ibret werici bir olay..lütfen çocuklara izletmeyin...

seher

Doçent
yaw herkesin yorumu okuyunca korkucam zannettim ama nafile ..ne bu yaa gram korkutucu diil:) :)

kaya

Üye
amma korkakmışsınız :)ben hiç kormadım:)

DJ MESNEVI

Doçent
Eheuheuh bu tip videoları Yorumları okuduktan sonra izlemek en dogrusu millet baya korkmus ben indirmiuim en iyisi;):O

medina

Üye
Web sitesi
www.Al-quran.de.ms
nerdeyse ölüyordum yaa ne yaptin sen. insan lar kalp krizinden girderse varya senin akibetin hic iyi olmaz bence :)))

Amine1

Doçent
Her Tarafim Tİtrİyo Tam Ne OlduĞunu Anlamaya ÇaliŞirken Çiktii ÖdÜmm KoĞptu Hemen Bİlgİsayari Resetleme TuŞuna Basip Kapattim

baklava

Üye
S.a Kardeslerim ya ben sandimki sizler adam gibi seyler koyiyorsunuz! gercekten cok üzdünüz beni bununla! kardeslerim silin bunu neolur ya
inanin öliyordum kalbimi bütün vücüdüm hissetti, suan hala tir tir titriyorum yaaa :( baskalarin iyiligi icin silin bunu lütfen!

Uveys El Konevi

Paylaşımcı
S.a Kardeslerim ya ben sandimki sizler adam gibi seyler koyiyorsunuz! gercekten cok üzdünüz beni bununla! kardeslerim silin bunu neolur ya
inanin öliyordum kalbimi bütün vücüdüm hissetti, suan hala tir tir titriyorum yaaa :( baskalarin iyiligi icin silin bunu lütfen!

Bence bu tür şeyler uygun değil...İnsanların hakkına girmiş olma durumu olabilir..
Ayrıyeten şaka mı gerçek mi belirtilmeli ve de bence gereksiz...Huzuru bozmaya gerek yok!!!:wallbash[1]: :wallbash[1]:

s.A ARKADASIM BU TUR DOSYALARI LUTFEN KOYMAYINIZ.. KALBİ OLAN VARDIR.. MEBALİNİ ALIRSINIZ.. ÖDÜM PATLADI SANDIM.. LUTFEN..

Boylesİ Bİr Sİtede Sahtekarlik Yapmaya Utanmiyormusunuz??? Ahlaksizlarrr... Defolun Bu Forumdan... İslamin Sİzİn Gİbİler KÖtÜlemİyor Mu Zaten??? İbret Verİcİ Bİr SahneymİŞ... Bu DÜpedÜz Sahtekarlik...

çok komik ya siz ne yaptığınızı sanıyorsunuz bunun ihvanlıkla konuyla alakası ney zamankaybından başka neye yarar biraz daha dikkat ederseniz memnun olacağız

Bİr İnsan Korkudan Bİr Kez ÖlÜr Demİ Ben Bİrİncİ Kefenİ Yirttim 2.de Gİderİm İzlemİŞtİm :)