi görmen çok komik değil mi. Yaşını başını almışsın ama halen bir çocuk gibi düşünerek hareket ediyorsun.

tekrar ediyorum

herkes kendi doğrularını yaşıyorrrrrrrrrrrr

sen neredesin Kaptan ? kendi kendini doğru ilan ediyor ve tasdikliyorsun bu seni doğrumu yapıyor :)

Sen doğrumusun :)

adams77

Kanalizasyoncu
İhvan Üyesi
Kimse seni sıraya sokmaz sen kendini sıraya sokarsın...
Kimse yaptığı yanlışlardan kaçamaz yanlış yaparsan sıra sanada gelir...
Herkesin ip elinde :)

muallim08

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
İranlı komutan kasım süleymaniyi amerika şehit etmiş. İranın başı sağolsun.

Ortağı tarafından öldürülmüş bir figürana şehit diyeceksen bağdadiyi daha önce anman gerekirdi. o garip de ortağı tarafından öldürüldü. Aynı ortak tarafından öldürülen diğerleri gibi bunun da ölüsünü göremedik.

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Ortağı tarafından öldürülmüş bir figürana şehit diyeceksen bağdadiyi daha önce anman gerekirdi. o garip de ortağı tarafından öldürüldü. Aynı ortak tarafından öldürülen diğerleri gibi bunun da ölüsünü göremedik.
Amerikanın ortağı malesef tarihten bugüne üzülerek söylüyorum hep sünniler oldu. Buna Tek istisna ırakta saddamı devirme yanlısı bazı şiiler var. Amerikanın esas ortakları Başta suudiler ve birleşik arap emirlikleri olmak üzere hep sünnilerdir.

muallim08

Paylaşımcı Üye
İhvan Üyesi
Amerikanın ortağı malesef tarihten bugüne üzülerek söylüyorum hep sünniler oldu. Buna Tek istisna ırakta saddamı devirme yanlısı bazı şiiler var. Amerikanın esas ortakları Başta suudiler ve birleşik arap emirlikleri olmak üzere hep sünnilerdir.
Adam sizden olduğu için şehit olmuş o zaman. :) Sizin cennete girsin :)

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Kasım Süleymani ye şehit diyenler Kasım Süleymani nin akıttığı kanlar yüzünden ölen müslümanlara ne diyor merak ediyoruz?Şehit adayı gazi süleymani:) ,müslüman kanı akıtarak şehit etti falan mı diyecekler!