Hükümetin Suriye Politikası Üzerine..

kodoo

Asistan
Bir dini siteyi geziyor, yazıları okuyordum. Anasayfada, T.C. devletinin, Suriye politikası hakkında kısa analizlerinden özellikle birkaçı ilgimi çekti. Belki siz de ilginç bulabilirsiniz:

yemendevrimi1.jpg

turkiye-halklari-5.jpg

turkiye-halklari-2.jpg

turkiye-savas-1.jpg

turkiye-savas-3.jpg

turkiye-savas-21.jpg

turkiye-halklari-4.jpg

Selametle.

EVET Suriye de ki BAAS rejimi hapishanelerinde insanlar AÇ bırakılarak katlediliyor, İŞKENCENİN en adisi yapılıyor , silahsız masum insanlar Devlet imkanları ile KATLEDİLİYOR ve dünya sessis sedasız seyrediyor... Eset rejiminin vahşetleri ile Sırp ve PKK KATLİAMLARI arasında FARK YOKTUR..
Akp hükümeti 12 yıllık iktidarı döneminde İLK defa Suriye de ALDATILDI Amrikanın KAHPELİĞİ üzünden ..Eeee faka basmayan yoktur bu dünya da KAFİRLER AK PARTİ İKTİDARINA DÜŞMAN sa ben AK PARTİNİN YANINDAYIM

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Evime gelen üç müsafirden üç günde rahatsız olan ben

Devletime gelen (kayıtlı 1,5 milyon - kayıtdışı 4,5-5 milyon) müsafiri ağırlama konusunda devletimi eleştirmem

Üzerime düşeni yapmam lazım.

Bunun ekonomik, sosyolojik düzensizlikleri elbette olacak. İnşallah o kardeşlerin ülkesinde de durum çözülür. Hepsi sağ salim evlerine dönerler.

Mevlam cc kimseyi vatansız bırakmasın.

manifesto

Yasaklı
Kendi ülkesinde dikta rejimi kurmaya çalışan kendisine muhalif olan herkesi hain ilan eden gazetecileri işinden eden gazete ve medya patronlarını telefonlarla arayarak yaptıkları haberler yüzünden tehdit eden bir rejim sırf intikam duygusu ile bankaları batırmaya çalılan, kendi halkını fişleyen bir rejim Suriye'ye özgürlük ve demokrasi getirecekmiş :D

Nasıl mı?

Silahlı grupları destekleyerek kardeş kanının akmasını körükleyerek

Nasıl mı?

ABD Irak'a "demokrasiyi" nasıl getirdi ise aynı yöntemle getirmeye çalışarak..

Türkiye'nin Ortadoğuda ki tarafsız adil ve insancıl ve barışçıl rolü bitti, bu sayede Türkiye bütün dostların kaybetti

Şimdi sadece Erdoğan'ın dostları var onlar da rejime daha ne kadar sahip çıkabilirler süpheli

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Kendi ülkesinde dikta rejimi kurmaya çalışan kendisine muhalif olan herkesi hain ilan eden gazetecileri işinden eden gazete ve medya patronlarını telefonlarla arayarak yaptıkları haberler yüzünden tehdit eden bir rejim sırf intikam duygusu ile bankaları batırmaya çalılan, kendi halkını fişleyen bir rejim Suriye'ye özgürlük ve demokrasi getirecekmiş :D

Nasıl mı?

Silahlı grupları destekleyerek kardeş kanının akmasını körükleyerek

Nasıl mı?

ABD Irak'a "demokrasiyi" nasıl getirdi ise aynı yöntemle getirmeye çalışarak..

Türkiye'nin Ortadoğuda ki tarafsız adil ve insancıl ve barışçıl rolü bitti, bu sayede Türkiye bütün dostların kaybetti

Şimdi sadece Erdoğan'ın dostları var onlar da rejime daha ne kadar sahip çıkabilirler süpheli

ABD - PYD'ye silah yardımı yapmış.

PYD - PKK'nın Suriye kolu oluyor.

Senin imamın ABD'de oturuyor.

Hadi bakam, sen kur bağlantıyı :)

manifesto

Yasaklı
ABD - PYD'ye silah yardımı yapmış.

PYD - PKK'nın Suriye kolu oluyor.

Senin imamın ABD'de oturuyor.

Hadi bakam, sen kur bağlantıyı :)

Ne kadar çaresizsin değil mi, Türkiye PYD militanlarına kucak açıyorken sen ABD'nin pyd ilişkilerini sorguluyorsun

Daha dün Davutoğlu 300 pyd militanı sınırımzdan geçti Kobaniye geri dönün dedik dönmediler savaşmadılar diye medyaya utanmadan demeç veriyor

PKK ve PYD ila kanka olmuş bir rejim varken binlerce km uzaktaki ABD'ye bakmana gerek yok

"Dünya Lideri" Apo için bir sekretarya kurmak üzere, nede olsa BAŞ MÜZAKERECİ

Kendi ülkesinde ki terör için MÜZAKERE diyen AKEPE rejimi başka ülkelerde ki şiddet ve terör için SİLAH sevkiyatlarına devam ediyor.

İki yüzlü münafıkça politika

salimabi

Kısıtlı Erişim
Ne kadar çaresizsin değil mi, Türkiye PYD militanlarına kucak açıyorken sen ABD'nin pyd ilişkilerini sorguluyorsun

Daha dün Davutoğlu 300 pyd militanı sınırımzdan geçti Kobaniye geri dönün dedik dönmediler savaşmadılar diye medyaya utanmadan demeç veriyor

PKK ve PYD ila kanka olmuş bir rejim varken binlerce km uzaktaki ABD'ye bakmana gerek yok

Kendi ülkesinde ki terör için MÜZAKERE diyen AKEPE rejimi başka ülkelerde ki şiddet ve terör için SİLAH sevkiyatlarına devam ediyor.

""""İki yüzlü münafıkça politika""" üstüne bastın kaldır ayağını ne güzelde tarif ettin kendinizi

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net

İki yüzlü manafıkça politika güdenler, sayenizde orada. Oy topladınız onlara.

Amma ne zaman menfaatlerine dokundu, düşmanınız, acem uşakları, hırsızlar, sıfırlayıcılar oluverdiler.

Millet olarak, Metlik ve Yiğitliği sizden öğreneceğiz, öyle mi ?

salimabi

Kısıtlı Erişim
İki yüzlü manafıkça politika güdenler, sayenizde orada. Oy topladınız onlara.

Amma ne zaman menfaatlerine dokundu, düşmanınız, acem uşakları, hırsızlar, sıfırlayıcılar oluverdiler.

Millet olarak, Metlik ve Yiğitliği sizden öğreneceğiz, öyle mi ?

onlarda olmayan şeyi onlardan nasıl öğreneceğiz.???

Bunca zillete ihanete kahpeliğe rağmen halaa Fettoşu DEDESİ sananlara tavsiyemdir eyer müslüman iseniz İmanınızı yoklayın belki İMANINIZDA ŞÜPHENİZ vardır

manifesto

Yasaklı
Hükümetin Suriye politikalarını konuşmak yerine yine Gülen'e hakaret etmenin dayanılmaz hafifliği. Fil kadar bedenlerinde sinek beyni kadar beyinleri yok sanırım.

Camia hiç bir partinin arka bahçesi olmadı. Ülkenin hayırına olacak işler var ise onlar için çabaladı. Referandumda kapı kapı dolaşıldı ise bu akepe rejimi için değil ülkenin iyiliğine olduğuna inanıldığı için. Nitekim akepe rejimi referandum ile ortaya çıkan manzaradan rahatsız olmuş o gün çıkartılan anayasal maddeleri değiştirmek için bugün çırpınıyor.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Hükümetin Suriye politikalarını konuşmak yerine yine Gülen'e hakaret etmenin dayanılmaz hafifliği. Fil kadar bedenlerinde sinek beyni kadar beyinleri yok sanırım.

Camia hiç bir partinin arka bahçesi olmadı. Ülkenin hayırına olacak işler var ise onlar için çabaladı. Referandumda kapı kapı dolaşıldı ise bu akepe rejimi için değil ülkenin iyiliğine olduğuna inanıldığı için. Nitekim akepe rejimi referandum ile ortaya çıkan manzaradan rahatsız olmuş o gün çıkartılan anayasal maddeleri değiştirmek için bugün çırpınıyor.

Gülen e hakaret etmek için bahane mi lazım ohooooo bin tane :D

42 dakika önce
seni seviyorum Salim abi
smile[2].gif
))

bende seni seviyom ama ALLAH için dövecem seni elime gecirirsem

smile[2].gif
)) canım abim , ya sabır

neyin sabrı yaaaaaaaaa

kardeşi kardeşten ettiniz karıyı ocadan ettiniz neyin sabrı yaaaaa

iki aydan fazladır kendim yorum açmıyom yeter artık kaç tane yeğenimi kuzaenimi daamdımı sepetledim ALALH ından bulsun hoca kılıklın

kim haklı kim haksız elbet bir gün aşikar olur , bu saaten sonra kime ne desen boş , kuldan geçti bu işler , artık hükmü Allah'(c.c.) verecek...aynı durumları bende yaşadım... onun için ya sabır...

ne diye madem yılmaz savunculuk yapıyon

gerçekler ortada değilmi

hırsız dediniz hırsızn alasısınız (cemaat)

hadi değilde de göretim

gerçekler ortada tabiki , sen attığın oyu dinin gibi görüyorsun , sıkıntı burda...camia için isnad edilen suçlamalara , yaklaşık 1 sene oldu delil getirilemedi... onun için sen burda bir ton şey yazarsın bende yazarım sonu gelmez... bekleyelim görelim...

salalama gene, nerde din gördüm haddini bil, sıkıyormu FG nin yanlışlarını söylemek ha söylesene, iman dersimi evrcen bana

halk bank baskınında parayı kim getirdi bildiğiniz halde hala kutu kutu diye bağırıyom adamalrın bende yanen küfürle iade ediyom

smile[2].gif
)) abi latife yaptım , ama çoğu nerdeyse o halde...

siz neyi ispat ettiniz siz kimsiniz bu memlkeitn içişileirni bakanlığını size iahel etiiler

derdinzi yolsuzlukla Zekeriyagit söyle

sümen altında KOÇ gibidosyaları çıkarsın diğer sevimli savcılıraında

haaaaaaa

çok fena doluyum

kalbini kırarım

siz biz yok , anadolunu her ferdi bulunduğu makamda devlet ve millet emanetine sahip çıkar..

daha evvel niye sahip çıkmıyordunuz

dümenleri anlamadınmı hala

kılıf uydurup durma palavralara

abant otelinin cevabını versene

KYD nin cevabını versene

Beddua mı mülanme mi cevaıbnı versene

peki Salim abi , uzatmaya gerek yok , madem kalp kıracaksın , günaha girme ... bende bir çok yakınıma artık bir şey deme gereği duymuyorum...ne söylesen boş... yalancı siyasetçilerin peşinde dolanıyorlar , kendileri bilir !

mazlumalra başsağlığı yok berjkine var cevabını versene

ooo abi bir çok sorduğun şeylere defalarca cevap verildi...

siyasetçiler yalancı kabul siyaset yalan demek cemaatçi niye yalancı düzenbaz

ne cavbı ya alenen yahudi taktikleri logoları

bir kaç salak cevap verdi ben diyom antarktika o diye taka tuka

işte öyle değil...süreç bunu gösterdi...hala bir kısım anlamadı o kadar...

öylemi cevap verdiniz Allahaşkına

hep tereyeğ gibi üste çıkacaksınzı sizin hiç kabahatiniz yokmu

CHP ye HDP ye oy vereceksinzi hala cevapları verildi diyeceksiniz bunun cevabımı olur ya

http://www.iftiralar.org/ bu saffada bir çok şeyin cevabı verilmeye çalışılmış göz at derim

İFTİRALARA CEVAPLAR
www.iftiralar.org

ben oraya girersem duman ederim girdiğm engllediler

gerçek bir cevap yok

uyurma taktiği

hadi sen ver CP ye BDP ye oy vermenin mantığıno

sen beni gene bir abi gibi sevdin ben seni İslam kardeşim fidye sevdim ondan sana asılıyom

yeter ama afrtıkmyaaaaa

pardon fidye yazmış diye olacak

oy verme meselesi adaylara verildi partilere değil , evet mhp ve chp nin adayları olduğu yerlerde vardı , ama pkk nın partisine bir dirhem oy verilmedi ... san su yok diyene oy vermek aklı işimi ? bak perinçekle iş tutanların sonunu perinçek getirecek...

en sevdiğim kuzenim hafız bacım CHP ye oy topladı bunun bedelini kim ödeyecek

ya palavra sıkma perinçek köpeği ile iş tutan kim

adayalra verildi he ne jkadar güzel takiyye ypıyon

Urfa da BDP ye oy vermedik dessene hadi

aday olsa ne olacak

Bursanın CHP adayo Risale vcemaatinden sahtekar onu u aday kabul etcen

AKP ye niye oy vermediniz demiyorum vermeyebilirsinzi en tabii hakkınız ama CHP ye BDP ye verdiğini oyları Rabbimin akrşısında açıklayamazsınız

verilmedi... çünkü doğuda ve güneydoğuda dağlara çocukların çıkmasını engelleyen hizmetti...ve şimdi okulları yurtları dershaneleri yıkılıyor birileride göz yumuyor , gerçi kendileride okul yıkıyor , bahçesinden yol mgeçiriyor...

Urfa da BDP ye py vermediyseniz çalıoşmadıysanız ...... bu kadar iddialayım hadi aksini söyei

dershanenin hizmetini kim inkar etti

verilmedi...! abi

hizmette kalın içişleri bakanlığı yapmayın sizi ilgilendirömez ALLAH yolunda çalışın karşılığı ALLAH tan gelecek

valla vcerildi billa verildi billa çalışıldı

bu kadar yemin ediuyom indsan kendine .....u derr mi, yeter yaaaa

evet Bursa örenği verdim, aday vardır adamdır amenna CHP nin BDP nin adayından adamm ı olut-r ya kenidmi kandiruyon benimi akndırıyon

o düzenbaz polislerle ilgimiz yok dediniz nasıl satrıldınzı sonra

abi ben böyle bir şey duymadım ve imkanı yok diyorum...yine bir algı oyunudur duyduğun neyse

neden tişörtleriniz mavi beyazdı

ya ben yenmim ediyom sen duymadım diyon gördünmü bak cemaatine gıkın çıamıyor

ne tişörtü

benim AKP yi eleştirdiğim bir sürü yazım var buarada forumalrda

polisler haram ymemedik diye tişört giymişlerdi

abi cemaate mne diyey

diyeyim ki !

sona zero diye tişörtler giymişlerdi

hepsi yahdu tişörtü taktiklelri

e haram yememiş adamlar kötümü yani ?

ne demek ne diyeyim ya yokmu uanlışı

abi ne alaka yahudi

belli belli nasıl haram yememi,şler

Zekeriya ya sorsana bursadaki camiye nerden cuval ccuval para getiriyot

ne demek ne alaka ya

hepsi resimlerle belgelendi

şimdi onalrı mararayım sana

abi ikimizede faydası yok yazmanın zaman kaybı şu an... medyayı havuzdan takip etme derim... külli algı yönetimi... onun için zaman her şeyin ilacıdır !

ben sana sağlık sıhhat ve feraset diliyorum , Rabbimden , yine günb gelir görüşürüz inşaAllah...

ben medya takip etmiyom sende cevap veremiyon bak

hem böyle diyon hem Özvcan abiye laf yetiştiriyon

çok fena sinirleniyom

Bu dünya için bu memleket için kim şerre çalışıyorsa ALLAH en yakın zamanda belasını versin bu bir bedduadır mğlaane değil

sorduğum hiçbir şeye cevap veremedin bunu da bil

hadi güle güle kardeşim ALLAH a emanet ol

aprdons enin medyanın yalanalarından naaaaberrrrrrrrr

amin Allah (c.c.) içimizdeki saf ve temiz kalpli kandırılmışlarada acısın diyelim...

amin

senin gibi dimi

he sahi Bahri Şenkal adisini desteklemeye devam ediyonmu daha

peki ,benim gibi olsun abi bu arada ahbablarını ve yakınlarını siyaset için kırma abi , bu kardeşinin acizane tavsiyesidir , çünkü ben zamanında yaptım ve çok pişmanın...deymez

diyom ya iki aydır yazmıyom kimseyle kavga etmiyom ama seni görünce böyşle çok üzülüyom hepisnin hıncını senden alıyom

bahri şenkal evet ara sıra sözlerini paylaşıyorum , belki bazen haddini aşan sözleri oluyor ama , ironi ile bazı hadiselere iyi temas ediyor aslında...

bu vebali çıkaranalrın sonu Cehennem olsun her kim ise

ister Tayyip İster Hoca

ya bırak daha fazla sinirlendirme şimdi köpeğin tekini anlatma bana nedrden sordum şimdi

valla Hakkını ehlal et gerçekten çok doluyum seni kırmak değil maksadım ama ......

iyi abi elektriğini biraz aldıysam , 2 ay daha devam et boşver...

niye 2 ay?

Helal olsun abi , içindeki iman ve vatan sevgisinin göstergesidir , bizlerde aynıyız ama kulvarlar farklı hepsi bu... 2 ay sen iki demiştin ya onun için

yoksa özel bir anlamı yok

he anladım şmdi, daha çok 2 ay sabretçem inşallah ama Hoca na kinim hergün artıyor

ALLAH a emanet ol

sende

Konuşma Sonu

SAHteKAR F.G. NİN SAF MÜRİDİ ANCAK BU KADAR CEVAP VEREBİLİYOR
..

bi husben

Kıdemli Üye
Hükümetten son derece yalnış politika. kim ne derse desin hakkı konuşmak zorundayız
peşmergeye yol verip hain kafir örgüte ve yandaşlarına doğrudan yardım yapmakla kendi ayağına kurşun sıktığının farkında mı acaba
neyin kafasını yaşıyorlar

kaç yıl önce pkk için kürt kedisini bile türklere teslim etmeyiz diye şımarıklık içinde televizyonlara demeç veren barzanı talabani mi dostumuz
pkk ya giden bu yardım yarın bize dönmeyecekmi kobanide kim kaldı pkk ypg terorıstlerınden başka sivilmi kaldı
ama medya orda sivil var diyerek algı operasyonu yapıyor.

Unutulmasınki bu ülkenin evlatlarına pkk ve uzantılarımı işid mi diye sorsalar bu millet pkk ve uzantılarını hiç bir zaman seçmeyecektir

Dünya da kendi ülkesine ve hükümetine ve milletine DÜŞMAN bir MİLLET yoktur Bizden başka...Pkk saldırır Hükümet suçlü ,Kobani katliamı olur hükümet suçlu Rusya doğalgaza zam yapar hükümet suçlu ,Abd İncirliği ister hükümet suçlu, yağmur yağmaz hükümet suçlu YUHHHHH BEA..BELA GELİYOR GİBİ

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Gülen e hakaret etmek için bahane mi lazım ohooooo bin tane :D

42 dakika önce
seni seviyorum Salim abi :)))

bende seni seviyom ama ALLAH için dövecem seni elime gecirirsem

:))) canım abim , ya sabır

neyin sabrı yaaaaaaaaa

kardeşi kardeşten ettiniz karıyı ocadan ettiniz neyin sabrı yaaaaa

iki aydan fazladır kendim yorum açmıyom yeter artık kaç tane yeğenimi kuzaenimi daamdımı sepetledim ALALH ından bulsun hoca kılıklın

kim haklı kim haksız elbet bir gün aşikar olur , bu saaten sonra kime ne desen boş , kuldan geçti bu işler , artık hükmü Allah'(c.c.) verecek...aynı durumları bende yaşadım... onun için ya sabır...

ne diye madem yılmaz savunculuk yapıyon

gerçekler ortada değilmi

hırsız dediniz hırsızn alasısınız (cemaat)

hadi değilde de göretim

gerçekler ortada tabiki , sen attığın oyu dinin gibi görüyorsun , sıkıntı burda...camia için isnad edilen suçlamalara , yaklaşık 1 sene oldu delil getirilemedi... onun için sen burda bir ton şey yazarsın bende yazarım sonu gelmez... bekleyelim görelim...

salalama gene, nerde din gördüm haddini bil, sıkıyormu FG nin yanlışlarını söylemek ha söylesene, iman dersimi evrcen bana

halk bank baskınında parayı kim getirdi bildiğiniz halde hala kutu kutu diye bağırıyom adamalrın bende yanen küfürle iade ediyom

:))) abi latife yaptım , ama çoğu nerdeyse o halde...

siz neyi ispat ettiniz siz kimsiniz bu memlkeitn içişileirni bakanlığını size iahel etiiler

derdinzi yolsuzlukla Zekeriyagit söyle

sümen altında KOÇ gibidosyaları çıkarsın diğer sevimli savcılıraında

haaaaaaa

çok fena doluyum

kalbini kırarım

siz biz yok , anadolunu her ferdi bulunduğu makamda devlet ve millet emanetine sahip çıkar..

daha evvel niye sahip çıkmıyordunuz

dümenleri anlamadınmı hala

kılıf uydurup durma palavralara

abant otelinin cevabını versene

KYD nin cevabını versene

Beddua mı mülanme mi cevaıbnı versene

peki Salim abi , uzatmaya gerek yok , madem kalp kıracaksın , günaha girme ... bende bir çok yakınıma artık bir şey deme gereği duymuyorum...ne söylesen boş... yalancı siyasetçilerin peşinde dolanıyorlar , kendileri bilir !

mazlumalra başsağlığı yok berjkine var cevabını versene

ooo abi bir çok sorduğun şeylere defalarca cevap verildi...

siyasetçiler yalancı kabul siyaset yalan demek cemaatçi niye yalancı düzenbaz

ne cavbı ya alenen yahudi taktikleri logoları

bir kaç salak cevap verdi ben diyom antarktika o diye taka tuka

işte öyle değil...süreç bunu gösterdi...hala bir kısım anlamadı o kadar...

öylemi cevap verdiniz Allahaşkına

hep tereyeğ gibi üste çıkacaksınzı sizin hiç kabahatiniz yokmu

CHP ye HDP ye oy vereceksinzi hala cevapları verildi diyeceksiniz bunun cevabımı olur ya

http://www.iftiralar.org/ bu saffada bir çok şeyin cevabı verilmeye çalışılmış göz at derim

İFTİRALARA CEVAPLAR
www.iftiralar.org

ben oraya girersem duman ederim girdiğm engllediler

gerçek bir cevap yok

uyurma taktiği

hadi sen ver CP ye BDP ye oy vermenin mantığıno

sen beni gene bir abi gibi sevdin ben seni İslam kardeşim fidye sevdim ondan sana asılıyom

yeter ama afrtıkmyaaaaa

pardon fidye yazmış diye olacak

oy verme meselesi adaylara verildi partilere değil , evet mhp ve chp nin adayları olduğu yerlerde vardı , ama pkk nın partisine bir dirhem oy verilmedi ... san su yok diyene oy vermek aklı işimi ? bak perinçekle iş tutanların sonunu perinçek getirecek...

en sevdiğim kuzenim hafız bacım CHP ye oy topladı bunun bedelini kim ödeyecek

ya palavra sıkma perinçek köpeği ile iş tutan kim

adayalra verildi he ne jkadar güzel takiyye ypıyon

Urfa da BDP ye oy vermedik dessene hadi

aday olsa ne olacak

Bursanın CHP adayo Risale vcemaatinden sahtekar onu u aday kabul etcen

AKP ye niye oy vermediniz demiyorum vermeyebilirsinzi en tabii hakkınız ama CHP ye BDP ye verdiğini oyları Rabbimin akrşısında açıklayamazsınız

verilmedi... çünkü doğuda ve güneydoğuda dağlara çocukların çıkmasını engelleyen hizmetti...ve şimdi okulları yurtları dershaneleri yıkılıyor birileride göz yumuyor , gerçi kendileride okul yıkıyor , bahçesinden yol mgeçiriyor...

Urfa da BDP ye py vermediyseniz çalıoşmadıysanız ...... bu kadar iddialayım hadi aksini söyei

dershanenin hizmetini kim inkar etti

verilmedi...! abi

hizmette kalın içişleri bakanlığı yapmayın sizi ilgilendirömez ALLAH yolunda çalışın karşılığı ALLAH tan gelecek

valla vcerildi billa verildi billa çalışıldı

bu kadar yemin ediuyom indsan kendine .....u derr mi, yeter yaaaa

evet Bursa örenği verdim, aday vardır adamdır amenna CHP nin BDP nin adayından adamm ı olut-r ya kenidmi kandiruyon benimi akndırıyon

o düzenbaz polislerle ilgimiz yok dediniz nasıl satrıldınzı sonra

abi ben böyle bir şey duymadım ve imkanı yok diyorum...yine bir algı oyunudur duyduğun neyse

neden tişörtleriniz mavi beyazdı

ya ben yenmim ediyom sen duymadım diyon gördünmü bak cemaatine gıkın çıamıyor

ne tişörtü

benim AKP yi eleştirdiğim bir sürü yazım var buarada forumalrda

polisler haram ymemedik diye tişört giymişlerdi

abi cemaate mne diyey

diyeyim ki !

sona zero diye tişörtler giymişlerdi

hepsi yahdu tişörtü taktiklelri

e haram yememiş adamlar kötümü yani ?

ne demek ne diyeyim ya yokmu uanlışı

abi ne alaka yahudi

belli belli nasıl haram yememi,şler

Zekeriya ya sorsana bursadaki camiye nerden cuval ccuval para getiriyot

ne demek ne alaka ya

hepsi resimlerle belgelendi

şimdi onalrı mararayım sana

abi ikimizede faydası yok yazmanın zaman kaybı şu an... medyayı havuzdan takip etme derim... külli algı yönetimi... onun için zaman her şeyin ilacıdır !

ben sana sağlık sıhhat ve feraset diliyorum , Rabbimden , yine günb gelir görüşürüz inşaAllah...

ben medya takip etmiyom sende cevap veremiyon bak

hem böyle diyon hem Özvcan abiye laf yetiştiriyon

çok fena sinirleniyom

Bu dünya için bu memleket için kim şerre çalışıyorsa ALLAH en yakın zamanda belasını versin bu bir bedduadır mğlaane değil

sorduğum hiçbir şeye cevap veremedin bunu da bil

hadi güle güle kardeşim ALLAH a emanet ol

aprdons enin medyanın yalanalarından naaaaberrrrrrrrr

amin Allah (c.c.) içimizdeki saf ve temiz kalpli kandırılmışlarada acısın diyelim...

amin

senin gibi dimi

he sahi Bahri Şenkal adisini desteklemeye devam ediyonmu daha

peki ,benim gibi olsun abi bu arada ahbablarını ve yakınlarını siyaset için kırma abi , bu kardeşinin acizane tavsiyesidir , çünkü ben zamanında yaptım ve çok pişmanın...deymez

diyom ya iki aydır yazmıyom kimseyle kavga etmiyom ama seni görünce böyşle çok üzülüyom hepisnin hıncını senden alıyom

bahri şenkal evet ara sıra sözlerini paylaşıyorum , belki bazen haddini aşan sözleri oluyor ama , ironi ile bazı hadiselere iyi temas ediyor aslında...

bu vebali çıkaranalrın sonu Cehennem olsun her kim ise

ister Tayyip İster Hoca

ya bırak daha fazla sinirlendirme şimdi köpeğin tekini anlatma bana nedrden sordum şimdi

valla Hakkını ehlal et gerçekten çok doluyum seni kırmak değil maksadım ama ......

iyi abi elektriğini biraz aldıysam , 2 ay daha devam et boşver...

niye 2 ay?

Helal olsun abi , içindeki iman ve vatan sevgisinin göstergesidir , bizlerde aynıyız ama kulvarlar farklı hepsi bu... 2 ay sen iki demiştin ya onun için

yoksa özel bir anlamı yok

he anladım şmdi, daha çok 2 ay sabretçem inşallah ama Hoca na kinim hergün artıyor

ALLAH a emanet ol

sende

Konuşma Sonu

SAHteKAR F.G. NİN SAF MÜRİDİ ANCAK BU KADAR CEVAP VEREBİLİYOR
..

salimabi!.

Duyduğuma göre sen güzel şiir yazıyor muşsun bi şiir de baa yaz bi zahmet!...:D:p:p

Mugalata

Kıdemli Üye
koridor açılması iyi oldu. geç oldu ama.

salimabi

Kısıtlı Erişim
10641139_1495937360685917_1907294214999110268_n.jpg

öhö öhö öhö bişimi dedi bu sahtekar

salimabi

Kısıtlı Erişim
salimabi!.

Duyduğuma göre sen güzel şiir yazıyor muşsun bi şiir de baa yaz bi zahmet!...:D:p:p

yazarım inşallah MÜTEŞEKKÜR
o zaman edersin TEŞEKKÜR
sonra edersin Rabbine ŞÜKÜR
Sahtekarların daima yüzüne TÜKÜR

OLDU MU , AVANS OLSUN BU :d