Hz. Fahr-i Kainat Aleyhi Ekmelüttahiyyat (SAV) Efendimiz’e

Bedrin_Aslanı

Profesör
Sevgili Kardeşlerimiz ALLAHın İzni İle Forum Olarak Bir İlke daha imza atıyoruz ... Malum Önümüz bereket ayları Ramazanı Şerif! Hatta Recep ayınada Girmiş Bulunuyoruz İnşaALLAH ...

Bizde Yakında Kutsal Topraklara Gidecek Kardeşlerimiz Olması Hasebi İle Peygamberimiz Aleyhisselatu Vessellem Efendimize Forum ÜyelerimizVe Ailelerimiz Adına Bir Hatim Mektup Naat Şiir Dualarımızı Hediye edelim istedik Bu Güzel ve HALİS niyetimiz İçün İnşaALLAH Bir Çalışma yapmak istiyoruz Herkezin Katılmasını Mümkünse İstiyoruz Kuran okuyan kuran-ı Kerim ile ( Cüzalarak) okumaya imkanı olmayan Buradan veya Bana "ÖZELDEN MSJ" atarak Mektubunu veya Duasını Yada Her Ne iletmek hediye etmek istiyorsa göndere bilir inşaALLAH bunlar toplanıp Gidecek olan Bay ve BayanArkadaşlarıma İletilip inşaALLAH Huzuru saadete teslim edilecektir...

Benim çok hoşama gitti ve sizleride haberdar etmek istedim. İnşa'Allah katkıda bulunursunuz.
http://www.halidiye.com/forum/forum_posts.asp?TID=5567
Detaylı ayrıntı verdiğim linkde...

Bedrin_Aslanı

Profesör
Cümlemizden kardeşlerim. nişa'Allah katkıda bulunursunuz ve hatmimizi Efendimiz S.A.V ulaştırabiliriz.

Abilerimiz gidecek huzuru saadette Efendimize S.A.V senin ümmetinin gençlerinin(inş.) sana selamı var. Sana hatim i hediye ediyorlar diyecek.
Ya Rasullallah Aleykümselam desen kafi...