İçimizden Geldiği Gibi!

Leylifer

Kıdemli Üye
Eskilerde forumu canlandıran kişiler vardı. Mesela Ecrin,uykusuz, Büşra betül, Verda vs vs... Şimdilerde forum sessiz. Bakıp çıkıyorum sadece. Eskisi gibi sohbetler kalmadı mı!

Sinner

"Suskun, Hüzün-Bâz..."
"hepimiz başladığımız noktada sona erecek bir yolun salikleriyiz.
hasretten dizlerimizi karnımıza çekmiş bir halde inleyip durmamızın,
asıl sebebi bu!

fırlatılıp atılmışız bir kere bu dünyaya
biz kendimizi burada bulduk.
bir baktık ki buradayız.
yaşamı biz seçmedik, ona maruz kaldık
şaşkınız."

bak moderatörmüsün adminmisin yukardaki söz küfürdür arkadaşı uyarıyorum mesajımı siliyorsun ve küfür sözünü hala orda tutuyorsun. O sözde Allah onu yokken varettiği için ona isyan var hiçmi yaratılmasaydın yok mu olsaydın? bu ne biçim şeytani bir söz. yaşamı kendi seçmemiş ona maruz kalmış şaşkınmış bu sözü mümin söylermi sapıkmısınız siz!
Bu sözde Allah'a isyan var.Söz edebi diye manasındaki küfür hoş görülmez kendinize gelin!

Şeytanda o topraktan ben ateştenim ben ondan hayırlıyım dedi secde etmedi kovuldu ebedi lanetlendi cehennemin odunu saptırıcılarında imamı oldu.Yukardada beni niye yarattın ben istemedim şaşkınım varolmak ne zormuş gibi bir mana çıkıyor aynı şeytani mantık.

Yazan arkadaş belki farketmedi içinde olduğu ruh halinden yazdı amma söz küfre Allaha karşı hesap sormaya niye yaratıldığını sorgulayıp eleştirmeye gidiyor.

Muhtazaf

Profesör
Web sitesi
www.facebook.com
Diyorlar ki korkarmısın ölümden?
İnsan hiç korkar mı yaşadığı onca yalandan sonra tadacağı tek gerçekten...

Mevlana

Muhtazaf

Profesör
Web sitesi
www.facebook.com
Bugün Togo yolcusuyum. Hasene Ramazan kumanya gözlemcisi olarak. Sizleri Allah'a emanet ediyorum. Hakkım varsa helal ediyorum. Dualarınızı beklerim..... Geceniz hayırlı olsun. İnşaAllah...

elbiss

Ordinaryus
Yakın zamanda (en geç 2 haftayı bulabilir öncesinde paylaşacaklarımda var başka projelerimde var) Projem olan PRENSES MG 42 (Em ji)(Milli Güvenlik) yi anlatmak istiyorum....Bu projenin esası konusu OTOMATİK KİLİTLEME YAPAN ROKET SAVUNMA SİSTEMİ ile ilgili....

Buna Prenses dedim çünkü bunun birde PRENS i var PRENS ise PRENS MG 41 oluyor....bu da PATROIT benzeri bir PROJE çalışması diyebilirim ki bu PRENS i çok sonra anlatacağım...ne zaman onu bende bilemem çünkü öncesinden yazılacak işlenecek o kadar çok konu var ki söylemekle bitiremem :) ekstraları saymıyorum bile :)(misal süperliğ oyuncu önerileri gibi açılacak daha nice konular vss)

Böyle.

spesifik

آزادی قید و بند
Öyle hoş yağmur yağıyor ki yine ...
Acaba toprağı arıttığı gibi ben/i de arıtabilir mi ...

spesifik

آزادی قید و بند
@Hakperest sizin sınavlar noldu efendim
İyi haberler bekliyoruz

Meryem

Komplike
I'm not calling for a second chance, I'm screaming at the top of my voice. Just listen me.

ramazan_17

Yasaklı
hadi bakalım mutfak yolu göründü..annem hasta yemekleri ben yapacağım nasipse..menü mütavazi...kıymalı patates, bulgur pilavı, salata, cacık..bakalım yapabilecekmiyim..:agla:

ramazan_17

Yasaklı
bulguru. salatay.ı cacığı iyi yapmışın ama patates yemeğini mumdar etmişim dedi annem...:p

Serkan333

Asistan
9La9aZ.jpg

şimdi şu an tamda burada olmak vardı ..off be ne hoş olurdu ama

kumsala uzan dalgalar gelsin üzerine :p

Serkan333

Asistan
https://www.youtube.com/watch?v=ezAmBIsuCIw

bu diziden nefret ederim ensestden tut türlü sapıklığa sempati devşiren iğrenç bi yapımmış ..ama yutubda dolanırken bulduğum ve övülen savaş sahnesi cidden gerçeğe en yakın ..uzak ara hemde

suvarilerin çarpışması piyadelerin atlar altında ezilmeleri..hele o cesetler arasında sıkışıp kalma ..tam gerçekci savaş atmosferi beğendim yani..tabi sadece savaş sahnesini

ötesi sapıklık..

spesifik

آزادی قید و بند
dinleyici Konyadan katılmış yau =)
Nasipse tanışırız inş...