Hodri Meydan siz hala kardeşlerinizi Tenkit edenlerdenmisiniz ?

agbi

Yasaklı
Perşenbenin Gelişi çarşanbadan Belli Olur.

SULTAN

Paylaşımcı
Baktımda konu 2006 da yazılmış ama değişen bir şey olmamış bazılarının boş vakti ne kadar çok.. Değil mi aynalı kardeşim :)

AynAlı

Kıdemli Üye
öyledir öylee..2006 da açıldığını bilmiyordum yoksa yazmazdım hani.boş vakti ne zaman açıldığını görmek için harcamam yani..daha iyi şeyler yapparik .hodri meydan.

dostluk

Kıdemli Üye
sanırım değişen bişey olmamış duyarlılar hala duyarlılığını korumuş,anlayamadığım bir gerginlik seziyordum buda 2 sene önce bile varmış burdada değişim olmamış..demekki nefisler ..neyyse..

konuya gelice güzel faydalı bir konuymuş fakat 1 tane bile çözüm üreten olmamış uygulanmasa bile üretilebilirdi ,şimdi diğer başlıkta ne denmek istediğini daha iyi anlıyorum..atı alan üsküdarı geçmiş.!

agbi

Yasaklı
sanırım değişen bişey olmamış duyarlılar hala duyarlılığını korumuş,anlayamadığım bir gerginlik seziyordum buda 2 sene önce bile varmış burdada değişim olmamış..demekki nefisler ..neyyse..

konuya gelice güzel faydalı bir konuymuş fakat 1 tane bile çözüm üreten olmamış uygulanmasa bile üretilebilirdi ,şimdi diğer başlıkta ne denmek istediğini daha iyi anlıyorum..atı alan üsküdarı geçmiş.!

Biz tenkit edelim adamlar icraat yapsın.

NE DEMİŞLER

Herneyse.

İNSANLAR YAŞANTILARI KARŞILIĞI YÖNETİLİRLER.