Hodri Meydan siz hala kardeşlerinizi Tenkit edenlerdenmisiniz ?

agbi

Yasaklı
1. Doğu PERİNÇEK Cuma Namazı kıldı ???????????????

2. Hürriyet gazetesi tesettür faciası diye yalan haber üretti ?????????????

3. 300 Yıllık Kovacı Camisine karşı çıkıp Gar gazinosu yapılması istendi ???????

4. Başörtüsüne hakaret eden M.İ.ÇIĞ a ödül verildiği için eleştrene ceza ?????

5. Memurlar fişleniyor kimler fişleniyor ??????????????

6. İHL ve Başörtüsü düşmanı İnce kendini marksist olarak açıkladı ??????????

7. Erturul ÖZKÖK Fener Patriği ile kafa çekmiş Rahmi KOÇ müzesinde ????????

8. Anayasaya uygun her karar doğru değildir demiş Deniz BAYKAL ??????????

9. Kurban parası bağışlansın Ruhat MENGİ ?????????

saydım içtenlikler fitne İslam düşmanlığı vb.hanerler 20 nin üzerinde bugün ve bunlar bizleri hiçmi ilgilendirmiyor ?

BIRAKIN ARTIK BİRBİRİNİZİ TENKİT ETMEYİ İSLAM DÜŞMANLARIN OYUNUNA GELMEYİ .

ULAŞABİLDİĞİNİZ TÜM SİTELERE BU HABERLERİN NE İÇİN VERİLDİĞİNİ ANLATIN Kİ GERÇEKLERİ ANLASINLAR.MÜSLÜMANIN GÖREVİ BUDUR

BAZI ARKADAŞIM BU FORMDA BAZI KONULARA DEĞİNMİŞLER ONLARDAN ALLAH RAZI OLSUN.

BU YAZIM ONLARA DEĞİL.

ibrahimi

Has Uşak
:eek:fftp:
agbi gazeye manşet mi atıyorsun sen hep anlamıyorum :)))
tenkit değildir bu yanlış anlama sadece gözüme çarptı da :)))

H

hiç

Guest
yaw agbi bir tek senin gözün açılmış da digerleri uyuyormuş gibi yorumların yok mu öldürüyor beni...anlatmak,anlatmak diyorsun da bazen susarak anlatılanlar daha tesir eder yüreklere...susmaktan kasıt;sükut etmek,yaşamak,hayaşamına geçirmek...
bak sen yırtınıyorsun bişeyler anlatayım diye Allah razı olsun ama farkında degilsin milleti kendinden kaçırdıgının...müslümanın üzerine vazifedir zaten kötülükten sakındırıp,iyilige teşvik etmek....ve herkes de gerektigi yerde ve zamanda yapıyordur da...az sakin ol yaw...

ORHANCAN

Ordinaryus
EVET ağbimiz haklıdır:

Bizler birbirimizle uğraşmamalıyız ki ALNI SECDEYE GELEN KARDEŞTİR ve MÜ'MİNLER KARDEŞTİR sözlerini düstur ve ölçü almamız gerekmektedir..

STV deki Şubat SOğuğu ve devam eden Yağmurdan Sonra dizilerini izleyenler gerçekleri filim olarak görebilirler..

Hele hele Risale-i Nur okuyan ve Üstad (RA) Hazretlerinin ŞİRKETİ MANEVİYYE olarak tasvir ettiği şirket üyelerinin birbirlerini yaklaşımları çok önemlidir, bu konularda söylenen sözleri üzerini aldığını ve çok üzüldüğünü belirterek muhabbet fedaileri olmamızı söylemektedir.

Ayrıca dünyada milyonlarca insan iman ve kuran hakikatlerini bilmeden yaşamaktadır, onlara ulaşmamız gerekmektedir, binlerce dinsiz imansız insanlar varken birbirlerimize dua da bulunalım LÜTFEN, Allah (CC) rızası için tek yumruk tek kuvvet olarak küffarın karşısında bulunalım..

GELİN BİRLİK OLALIM Gelin birlik olalım yarın çok geç olmadan,Gelin dirlik bulalım vazgeçin öç almadan! Nefreti yok edelim, gel sen de katıl bize,İntikam eşkıyası sevgiyle gelir dize. Yedi düvel elinden kim kurtardı bu yurdu?Mehmetçik değil miydi Lazı, Çerkezi, Kürdü? Hangimizin ecdadı feda olmadı yurda?Hangi bahçeden bir gül solmadı bu uğurda? Düne kadar Bosna’da kırılırken soydaşın,Sana senden başka dost çıktı mı, düşün taşın! Asırlardır dinmedi bir bölücü ninnisi,Aynı dinden değil mi Alevi’si, Sünni’si? Bin kere lanet olsun Yezit denen deliye!Muhabbetle bağlıyız Muhammed’e Ali’ye! Duyulmuş mu dünyada böyle oyun havası?Bize mi kalmalıydı komşunun kan davası? Siyah-beyaz kavgası nasıl ilginç değil mi?Bizim mezhep kavgamız daha gülünç değil mi? Geçin o sınıfları, geçin kardeşim geçin!Barışta buluşalım mutlu Türkiye için! Düşman sevindirmenin ne alemi var şimdi?Milletçe kenetlenip sarılmamız kar şimdi! Bir başka ulus var mı böyle temiz böyle saf?İnsaf edelim dostlar, insaf edelim insaf! Cemal SAFİ

agbi

Yasaklı
:eek:fftp:
agbi gazeye manşet mi atıyorsun sen hep anlamıyorum :)))
tenkit değildir bu yanlış anlama sadece gözüme çarptı da :)))

Konu açma nedenim kşilerin birbirleri ile tenkit etmeden uzaklaştırıp bizlerin ortak noktası olan İslamiyet karşıtların yaptıklarında odaklanmak

agbi

Yasaklı
yaw agbi bir tek senin gözün açılmış da digerleri uyuyormuş gibi yorumların yok mu öldürüyor beni...anlatmak,anlatmak diyorsun da bazen susarak anlatılanlar daha tesir eder yüreklere...susmaktan kasıt;sükut etmek,yaşamak,hayaşamına geçirmek...
bak sen yırtınıyorsun bişeyler anlatayım diye Allah razı olsun ama farkında degilsin milleti kendinden kaçırdıgının...müslümanın üzerine vazifedir zaten kötülükten sakındırıp,iyilige teşvik etmek....ve herkes de gerektigi yerde ve zamanda yapıyordur da...az sakin ol yaw...

Millet benden kaçabilir bu normaldir çünkü ben acı söyleyenlerdenim ben kimsenin uyuduğunu söylemiyorum ama gelişen olaylar benim uyuduğumu söylüyor yakında tesettür sokak kamunun malı sayılıp yasaklanacak.

EĞER BEN UYUMASAYDIM BUGÜN BUNLAR OLURMUYDU? TESETTÜRLÜ NAMAZ KILAN İSLAMİ YAŞAYAN İNSANLAR 2 NCİ SINIF VATANDAŞ OLURMUYDU DEMEKKİ UYUMUŞUM

EĞER BEN UYUMASAYDIM DÜNYADA MÜSLÜMANLAR ZULUM GÖRÜRMÜYDÜ 2,3 NCÜ SINIF DÜNYA VATANDAŞI MUAMELESİ GÖRÜRMÜYDÜ DEMEKKİ UYUMUŞUM.

KISSADAN HİSSE

BELGESEL KANAL DA SEYRETTİM ARI ÇEKİRGEYİ SOKUYOR VE YUMURTALARINI ÜZERİNE BIRAKIYOR.ÖYLE BİR SOKUYORKİ ÖLDÜRMÜYOR AMA KAÇIRTMIYORDA.

ÇEKİRGE ÖLSE YUMURTADAN ÇIKAN LAVRALAR BESLENEMEYECEK YAVRULARI ÖLECEK.

ALLAHIM KORKUYORUM BİZLERDE BİR ÇEKİRGE Mİ OLDUK???????????????

EVET SİZLERİ TENZİH EDERİM BEN ÇEKİRGE OLMUŞUM BENİ SOKMUŞLAR VE BEDENİMDEN FAYDALANIYORLAR.TIPKI ALLAH CC TÜM YERALTI ZENGİNLİKLERİNİ MÜSLÜMANLARA VERMİŞ AMA BU ZENGİNLİKTEN FAYDALANAN SİYONİSTLER 3 CÜ SINIF MUAMELE MARUZ KALAM MÜSLÜMANLAR

H

hiç

Guest
eyvallah agbi "gaflet" hastalıgını bir güzel izah etmişsin...hemfikiriz bu konuda sizinle..de sorunu bu şekilde çözebileceginizi sanmıyorum ben...asıl sorunumuz İslamı gerektigi gibi hakkına riayet ederek yaşamamızdan kaynaklanmıyor mu..?evet yeni yeni uyanışlar,silkelenmeler başladı ümmette..ama senin gibi çıgırtkanlık yaparak nasıl bir sonuç alabiliriz inan ki orasını kestiremiyorum ben..layıkız agbi anlıyacagın...igneyi kendine önce..hem "bizi yeyip bitiriyorlar eyvah halimize" diyecen;hem de sistemin çarkında işleyici konumda bulunacan ve "başka çarem yok alternatif üretin yapayım" gibi mazeretler uydurup İslamı yaşadıgını savunacan...olmuyor işte agbi...İGNEYİ KENDİMİZE ÖNCE...

U

ummuhan

Guest

başka yoruma ne hacet...

ama öncesini ve sonrasında bu yazıya yazılan cevabı okuyup da gülmemek ne mümkün.. :))))))

agbi

Yasaklı
eyvallah agbi "gaflet" hastalıgını bir güzel izah etmişsin...hemfikiriz bu konuda sizinle..de sorunu bu şekilde çözebileceginizi sanmıyorum ben...asıl sorunumuz İslamı gerektigi gibi hakkına riayet ederek yaşamamızdan kaynaklanmıyor mu..?evet yeni yeni uyanışlar,silkelenmeler başladı ümmette..ama senin gibi çıgırtkanlık yaparak nasıl bir sonuç alabiliriz inan ki orasını kestiremiyorum ben..layıkız agbi anlıyacagın...igneyi kendine önce..hem "bizi yeyip bitiriyorlar eyvah halimize" diyecen;hem de sistemin çarkında işleyici konumda bulunacan ve "başka çarem yok alternatif üretin yapayım" gibi mazeretler uydurup İslamı yaşadıgını savunacan...olmuyor işte agbi...İGNEYİ KENDİMİZE ÖNCE...

Çığırtkanlık yapmıyorum söylediklerimi hayata geçirmek için devamlı yatırımlar yapıp hayata geçirmeye çalışıyorum.

Sistemin çarkına çomak sokmak bizim görevimiz bunun içinde yapmamız gerekenler ortada.Bu sisteme çomak sokmak için neler yapabiliriz bana bu konuda fikirler verebilirmisiniz.Sisteme çomak sokmak önemli nokta.

Bankalarla çalıştığım için İslamı yaşamadığımımı ima etmek istiyorsunuz veya mesleğimden dolayı nasıl karar verdiniz islamı yaşamadığımı

İkili kişisel çatışmalardan (Fikir) herzaman kaçmışımdır.Bir müslüman bir şeyi tenkit ediyorsa veya bak haram yapma diyorsa onun alternatifini Allah katında bildirmekle yükümlüdür.

Bizler Kuran da hem bu dünyada hem ahirete eniyi yaşamamız için verilenleri anlamadıkki bu durumdayız.

Bu Dünyada ezilen Müslüman & zulum gören müslüman & Peygamberi hakarete uğrayan müslüman & 3 ncü sınıf muamele gören müslüman vb.yine müslüman e peki neden ? Bunları açıklayın

Ben Peygamberime hakaret edilen yazılara müsade eden devleti kınıcam ama ona etki edecek ekonomik Anbargoyu uygulamıcam o zaman nerde kaldı Binlerce Peygamberimiz sav seven yazılarımın değeri.Yine o ülkenin mallarını kullanıcam.

Yaşınız kaç bilmiyorum Ömrümün 20 senesi pasif 17 senesi aktif mücadele ile geçti ama hiçbir zaman CAMİ MÜSLÜMANI OLMUCAM.Mersedeslere binip Cola içip Altın tabaklarda iftar yemeği veren vb.MÜSLÜMAN OLMUCAM.

BEN SOKAKTA MÜSLÜMAN OLUCAM & BEN İDAREDE MÜSLÜMAN OLUCAM & DÜNYADA MÜSLÜMAN OLUCAM KISACASI YASAL YOLLARLA HER YERDE MÜSLÜMAN OLUCAM.dünyanın bir ucunda bir kardeşimin ayağına diken batsa orada olan müslüman ben olmak istiyorum.

amca

Profesör
asıl sorunumuz İslamı gerektigi gibi hakkına riayet ederek yaşamamızdan kaynaklanmıyor mu..?

Kesinlikle Doğru Teşhis.

sistemin çarkında işleyici konumda bulunacan ve "başka çarem yok alternatif üretin yapayım" gibi mazeretler uydurup İslamı yaşadıgını savunacan...

Oyunun kurallarını ben koyduğum sürece SEN KAZANAMAZSIN. Ama Aptalda değilim Kazandığını hissettiririm sana.

agbi

Yasaklı

başka yoruma ne hacet...

ama öncesini ve sonrasında bu yazıya yazılan cevabı okuyup da gülmemek ne mümkün.. :))))))

Negüzel gülebiliyorsunuz gülmekse bana haram dünyadaki müslüman kardeşlerimi gördükçe.

Tahminimce mahmut Efendiye bağlısınız iyi tanırım İzmir sorumlularını keşke onlara sorsaydınız beni size anlatsaydılar o zaman gülebilecekmiydiniz.Ama sizin anlayış kapasiteniz bende yok başka cemeattenim ama Allah rızası olduğu için İzmir de Mahmut efendi bağlı arkadaşlarla çok koştum.

En aşağı 10 sitede Cami Cinayeti ve 2 nci Vatikan olayını anlattığımdan banlandım ama siz ne anlarsınız.

Bugüne kadar sabrettim ama artık aklım nefsime bu konularda hükmetmiyor ve yukarıdaki satırları yazdım ama aklım yine devreye girgi sizi incilttiysem hakkınızı helal edin.

Tebrikler beni bu formdan soğuttunuz aslında forumun ruhuna soğumadım soğuyamamda ama anladımki birşeyler veremiyeceğim

agbi

Yasaklı
Kesinlikle Doğru Teşhis.

Oyunun kurallarını ben koyduğum sürece SEN KAZANAMAZSIN. Ama Aptalda değilim Kazandığını hissettiririm sana.

Demişsinki....

Oyunun kurallarını ben koyduğum sürece SEN KAZANAMAZSIN. Ama Aptalda değilim Kazandığını hissettiririm sana

O kadar sevinme hak sonuçta galip gelecektir.Bu sözünü hala anlamayanlar var ise başka söylenecek söz yok.

Kısacası bu sözlerin seni erken itiraf etmeni sağlamış.Allah a şükürler olsun size bu itirafınızı yaptırdı.

U

ummuhan

Guest
İlginç, illa bir kalıba ve belirlenen guruba göre olmalı karşıdaki, yoksa bu da ne ne biçim insan diye ortayı bulandırır, ama kusura bakmayın ben bana belirlediğiniz kalıplara uyamıyacağım kapasitem yetmiyor sizin deyiminizle ben ne anlarım :))
Ben gene güleyim en iyisi....

H

hiç

Guest
Demişsinki....

Oyunun kurallarını ben koyduğum sürece SEN KAZANAMAZSIN. Ama Aptalda değilim Kazandığını hissettiririm sana

O kadar sevinme hak sonuçta galip gelecektir.Bu sözünü hala anlamayanlar var ise başka söylenecek söz yok.

Kısacası bu sözlerin seni erken itiraf etmeni sağlamış.Allah a şükürler olsun size bu itirafınızı yaptırdı.
:blink: yaw agbi sana demiyor onu :wallbash[1]: benden alıntıladıgı üzerine okursan anlayacaksın..kuralları koyan kim..? sistemin kendisi
ama aptal da degil seni mazretler ile uyutuyor işte...

U

ummuhan

Guest
Bakın gülüyorum falan ama ciddi bir algılama problemi var bence üzerine gidlmesi gereken ne dersiniz?

(Bakalım kim üzerine alacak :)))

agbi

Yasaklı
:blink: yaw agbi sana demiyor onu :wallbash[1]: benden alıntıladıgı üzerine okursan anlayacaksın..kuralları koyan kim..? sistemin kendisi
ama aptal da degil seni mazretler ile uyutuyor işte...

Yapma kardeşim ben şuan Allah a şükrediyorum bu itirafı Amca ya yaptırttı diye
bu sözlermi ileride anlıyacaksın.

Eğer Amca bu sözleri demeseydi....

Oyunun kurallarını ben koyduğum sürece SEN KAZANAMAZSIN. Ama Aptalda değilim Kazandığını hissettiririm sana...bu sözleri ben formu terk edecektim ama terk etmiyorum devam edicem.Bu sözleri üzerine DEVAM EDİYORUM

U

ummuhan

Guest
Biri demişti amca ve hiç olmasa agbi de olmaz bu sitede diye kulakları çınlasın :)

amca

Profesör
Biri demişti amca ve hiç olmasa agbi de olmaz bu sitede diye kulakları çınlasın :)

Ummuhan ben kendi adıma artık bu sitede en az bu bölümde olacağım.

Sizide Tasavvuf bölümüne davet ederim.

Hoş ara sıra görüyoruz ama burada vakit kaybetmenizi gönlüm el vermiyor.

U

ummuhan

Guest
Yok ben heryere bakarım amca :) kimseyi mahrum etmek istemem sizin kararınıza saygılıyım dilerim hayrınıza olur :))))

gencsaadet

Üye
güzel bi konu fakat müslüman adam bi yerde yanlış görürse kim yaparsa yapsın onu düzeltmeye çalışmalıdır.bunu kardeşi yapsa bile