Hz Ömer Dizisi tüm bölümleri

uzAyli

İhvan Forum Üye

Bahsedilen filmdir umarım 26 bölümmüş üstelik yarim saatten biraz uzun ,bitiririm bunu insallah ...

uzAyli

İhvan Forum Üye
@Hakperest 5 yıl önce verilmiş nasıl izlemedim bilemiyorum bu ekip iran ekibi değil mi ?Ilk bölümü izledim ...
Cihad amellerin tacıdır. Mücahid fenaliklardan uzak durana denir . Allah yolunda cihad etmek günahlardan sakınmakla mümkündür. Bir toplumu değiştirmenin en etkili yolu idarecisini değiştirmektir..

Hakperest

Kıdemli Üye
@Hakperest 5 yıl önce verilmiş nasıl izlemedim bilemiyorum bu ekip iran ekibi değil mi ?Ilk bölümü izledim ...
Cihad amellerin tacıdır. Mücahid fenaliklardan uzak durana denir . Allah yolunda cihad etmek günahlardan sakınmakla mümkündür. Bir toplumu değiştirmenin en etkili yolu idarecisini değiştirmektir..
Valla İran Hz ömeri ra. çekmez
Kör olası taasub

uzAyli

İhvan Forum Üye
Haklısın Iranda izlenmesi yasaklanmış hatta,suriyeli yönetmen Hatem Ali Filistinli senarist Velid Seyf tara-fından uyarlanmış. 2013 te Araplar tv de yayınlamış Türkiye 'de ise Atv de Ramazan ayında verilmiş biz kaçırmışız demek ki .. ikinci bölümü de izledim . Sesler tanıdık ama :D

Hakperest

Kıdemli Üye
Haklısın Iranda izlenmesi yasaklanmış hatta,suriyeli yönetmen Hatem Ali Filistinli senarist Velid Seyf tara-fından uyarlanmış. 2013 te Araplar tv de yayınlamış Türkiye 'de ise Atv de Ramazan ayında verilmiş biz kaçırmışız demek ki .. ikinci bölümü de izledim . Sesler tanıdık ama :D
Yasaklanmış mı
Ciddi misin
İnanmam

uzAyli

İhvan Forum Üye
2309

Haber fake değilse öyle diyor alla alla yea :D

uzAyli

İhvan Forum Üye
Hayatta şanslar tam olmaz yoksa insanlar birbirine muhtaç olmazdi (Bilal ) Belâgat sahibinin ya lehine tanıktır ya aleyhine (Ebu Cendelin kardeşi) Ebu Cehille Ebu Velid konuşurken heylel hazretleri diyecekler deyu bekliyorum:D 5.bölümdeyim vahşi ve ebusufyani görünce içim bi tuhaf oluyor yea ..

uzAyli

İhvan Forum Üye
Soylular bile sınıflara ayrılmış bunlar nasıl iflah olur ( meclise gönderme) kölelikten nefret edebilmek için efendinden izin aldın mı? ( bu müthişti esaret kişinin aklının devre dışı olmasıdır, esir olduğunu bilmemek idrakten yoksunluktur ) Gözlerim quuini arıyor yea Hamza yı ona oynatsalardi, hayatta dimi hâlâ belki bu sefer iman ederdi çoktan iman ettiyse haberim yok ... part eight finish

uzAyli

İhvan Forum Üye

10.bölümde felaket reklam var gıcık oldum başka yerden izleyin 10 u .. Yesribe geldi Rasul

uzAyli

İhvan Forum Üye

Bu sahne zihne kazınmış başkaları yerini tutmuyor, biraz ara vereyim ? 13 teyim

uzAyli

İhvan Forum Üye
O kadar siret okudum secah ı hatırlamıyorum yea , yalancı kadın peygamber secah.. yok hatırlamıyorum. Her neyse dedikodu,fitne,gıybet, hased Allah bizi kadınların şerrinden şerlilerinden korusun :D 20 deyim