Hocaefendi 7 gün önce şu duayı etmişti; “Allahım, Medrese-i Yusufiye misafirlerini salıver...

hirahos

Kıdemli Üye
Ergenekoncularin suclari mahkeme karariyla tescillenmistir, yargitay karariyla onaylanmistir, suclu olduklarina dair tonlarca delil var, inkarda etmiyorlar.

Kaldiki, siz ozamanlar "vesayet rejimini bitirdik diye bol bol reklam yapiyordunuz, erdogan bu davanin savcisiyim diye övüne övüne oy avlyiordu, simdi anlasildiki 80 yildir ülkemizi hortumlayan darbeci derin devlete hesab soranlar sizinkiler degilmis, siz simdi onlarin önlerine yatiyorsunuz, tüm cemaatleri bitirmeye vaad eden dogu perindek ve ilker basbug gibi hainlerin taseronu oldunuz, gercekten ibretlik bir durum !

Sen sağcı Hanefi Avcı'nın 4 tane sol terör örgütü yöneticiliğinden 15 sene almasını bir açıklasana...

hirahos

Kıdemli Üye
Haliç'te Yaşayan Simonlar'da kim anlatılır biliyon mu? :)

kilicarslan

Kıdemli Üye
bende ayni seyi söylüyorum sizin icin ama aramizdaki en büyük fark su, ben delillere dayanarak bunu söylüyorum, sen iftira atiyorsun.
Yok iftira atmiyorum diyorsan delillerini konustur, hadi HODRI MEYDAN, kim hukuku cignemis, kim haksizlik yapmis, kim yalan konusmus, delilleri konustuiralim,, ilk adim senden gelsin,
hakkı ve hukuku kendinize yontuyorsunuz diyorsan iddiani ispat edeceksin, buyur bekliyorum !

ne iftira etiyorum ben ya.. sen bir gözünü aç, mağdurları bir git dinle ya.
Cemaate eleştirisel yaklaşan, hatta bunu samimi niyetle yapan insanların başına neler geldi senin haberin varmı?

Ya.. ben delil getirecekmişin. Sizinkiler değil mi suçsuz olduğunu ispatla diyen? Böyle hukukta bir şey mi var! sen adamı
içeri atıyorsun, suçsuz olduğunu ispat et diyorsun. Böyle hukuk mu olur.

hirahos

Kıdemli Üye
Birader. Ergenekon diye boşalttıkları makamlara cemaatçiler kondu ve başka bir Ergenekon olarak başımıza bela kesildiler. Türkiye'ye gel, orta okul çocuklarına sor. Sana anlatsınlar.

Sen ancak hariçten gazel okuyorsun.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
ne iftira etiyorum ben ya.. sen bir gözünü aç, mağdurları bir git dinle ya.
Cemaate eleştirisel yaklaşan, hatta bunu samimi niyetle yapan insanların başına neler geldi senin haberin varmı?

Ya.. ben delil getirecekmişin. Sizinkiler değil mi suçsuz olduğunu ispatla diyen? Böyle hukukta bir şey mi var! sen adamı
içeri atıyorsun, suçsuz olduğunu ispat et diyorsun. Böyle hukuk mu olur.

hakkı ve hukuku kendinize yontuyorsunuz diyorsun, yani cemaati sucluyorsun, ohalde suc islediklerine dair delilini ortaya koy.

ben
hakkı ve hukuku kimin kendine yonttugunu gayet iyi biliyorum, tonlarca delilim var, sayfamda depoluyorum, senden tonlarca degil, sadece birtane suc delili görmek istiyorum, madem bukadar iddialisin, buyur.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Birader. Ergenekon diye boşalttıkları makamlara cemaatçiler kondu ve başka bir Ergenekon olarak başımıza bela kesildiler. .

Birader 1,5 yildir paralel iddiasiyla basimizi sisirdiniz ama birtaneciik olsun delil gösteremediginiz gibi mecliste arastirilsin teklifini bile red ettiniz.
Delilsiz iddia iftira hükmündedir, paralel dediginiz bu insanlarin suc islediklerine dair delil istiyorum, hangi sucu islemisler?
Ayakkabi kutularina o paralari paraleller koydu demistiniz, ohalde neden aldiniz o paralari, hemde faizliyle, ciddi söylüyorum, akli olan, olaylari yakindan takip eden kimin ne mal oldugunu gayet net bir sekilde görüyor.

Buara, delilini bekliyorum, paralel dedigin bu insanlarin kanunen suc islediklerini ispat edemezsen MÜFTERI oldugun birkez daha anlasilmis olacak !

hirahos

Kıdemli Üye
hakkı ve hukuku kendinize yontuyorsunuz diyorsun, yani cemaati sucluyorsun, ohalde suc islediklerine dair delilini ortaya koy.

ben
hakkı ve hukuku kimin kendine yonttugunu gayet iyi biliyorum, tonlarca delilim var, sayfamda depoluyorum,.

Hiçbir şey bildiğin yok. Acısı, bilmediğini de bilmiyorsun.

Seninle yazışmaktan sıkıldım.

Bak birader. Anketler yapılıyor. Bu milletin şu anda %90'ı cemaate iyi gözle bakmıyor.

Ak partiye oy verenlerin oranı ise %50...

Demek ki millet ne mal olduklarını bizzat tercübe etmiş, şahid olmuş. Sen Zaman ağzıyla havuz medyası deyip dur.

Eminim ki bundan bile çıkaramayacak, hatanı anlamayacaksın.

Yazık. Bir de tarikat ehliyim diye geçinirsin, feraset sıfır. Sana yaramamış yol.

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Benim anlamadığım: Bunlar zannediyor ki Erdoğan devrilse halk bunları sevip sayacak, baş tacı yapacak!

Filim gibisiniz..

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
delilini göster diyorum, sen bana akp nin aldigi oydan bahsediyorsun, ohalde hitlerde hakliydi zira oda cogunlugun secimiyle iktirara gelmisti ve daha sonra tipki sizinkilerin yaptigi gibi muhaliflere iftiralar atarak tedricen kendi dikta rejimini insaa etmisti.

Kimin ferasetli oldugunu yolun sonunda daha iyi anlayacaksin, hüküm neticeye göre verilir, 1,5 yildir paralel palavrasiyla ülkenin altini oymaya basladiginiz sürecten beri ülke adim adim ucuruma dogru gidiyor farkindaysan.