Hocaefendiyi nedenmi seviyorum? "suçlu" oldugu icin seviyorum...

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Salla bakalım kim durduracak seni,seçim yaklaşıyor dökün bakalım eteğinizde kalan taşları!!!!

Mübarek siz demiştiniz bu söylentileri siz çıkardınız bu aciz kardeşinizde bulabildiğim kadarıyla farklı kaynaklarında bu nevi haberlerini iktibas eyledim.Eğer gücendiyseniz kusuruma bakmayınız.Kimseyi üzmek istemeyiz.

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Salla bakalım kim durduracak seni,seçim yaklaşıyor dökün bakalım eteğinizde kalan taşları!!!!

Mübarek siz demiştiniz bu söylentileri siz çıkardınız bu aciz kardeşinizde bulabildiğim kadarıyla farklı kaynaklarında bu nevi haberlerini iktibas eyledim.Eğer gücendiyseniz kusuruma bakmayınız.Kimseyi üzmek istemeyiz.

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Arkadaş azcık samimi olun be CÜBBELİ AHMET HOCANIN HAKAN FİDAN I KASTEDMİYORUM DEDİĞİ VİDEOLU AÇIKLAMASI VAR.

AYIP AYIP
Mübarek kardeşim dikkat edersen haberleri yorum yapmadan iktibas ettim.Yani haberin doğruluğu veya yanlışlığıyla ilgili bir fikir beyanında bulunmadım.

ALI25

Kıdemli Üye
Bir söz var ben de bunu diyeyim ister sev istersen de sevme.

Buna ilaveten de sunu da diyeyim kimse kimseyi sevmeye ve de istemeye bir mechur degil herkes de birbirinden tek anlayis ve saygi isteyip bunu bekler durur.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Kaynak hürriyet ,kaynak,hdp,kaynak chp,kaynak özgür dünya ülkeleri:)Bu kaynaklara gücenmek bile zul gelir.Beni sadece kaynak ilgilendirmiyor ,kaynağın içindeki mantık ,kendi zihniyetlerinden nasıl terazinin kefesine çıkıyor.Yahu bu kadar acziyete vurmayın meseleyi!!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Mübarek kardeşim dikkat edersen haberleri yorum yapmadan iktibas ettim.Yani haberin doğruluğu veya yanlışlığıyla ilgili bir fikir beyanında bulunmadım.
Yahu içinde Cüppeli Ahmet Hocanın adı geçiyor diye git Hürriyet ten haber getir :)Sonra yorum yapmadan aktardım de:)Haberin kendisi zaten yorumluk ,kısa bir araştırma yapsan Ahmet Hocanın bu sözü tekzip ettiğini görecektin .Ama malasef böyle bir tekzip sizin medya unsurlarında yok .Bak gene söylüyorum daha önce chp ile ilgili bir mevzuda medyandan kaynak bul dedimdi.:) bir şey yok yani ,beklemiyorum zaten ,çünkü bu soruyu sorarken araştırmasını yaptım.Mesela Cüppeli Ahmet Hocanın bu tekzipi senin medya organlarında da yok:)Onun için görmemen normal!!!Ama hürriyetin haberi senin medya organlarında var.Bilmem anlatabildin mi?

38gayseri

Paylaşımcı

Yani attim oltayi,belki isiran olurmu diyorsun?Bu video'yu dinliyenler,Cübbeli hoca'nin,ben Hakan Fidan'i kastetmedim aciklamasini izlemedikleri zaman,kafalar karismiyacakmi?
Mesele aydinlanmis,sen hala neyin pesindesin?

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Kaynak hürriyet ,kaynak,hdp,kaynak chp,kaynak özgür dünya ülkeleri:)Bu kaynaklara gücenmek bile zul gelir.Beni sadece kaynak ilgilendirmiyor ,kaynağın içindeki mantık ,kendi zihniyetlerinden nasıl terazinin kefesine çıkıyor.Yahu bu kadar acziyete vurmayın meseleyi!!
Muhterem ve mübarek kardeşim geçenlerde beni ikaz ettiğiniz bir iktibas hatası yapmıştım şimdide acizane belirtmem gereken bir yanlış anlaşılmayı tashih edeyim her link üstündeki habere ait video ise o linklerden tamamen bağımsız olarak paylaşılmıştır ve o medyadan biri sabah biri Türkiye biri habertürk gazetesi olup yandaş medya unsurlarıdır sadece hürriyet doğan grubuna aittir yani hiçbiri sizin tabirinizle paralelin medyası değildir.Eğer tereddütünüz varsa linkleri tıklayıp mahiyetlerine bakabilirsiniz.

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Yahu içinde Cüppeli Ahmet Hocanın adı geçiyor diye git Hürriyet ten haber getir :)Sonra yorum yapmadan aktardım de:)Haberin kendisi zaten yorumluk ,kısa bir araştırma yapsan Ahmet Hocanın bu sözü tekzip ettiğini görecektin .Ama malasef böyle bir tekzip sizin medya unsurlarında yok .Bak gene söylüyorum daha önce chp ile ilgili bir mevzuda medyandan kaynak bul dedimdi.:) bir şey yok yani ,beklemiyorum zaten ,çünkü bu soruyu sorarken araştırmasını yaptım.Mesela Cüppeli Ahmet Hocanın bu tekzipi senin medya organlarında da yok:)Onun için görmemen normal!!!Ama hürriyetin haberi senin medya organlarında var.Bilmem anlatabildin mi?

Mübarek kardeşim Cübbeli Ahmet Hocayla ilgili haber linki t24 internet haber sitesidir ve haberde direk HFidanı kastetti demiyor bir iddiayı akla getirdi diyor.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Mübarek kardeşim Cübbeli Ahmet Hocayla ilgili haber linki t24 internet haber sitesidir ve haberde direk HFidanı kastetti demiyor bir iddiayı akla getirdi diyor.
Sen mevzuyu anlıyorsun aslında lakin bu bakış açınla anlaşamıyoruz!

Velek ki ne yandaş ne paralel olsun herhangi bir medya diyelim!!!Senin verdiğin haberi Cüppeli Ahmet Hoca ile alakalı olanı ilk şekli ile servis etsin ve bu haberi sür manşet yapsın lakin sonra Ahmet Hocanın tekzip beyanını yayınlamasın,Beni sadece kaynak ilgilendirmiyor ,kaynağın içindeki mantık ,kendi zihniyetlerinden nasıl terazinin kefesine çıkıyor.

Diyorsun ki ;
haberde direk HFidanı kastetti demiyor bir iddiayı akla getirdi diyor.:)El insaf,delikanlı gibi ben Cüppeli Ahmet Hocanın tekzip beyanatından haberdar değildim de bari !!!

Böyle bir kast yoksa şayet Hoca ne diye tekzip yayınlasın:)Önceki haberi kasta binayen demediğini düşündülerse ,tekzipi neden yayınlamadılar?

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Sen mevzuyu anlıyorsun aslında lakin bu bakış açınla anlaşamıyoruz!

Velek ki ne yandaş ne paralel olsun herhangi bir medya diyelim!!!Senin verdiğin haberi Cüppeli Ahmet Hoca ile alakalı olanı ilk şekli ile servis etsin ve bu haberi sür manşet yapsın lakin sonra Ahmet Hocanın tekzip beyanını yayınlamasın,Beni sadece kaynak ilgilendirmiyor ,kaynağın içindeki mantık ,kendi zihniyetlerinden nasıl terazinin kefesine çıkıyor.

Diyorsun ki ;
haberde direk HFidanı kastetti demiyor bir iddiayı akla getirdi diyor.:)El insaf,delikanlı gibi ben Cüppeli Ahmet Hocanın tekzip beyanatından haberdar değildim de bari !!!

Böyle bir kast yoksa şayet Hoca ne diye tekzip yayınlasın:)Önceki haberi kasta binayen demediğini düşündülerse ,tekzipi neden yayınlamadılar?

Mübarek kardeşim tüm kusuru kendimde olduğunu düşünüyorum zira ifade etmek istediğim ile anlaşılan arasında bir alakasızlık tezahür ediyor demek ki iyi ifade edememişim.t24 sitesinin bu haberini iktibas ederken aslında sadece Ahmet Hocaefendinin ifadelerini aktaracaktım ama haberin tamamını aktarıp bütünlüğü bozmak istemedim ve bunu aktarma sebebim söylentilerin birçok farklı mecralarda dolanmasıdır.Yani niyeti Ahmet Hocaefendinin HFidana İran Ajanı olduğunu ima etmek değil devletin kılcal damarlarına İran Ajanlarının sızdığı söylentilerine farklı kaynaklardan iktibas yapmaktı.

Hanedan19

Üye
Benim düşüncemde bu cemaat imanını gizleye gizleye münafık oldu çıktı.

Cemaat Amerika'dan bir kafile getirmişti başlarındaki abi namaz kılmadı.

Neden dedik: ''Amerikalıların yanında kılmıyorum'' dedi...

Daha söylenecek çok söz varda susmak daha iyi.

Selam ve dua ile...
:D Ha ha ha iyi de sanane be kardeşim adam kaza edebilir sonraya bırakabilir.Adam namazını kılıyormu, orucunu tutuyormu her türlü hayrını yapıyormu, senin tabirinle Amerikalıya bişeyler anlatmaya hatta Allah ın izniyle birçoğunun imanına vesile oluyormu neden gocundun..Peygamber (s.a.v.) bile namazları birleştirmeye mecbur olduğu zamanlar hatta kaza ettiği vakitler varken hangi hakla kimden neyi istiyorsun :D Sen bu olayın olduğunu ispatlayamayacağın gibi kendi dindarlığınıda ispatlayamazsın. Sana da selam ve dua ile.. Allah basiret versin :D

Ebu Computer

Kıdemli Üye
:D Ha ha ha iyi de sanane be kardeşim adam kaza edebilir sonraya bırakabilir.Adam namazını kılıyormu, orucunu tutuyormu her türlü hayrını yapıyormu, senin tabirinle Amerikalıya bişeyler anlatmaya hatta Allah ın izniyle birçoğunun imanına vesile oluyormu neden gocundun..

Sayın Hanedan19

Yorumunuzdan anladığımız kadarı ile yapılan uygulama normal yani.

Yapılanı tasvip ediyorsunuz.

Peygamber (s.a.v.) bile namazları birleştirmeye mecbur olduğu zamanlar hatta kaza ettiği vakitler varken hangi hakla kimden neyi istiyorsun :D

Allah'tan korkun, konuya peygamberimizi alet etmeyin.

Peygamberimiz İslamı tebliğ edebilmek için imanını gizledi, namazlarını kılmadı öylemi !

Namazı cem etmenin kazaya bırakmanın şartları bellidir.

Sen bu olayın olduğunu ispatlayamayacağın gibi

İşin en acı noktası da burası.

Birincisi sizin yapılan uygulamayı normal karşılamanız.

İkincisi bunu yapanın benim öz ve öz kardeşim olması.

Daha yazılacak çok şey var ama susmak daha iyi.

Örneğin kardeşimin ''ABD seçimlerinde cemaatle Amerikan hükümetinin arası iyi olsun diye 250.000 dolar bağış yapılmasını cemaatin gücünü göstermek için övüne övüne anlatması.

Ama olaylar patlak verdikten sonra bu konuyu açmak istememesi.

Başka bir olay, ABD'de yaşayan diğer ülkelerden müslümanlar kardeşim ile karşılaştıklarında sevinçle ''Essalamü Aleyküm'' diyip selam verdiklerinde kardeşimin imanını gizlemek adına selamı almaması. Gelen selamı ''Hi....'' deyip geçiştirmesi.

Bu yazdıklarım size dava adına hizmet adına birilerinin hidayete ermesi adına normal geliyor değil mi...

cqmbu.gif

cemaliii

Kıdemli Üye
Müslüman yalan söylemez. İftira atmaz. Siz nasıl Müslümansınız?!!

davutoğlu gülenle görüşmeden önce gülün haberi vardı dedi,gül haberim yoktu sonradan öğrendim dedi. birisi yalan söylüyor ama hangisi? biz bilemeyiz allah bilir. lakin yukarıdaki müslüman yalan söylemez sözleri ak partililer içinde geçerlimidir onu sormak istiyorum.

hirahos

Kıdemli Üye
davutoğlu gülenle görüşmeden önce gülün haberi vardı dedi,gül haberim yoktu sonradan öğrendim dedi. birisi yalan söylüyor ama hangisi? biz bilemeyiz allah bilir. lakin yukarıdaki müslüman yalan söylemez sözleri ak partililer içinde geçerlimidir onu sormak istiyorum.

İsterse Recep Tayyip Erdoğan olsun, Müslüman yalan söylemez.

Davutoğlu, Gül'ü hafızası yanıltıyor; o görüşmede Gül'ün kendisiyle beraber New York'taydık ve önceden haber vermiştim, dedi.

Yalandan ziyade hafıza yanıltması, beşeri zayıflık, zuhul var gibi görünüyor.

talib

Kıdemli Üye

İki ihtimal var, ya yalan söylüyor biri, ya da yanlış hatırlıyor.

Hemen yalan söylüyor demek the cemaatin ahlakı! Birisinin yanlış hatırlayabileceğini de düşünmek lazım. İnsan unutabilir, yanlış da hatırlayabilir.

cemaliii

Kıdemli Üye
İki ihtimal var, ya yalan söylüyor biri, ya da yanlış hatırlıyor.

Hemen yalan söylüyor demek the cemaatin ahlakı! Birisinin yanlış hatırlayabileceğini de düşünmek lazım. İnsan unutabilir, yanlış da hatırlayabilir.

lütfen eğip bükme. gülenle görüşme sıradan günlük bir iş değilki yanlış hatırlama söz konusu olsun.birisi elbette yalan söylüyor.neden doğruya doğru eğriye eğri demekte bu kadar zorlanıyorsunuz.

talib

Kıdemli Üye
lütfen eğip bükme. gülenle görüşme sıradan günlük bir iş değilki yanlış hatırlama söz konusu olsun.birisi elbette yalan söylüyor.neden doğruya doğru eğriye eğri demekte bu kadar zorlanıyorsunuz.

Neden zorlanayım? İkisi de yalancı olsa, bana ne :)

Ben partizan biri değilim ki, burada herkes AKP'li iken, AKP'yi eleştiren kaç kişi vardı benden başka?