İçimden Geldiği Gibi

Mesihçi

Ordinaryus
Hiç bir yerden kopyalamadan aklımdan geçenleri olduğu gibi yazmak istiyorum bugün. Çok rahatsızım. Bir parça da içim yanıyor.

Apo denen bebek katili malumunuz çoktan halk kahramanı oldu. Hepimiz ağzından dökülecek bir güzel söze muhtaç saygıyla önünde eğilmiş haldeyiz. Türkiye'nin dört bir yanında valiliklerden İZİNLİ apo denen köpeğin özgürlüğü için mitingler yapıldı. Çanakkale yürüyüşü, bayrak yürüyüşü, teröre tepki vs. çeşitli adlar altında yapılmaya çalışılan bayraklı gösterilere polis tüm hışmıyla müdahale etti.

En son hacettepe de solcu militanlar "Çanakkale" anmalarını protesto etmek için ortalığı birbirine kattılar. Okulda ders yapmaya çalışan çocuklara saldırdılar. Sonra bir de bunu polise attılar. Bu şeref yoksunları zavallı oldu, Çanakkale'yi ananlar faşist oldu.

Ben inanamıyorum. Bayrağa, Türklüğe bu kadar alerjisi olan bir toplum yaratıldı. Türk'üm dediğim anda 40 kişi "cık cık cık, ırkçı faşist" diyor. Bayrak assam balkonuma savaş yanlısı oluyorum. apo itinin posterini asınca demokrat oluyorum.

Benim içim yanıyor arkadaşlar. Bu hükümetle ilgili tüm olumlu fikirlerim şu son 1 ayda yerini hayal kırıklığına bıraktı. En çok da kendimi sevemiyorum. Meyhanede vatan kurtaran küflü komünistler gibi klavye başında vatan kurtarıyorum...

Kaptan

Mecra Yazarı
Noluyor gençler, takip edemiyoruz ne dönüyor yine buralarda.