Hizmetin ve Hocaefendi'nin takdir edilen yönleri

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org

2-Ülkemizde ki ehli sünnet alimlerimizle hiç görüşmüş müdür?.

sungur-abi10.jpg

b_3420.jpg
b_179.jpg
images

agbi

Yasaklı
Hizmetin ve Hocaefendi'nin takdir edilen yönleri
1- Yahudisever imam olarak dünyada tüm siyonistlerin takdirini kazanmıştır.
2- 28 Şubat sürecinde milletin iradesiyle seçilmiş milletvekillerinin kurduğu hükümete ÇEKİLİN diyerek yahudilerin, 28 şubatçıların ve Ecevit'in takdirini kazanmıştır.
3- Bomba tehdidi altındaki yahudi çocukları için ciğerimin yağları eriyor diyerek siyonist israilin takdirini üçüncü defa kazanmıştır.
4- Mavimarmara gemisindeki Filistin ile yardımlaşma gönüllülerinin siyonist israilin katil ordusu tarafından şehit edilmesi karşısında israili otorite olarak tanımlayarak işgali ve soykırımı meşrulaştırma çabasına girip dördüncü defa siyonistlerin takdirini kazanmıştır.
5- Adana'da devletin istihbarat teşkilatına ait TIR'ları durdurup aratarak İŞBİRLİÇİLİK konusunda üstün başarıları sebebiyle mossad ve cia'nın takdirini kazanmıştır.
6- Beyrut kasabı olarak bütün dünyaca tanınan, Şabra Şatilla mülteci kamplarında bir gecede yüzlerce-binlerce Filistinlinin katl edilmesinden sorumlu Ariel Şaron'un geberdiği haberini Ariel Şaron vefat etmiş şeklinde haberleştirerek siyonistlerin beşinci defa takdirini kazanmıştır.
7- Bizim yıllarrdır yapamadığımızı F.Gülen başardı diyen Emin Çölaşan'ın takdirini kazanmıştır.

Müslümanların, ezilenlerin takdirini kazanmadıktan sonra canı cehenneme yahudi sever işbirlikçi ajanların..

Böyle kaçak fikir istişaresi veya münazarası yapma.

AÇ KONUNU SOR SORULARINI

EDEP VE ADAP ÇİZGİSİNDE aynı şekilde size cavap vereyim.

SANAL ın avantajlarının arakasına saklanmadan İKİ MÜSLÜMAN a yakışır şekilde münazara yapalım.

10606373_1552423558375254_5034266284449337918_n.jpg

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
3-Hocanız niçin, O merhum Erbakan hoca'yı sevmezdi?Refah Yol hükümeti devrilince "çek git, beceremedin!" diye cüretinde niye bulundu

Kimseye ‘beceremediniz’ demek haddim değil. Herkese, hele de milleti temsil konumunda olanlara belli bir hürmeti muhafaza ettiğime herkes şahittir. O gün Hz. Ebubekir ve Ömer bin Abdülaziz gibi büyük kametlerden örnekler vererek idareden çekilmenin zül olarak addedilemeyeceğini anlatmaya çalıştım. Eğer sine-i millete dönmek daha büyük badireleri önleyecekse -ki bu 27 Mayıs için, 12 Eylül için de söylenebilir- tercih edilmeli. Nitekim 27 Nisan Muhtırası’ndan sonra AK Parti hükümeti, bir hafta içinde erken seçim kararı alarak bu badireyi atlatmıştı. 28 Şubat’a benzer usullerle devrilmeye çalışılan iktidar, sine-i millete dönerek, sandığı ortaya getirerek oyunu bozmuştu. Benim de söylediğim buydu: “Seçim kanununu değiştirerek ülkeyi erken seçime götürün.”http:// mobil.zaman.com.tr/gundem_fethullah-gulen-hocaefendi-yakistiramadim_2205399.html

santamar

Kısıtlı Erişim
Aslında şöyle bir düşünce geliyor insanın aklına.........Geriye dönelim biraz.Ben tayyip erdoğan'ım diyelim..Fetuhullah hoca ile aram gayet iyi o yıllarda .Fakat 2006 yıllarında ben bir şeyin farkına varıyorum.cemaat diye bir yapılanma okullarıyla,finans sektörüyle ,anlaşmaları ile ,casuslarıyla tüm türkiyeyi sarmış.Üstelik hükemetin devletin aleyhine çalışıyorlar.
ne yapardım?
-birinci şık tüm cemaat yapılanmasını olduğu gibi bırakır tavandaki bir numara ve kilit takımını temizlerdim. tabii bu temizleme öyle küt diye olmiycak.hoca efendi divandan düşecek beyin kanamasından ölecek mesela!:)
sonra tepeye kendi hocaefendilerimi yerleşitirir tüm cemaati kendi çıkarıma kullanırdım.....??

şimdi bu senaryo oluyormu?

olmuyor

neden?

çunku fethullah gülenin amerikaya gitmesi hiç de boşuna değildi.yoksa türkiyede olsa bu ilk senaryo çokdan devreye sokulmuştu.

fakiri

Kıdemli Üye
Evet, şimdi sıra geldi Şeytanların ve İblislerin de takdir edilen-edilecek yönlerine dair bir yazıyı asmaya ! Bakalım bunu kim başaracak?

agbi

Yasaklı
Aslında şöyle bir düşünce geliyor insanın aklına.........Geriye dönelim biraz.Ben tayyip erdoğan'ım diyelim..Fetuhullah hoca ile aram gayet iyi o yıllarda .Fakat 2006 yıllarında ben bir şeyin farkına varıyorum.cemaat diye bir yapılanma okullarıyla,finans sektörüyle ,anlaşmaları ile ,casuslarıyla tüm türkiyeyi sarmış.Üstelik hükemetin devletin aleyhine çalışıyorlar.
ne yapardım?
-birinci şık tüm cemaat yapılanmasını olduğu gibi bırakır tavandaki bir numara ve kilit takımını temizlerdim. tabii bu temizleme öyle küt diye olmiycak.hoca efendi divandan düşecek beyin kanamasından ölecek mesela!:)
sonra tepeye kendi hocaefendilerimi yerleşitirir tüm cemaati kendi çıkarıma kullanırdım.....??

şimdi bu senaryo oluyormu?

olmuyor

neden?

çunku fethullah gülenin amerikaya gitmesi hiç de boşuna değildi.yoksa türkiyede olsa bu ilk senaryo çokdan devreye sokulmuştu.

ERDOĞAN EĞER 2006 YILLARINDA FARKINA VARDI İSE BU İDDİADA İSENİZ BENCE ERDOĞAN A HAKARET EDİYORSUNUZ.

AYRICA F.GÜLEN NE ZAMAN AMERİKAYA gitti YILLAR ÖNCE OEKİ ERDOĞAN BU KONULARDA NELER SÖYLEDİ.

SENARYONUZUNUN KAYNAĞI NEDİR Kİ

Dua Nur

Kıdemli Üye
Murat Biricik @M_BRCK · 4 Şub

S.A; Abiler Ablalarla köpük partisi yapsın, milyonluk villalarda otursun diye evini barkını satıp Bank Asyaya yatıran Şakirtler naber ya.?

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ahmet Kekeç : Demedi deme şakirt!

[video=youtube_share;qo-SwcusmPw]http://youtu.be/qo-SwcusmPw?t=4s[/video]

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ali Karahasanoğlu : Gülen’in vakfı, vakıf malına göz dikti!

[video=youtube_share;zbxeiMmx7o8]http://youtu.be/zbxeiMmx7o8?t=6s[/video]

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ünsal Ban : Bank Asya “Truva Atı” mı?..

[video=youtube_share;J4S3Pj5P-jY]http://youtu.be/J4S3Pj5P-jY?t=5s[/video]

santamar

Kısıtlı Erişim
ERDOĞAN EĞER 2006 YILLARINDA FARKINA VARDI İSE BU İDDİADA İSENİZ BENCE ERDOĞAN A HAKARET EDİYORSUNUZ.

AYRICA F.GÜLEN NE ZAMAN AMERİKAYA gitti YILLAR ÖNCE OEKİ ERDOĞAN BU KONULARDA NELER SÖYLEDİ.

SENARYONUZUNUN KAYNAĞI NEDİR Kİ

BU senaryo değil gerçek.Gülen'in amerikaya gitmesi bile sağlıkla alakalı değil.O kadar okul ve sermaye türkiyede kalınarak tehlikeye atılmaz.Daha doğrusu cemaati yucelten neconlar bu riske asla girmez.
F.gülen bu nedenle amerikaya gidib cemaat haraketini oradan yönlendirmek zorundaydı.
türkiyede kalsa tüm sermaye ve yapılanma tek bir kelle uçurmayla rahatlıkla hükümetin eline geçebilirdi.
nasıl olurdu bu?

f.güleni taşıyan helikopter torosalarda düştü!

devlet çok üzgün.tayyip erdoğan cenazesini bile taşırdı.

Sende hiç bir şey anlamadan yeni cemaat liderine biatle tam bir akp li olup çıkardın.:)

sonuç şuki senin cemaatin dış desdekli bir örgütlenme

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

eski çamlar bardak oldu...

son söz asıldır. son 1 ay, hadi olmadı son 6 aya ait, mezkur kişilerin (ki hayatta olmayanlar var..) sitayişkar ifadesini getirmeni bekliyoruz. olmadı eskileri gündeme getirip, insanları oyalama. dediğimiz gibi eski çamlar...

buyur çantacı necmi abinin son açıklaması... 04:50 dakikaya dikkat!!!

Çantacı Necmi Abinin Son Olaylarla İlgili Açıklaması

bakın bu da abdullah yeğin abinin görüşü
rgM6dP.jpg

dahası var da... bu kadar yeter sanırız.

santamar

Kısıtlı Erişim
gülen bakıldığında ağlam seanslı vaalarının ilk defa izmirde ani bir başlangıçla girmiş.
sanki "şan "eğitimi almış sanatcılar gibi sahneyi kullanma ,sesi kullanma ,galeyana getirme konusunda eğitim almış gibi...iliginç dimi ?
kitapları masumluğun arkasında gizlenmiş yalanlarla dolu.
vaazları da öyle..
Amaç islam değilde ,cemaate adam toplama niyyetiyle yapılmış gibi.
örnek istersen hemen göndeririz.