"Hz. Muhammed Türk'tür" - Namık Kemal Zeybek

Ebedi_Tarihçi

İhvan Forum Üye
images

ESKİ KÜLTÜR BAKANI NAMIK KEMAL ZEYBEK, HZ. MUHAMMED'İN TÜRK OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Alanya Türk Ocağı tarafından düzenlenen “Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye” konulu konferansta konuşan Namık Kemal Zeybek, 8 bin yıllık dünya tarihinin en önemli milletinin Türk Milleti olduğunu, insanlığa medeniyeti öğretenin de Türkler olduğunu söyledi.

Türk Milleti'nin kökünün Sümerlere dayandığını öne süren Zeybek, ”Peygamberimiz, Hazreti Muhammed'in kökü Sümerlerden gelmektedir. Dolayısıyla Hz. Muhammed de Türk'tür” dedi.

Dünyada ilk rüşveti de Sümerlerin başlattığını ileri süren Zeybek, şunları söyledi:

“Dünyada uygarlığı başlatan toplum da Türk Milleti'dir. Dünya tarihi Türklerle başladı. 600 yıl boyunca dünyayı Osmanlı yönetti ve bugün dünyanın pek çok ülkesinde Osmanlı'ya herkes saygı duyuyor. Aslında bugünkü Batı ülkelerinde yaşayan vatandaşların da soyu Türk'tür. Batılılar mevcut dininden vazgeçip kendilerine yeni dinler aramaya çalışıyor. Kendi kiliseleri boş.”

Namık Kemal ZEYBEK

gamsız

Profesör
images

ESKİ KÜLTÜR BAKANI NAMIK KEMAL ZEYBEK, HZ. MUHAMMED'İN TÜRK OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Alanya Türk Ocağı tarafından düzenlenen “Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye” konulu konferansta konuşan Namık Kemal Zeybek, 8 bin yıllık dünya tarihinin en önemli milletinin Türk Milleti olduğunu, insanlığa medeniyeti öğretenin de Türkler olduğunu söyledi.

Türk Milleti'nin kökünün Sümerlere dayandığını öne süren Zeybek, ”Peygamberimiz, Hazreti Muhammed'in kökü Sümerlerden gelmektedir. Dolayısıyla Hz. Muhammed de Türk'tür” dedi.

Dünyada ilk rüşveti de Sümerlerin başlattığını ileri süren Zeybek, şunları söyledi:

“Dünyada uygarlığı başlatan toplum da Türk Milleti'dir. Dünya tarihi Türklerle başladı. 600 yıl boyunca dünyayı Osmanlı yönetti ve bugün dünyanın pek çok ülkesinde Osmanlı'ya herkes saygı duyuyor. Aslında bugünkü Batı ülkelerinde yaşayan vatandaşların da soyu Türk'tür. Batılılar mevcut dininden vazgeçip kendilerine yeni dinler aramaya çalışıyor. Kendi kiliseleri boş.”

Namık Kemal ZEYBEK
sen ne diyorsun tasdik mi ediyorsun

Ebedi_Tarihçi

İhvan Forum Üye
Yaa Allah aşkına hiç böyle bir şey olabilir mi? Yoksa sen mi tastik ediyorsun?
Ben hayatta tastik etmem. Zaten böyle bir şeyin mantığıda yoktur. Sence var mı?

Ebedi_Tarihçi

İhvan Forum Üye
katılmadığınızı belirtmediğiniz bir şeyi neden paylaşıma sunuyorsunuz, bahsettiğiniz şahıs, inkarcı dinsizin biri...
Yaa sevgili arkadaşım Alevileri eleştiriyorsunuz, Solcuları eleştiriyorsunuz, Atatürkçüleri eleştiryorsunuz. Deizimcileri eleştiriyorsunuz, Ateistleri eleştiriyorsunuz yaşadığımız dünyadaki nimetlerinden yararlandığımız teknolojiyi bulan Hristiyanları veya Yahudileri veya Budizmcileri eleştiriyorsunuz hiç bir şey de icat etmediğiniz halde onu eleştiryorsunuz bunu eleştiyorsunuz.

Ama kendisine Türk-Müslümanım diyen artı birde Kültür Bakanlığı yapan "Türk-Sunni-Hanefi olan eski bir MHP'li olan Namık Kemal Zeybek Hazreti Muhammed Türk diyince onu neden eleştirmiyorsunuz. Biz bunu görmeniz için paylaşıyoruz.

NOT...Türk-Sunni-Hanefi olan ve günde 5 vakit de namaz kılan bir kaç defa da haca gidip hacı olan Namık Kemal Zeybek'in bu söylediklerini bir Alevi veya bir Solcu vatandaşlarımız söyleselerdi ve biz de bunu paylaşsaydık çok hoşunuza giderdi değil mi?

gamsız

Profesör
abdullah birisi güzel cevap vermiş sana,, madem paylaşıyorsun en azından en sonda fikrini belirtirsin, senin tarhçiliğine nasıl güvenelim şimdi

Ebedi_Tarihçi

İhvan Forum Üye
abdullah birisi güzel cevap vermiş sana,, madem paylaşıyorsun en azından en sonda fikrini belirtirsin, senin tarhçiliğine nasıl güvenelim şimdi
Biz gerçek tarihçiyiz yanlış yazan babamızın oğlu da olsa söyleriz. Sizin gibi gerçekleri görmezden gelip işimize gelenleri paylaşmıyoruz.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Yaa sevgili arkadaşım Alevileri eleştiriyorsunuz, Solcuları eleştiriyorsunuz, Atatürkçüleri eleştiryorsunuz. Deizimcileri eleştiriyorsunuz, Ateistleri eleştiriyorsunuz yaşadığımız dünyadaki nimetlerinden yararlandığımız teknolojiyi bulan Hristiyanları veya Yahudileri veya Budizmcileri eleştiriyorsunuz hiç bir şey de icat etmediğiniz halde onu eleştiryorsunuz bunu eleştiyorsunuz.

Ama kendisine Türk-Müslümanım diyen artı birde Kültür Bakanlığı yapan "Türk-Sunni-Hanefi olan eski bir MHP'li olan Namık Kemal Zeybek Hazreti Muhammed Türk diyince onu neden eleştirmiyorsunuz. Biz bunu görmeniz için paylaşıyoruz.

NOT...Türk-Sunni-Hanefi olan ve günde 5 vakit de namaz kılan bir kaç defa da haca gidip hacı olan Namık Kemal Zeybek'in bu söylediklerini bir Alevi veya bir Solcu vatandaşlarımız söyleselerdi ve biz de bunu paylaşsaydık çok hoşunuza giderdi değil mi?

desene sen bizim, elli kere siteden kovulan biri vardı, o sun, ismini unuttum, görüyormusun,

Ebedi_Tarihçi

İhvan Forum Üye
desene sen bizim, elli kere siteden kovulan biri vardı, o sun, ismini unuttum, görüyormusun,
Yaa arkadaş bir eleştiriye tahammül edemediğiniz gibi şimdi birde adama iftira atıyorsunuz. Yazıklar olsun size.
Şimdi ben kendim sitenizden ayrılıyorum. SENİ YÜCE ALLAHA HAVALE EDİYORUM. ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.

SON SÖZ.. O Elinizdeki cep telefonunu bir daha eline alırsan ve evinizdeki çanaşır makinasını kullanrsan Maden onlar gavur malı onu neden kullanıyorsun. Git müslümanların yaptığı aletleri kullan olur mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

gamsız

Profesör
Yaa arkadaş bir eleştiriye tahammül edemediğiniz gibi şimdi birde adama iftira atıyorsunuz. Yazıklar olsun size.
Şimdi ben kendim sitenizden ayrılıyorum. SENİ YÜCE ALLAHA HAVALE EDİYORUM. ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.

SON SÖZ.. O Elinizdeki cep telefonunu bir daha eline alırsan ve evinizdeki çanaşır makinasını kullanrsan Maden onlar gavur malı onu neden kullanıyorsun. Git müslümanların yaptığı aletleri kullan olur mu?
aman aman git çok lazımdın sanki buraya

Sofuoglu

Ordinaryus
Abdullah abi sen sanırım agbi diye biri vardı onunla karıştırdın,saçmalamaları,bunaklıkları vs. Benziyor ( Baksana adamı çamaşır makinası kullanma diyor,ne alakaysa?)
Ama o Fetöcü idi,bu solcuyum, Atatürk'çüyüm diyor. (Gerçi o zamanki Fetöcüler şimdi Solcu olduda...!!!)

kebîkec

İhvan Forum Üye

Sayin Tarihçi

Ben kendi adıma konuşuyor ve diyorum ki :

Bir materyalin kendisi onu imal edenle her zaman özdeş olmayabilir. Ornegin sutyen imalatında çalışan bir erkek kadinlasmak zorunda değildir. Veya üretilen mal veya teknolojinin kendisi imal edeni yansitmayabilir.

Daha başka bir bakış açısıyla bakarsak teknolojinin iyisini üretenler aynı zamanda kötüsünü de uretmıyorlar mi. Virüsü ve antivirusu aynı firma üretiyor. Mikro teknolojiyi üretenler kitle imha silahlarını da üretiyor.

Teknolojiden hareketle insanlar iyi veya kötü olmaz. Ahlakları sebebiyle iyi veya kötü olurlar.

Örneğin İranın ilk dini lideri İmam Humeyni kitle imha silahı kullanmak caiz değildir deyip uranyum zenginlwstirmesine karşı çıkmıştı. Bence son derece İslami bir bakış acisiydi ama gelinen noktada vicdansız kapitalistler parayı elde etmek için milyarlarca insanı gözden cikarabiliyorlar...

ihvanistanbul

AkhenAton
bide bana faşist diyorlar :D

Hz. Muhammed sav. türkmüş. Aynı mantıkla hz. ibrahimde türk, aynı şekilde hz. adem de türk olabilir. vay anasını ölmeden neler göreceğiz acaba.