hz muhamme s.v.s efendimize mektup

burkay

Üye
Sevgili arkadaşlar kardeşlerim . aklıma böyle bir şey gelmişken sizlerinde birer cümle yazmasını sizlerden diliyorum .

hz muhammed svs efendimize bizlerden ona birer cümlelik mektup yazma isteği olsaydı ne yazmak isterdiniz aklınızda neler geçiyor bunu hep beraber birer cümlede paylaşmanızı istiyorum .

benden ilki .

Ey allahın rasulu : seni şuan aramızda görmek ve bizlere o güzel cemalini feyzini ve şefkatini yanımızda karşımızda görmek isterdik .

bizlere kuranı kerimin derin şifrelerini anlatıp gece gündüz ilmini dinlemek isterdim .

sen den bizlere şefaat etmeni dilerdik . şu an bile sen yoksun ve düşündüğüm de peygamberlik görevinin nasıl zor bir iş olduğunu ve nasıl mücadele ettiğini göz önünde bulundurduğum zaman senin devrinde sana yardım etmek isterdim .

bizlere şefaat eyle ey allahın rasulu ... vs...

sıra sizlerde ..

burkay

Üye
. cevap yazıcak kimse yok mu ?

beni üzmek mi istiyorsunuz :crying:

Ehl-i Beyt

Üye
Güzel Peygamberim(S.A.V.) ; Senin döneminde yaşayan bir çocuk sahabe olmak isterdim çünkü sen en çok çocukları severdin Efendim. Tertemiz bir kalbin var senin ey en sevgili, biz aciz kullar ne yapsakta sana layık olamayız. Sana yetişemeyiz Allah(c.c.) aşkı konusunda, yapabildiğimiz kadarıyla Rabbim kabul eder ümidiyle yaşamaktayız. Senin şefaatine muhtacız Efendim. :(

Sen alemlere rahmet olarak gönderildin Efendimiz. Biz seni çok seviyoruz gül kokulu Peygamberimiz(S.A.V.) Allah(c.c.) bile size yapılan saygısızlığı şahsına yapılmış sayıyor. :(

Size olan bu aşkın sevgimiz hürmetine Rabbim bizlere merhamet etsin cehenneminden muhafaza eylesin İnşallah AMİN.