Hizmete 'paralel devlet' diyenlerin emelleri ne? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Hizmete 'paralel devlet' diyenlerin emelleri ne?

Hakperest

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
13 May 2013
Mesajlar
9,800
Puanları
113
uyan da balığa gidek
 

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
Hüseyin Gülerce veriyor bunun cevabını
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
6,066
Puanları
83
Beyaz TV'de gündeme ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulunan Hüseyin Gülerce, Fetullah Gülen'e de bir çağrıda bulundu.

'BAMBAŞKA BİRİ OLDU'

35 yıldır tanıdığı Fetullah Gülen'e bazı hareketleri yakıştıramadığını söyleyenHüseyin Gülerce, Fetullah Gülen, geçtiğimiz günlerdeki sohbetinde sayın Cumhurbaşkanı için '40 Haramileri'in başının yüzüne tükürün' diyor, tükürmek kelimesi hiç o bedduadan önceki hoca efendinin ağzına yakışıyor mu? Hoca efendi böyle biri değildi ama o bedduadan sonra bambaşka bir insan oldu' dedi.

'BU İNSANLARIN YAKASINI BIRAKIN'

Canlı yayında Fetullah Gülen'e çağrıda bulunan Hüseyin Gülerce şunları söyledi;

"Artık Fetullah Gülen'in bu insanların yakasını bırakması lazım. Fetullah Gülen'in gönüllerine girdiği, kendisine bağladığı insanları bir yanlışın içerisinde savaş cephesine sürmeye hakkı yok. Bu bir vebaldir. Bu insanlar size bağlı, sizi çok seviyorlar diye bu insanları harcımayazsınız. 40 yıllık bir hizmeti uçuruma sürükleyemezsiniz. Sizin böyle bir hakkınız yok. Ne hakkınız var gönüllerini kazandığınız ülke için hayırlı olması için çalıştığınız bu insanları topladınız, şimdi hep birlikte devlete ve hükümete karşı savaşa sokuyorsunuz . Ve bu insanları topyekün intihara sürüklüyorsunuz. Bir hareketin intiharıdır bu. Ve bunu siz yapıyorsunuz.

'DURUN DESE HEPSİ DURUR'

Ben inanıyorum ki; Sayın Gülen bugün durun dese bu arkadaşların hepsi dururlar. Kesin bu hükümete karşı yaptığınız eleştirileri, bırakın bu münafıklık, ihanet suçlamalarını bu Nemrutlukları, Firavunlukları... Kesin artık tamam. Biz tekrar din, iman, Kur'an hizmeti olarak bu işlerle uğraşmıyoruz. Ben de dahil içimizde meşruiyetin dışına çıkan yanlış işler yapanlar varsa cezalarını çeksinler. Ama siz masumsunuz, sizin hiç birinizin bunlardan haberi yoktu. Dolayısıyla sizin bu işe karıştırılmanız doğru değil. Bu yapılan şimdiye kadar yanlış oldu. Harç bitti inşaata paydos demesi lazım."
 

Muminaga

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
19 Ara 2006
Mesajlar
8,208
Puanları
0
Hüseyin Gülerce veriyor bunun cevabını
yahudisever imam lakabıyla uluslararası şöhrete kavuşmuş feto'yla ve eski yeni haşhaşilerle yüzyüze görüşmüş gizlilerini-saklılarını duymuş, Hüseyin Gülerce'den -Allah c.c 'dan başka- fethulaçıları kim daha yakından bilebilir?

Hüseyin Gülerce : “Ben Fuat Avni'ler gibi karakter zaafı ile malul değilim. İnsanlara lakap da takmam. "Kör","topal" demem. Bir genel başkan için uluorta "Çilingiroğlu" da demem. Onlara maymuncuk demem. En sevdiklerime, "bire ahmak", "münafık" da demem. Kimsenin cehenneme gitmesini istemem. Hizmet hareketi yanlışa sürüklendi diyorum. Tabandaki tertemiz insanları uyarmaya çalışıyorum. Hareket, artık millete, vatana zarar veriyor. Amerika'yı, israil'i, Avrupa'yı, dış güçleri arkasına alarak kimse bir yere varamaz. Yerli ve milli kalan, sadece millete yaralanan kazanır. Sadece millete yaslanan kazanır. Göreceksiniz Fuat Avni'ler kaybedecek...”
 

talib

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Tem 2006
Mesajlar
21,906
Puanları
113
elcevaz artık buna CHP, HDP, MHP inanıyor. Onlar da inanmıyor da AKP'yi bitirmek uğruna çıkar birliktelikleri var. Yani samimi müslümanlar yutmuyor bunları. Sizin kankanız artık CHP...
 
Üst